שתף קטע נבחר

אסם ממשיכה לקלוט בכירים מהלווין

לאחר הצטרפותה של נילי צור, לשעבר סמנכ"ל השיווק ב-yes, לתפקיד מנהלת חטיבת החטיפים באסם, מצטרפת כעת גם זהבה מרטינוביץ', מי שהייתה סגניתה בחברת הלווין, לאסם. תשמש כמנהלת שיווק תחום חטיפים

זהבה מרטינוביץ' לשעבר המשנה לסמנכ"ל השיווק בחברת yes, מצטרפת לנילי צור ועוברת גם היא לחברת אסם לתפקיד מנהלת שיווק תחום חטיפים. כך נודע ל-ynet.

 

מרטינוביץ' שימשה בחברת הלווין בתפקיד משנה לסמנכ"ל השיווק ולפני כחודש הודיעה על עזיבתה לאחר שלא מונתה לתפקיד סמנכ"ל שיווק, עם עזיבתה של צור ששימשה בתפקיד הסמנכ"ל. את צור הפורשת החליף גיל אדמוני, סמנכ"ל המכירות של yes שמונה לתפקיד סמנכ"ל השיווק במקביל להמשך תפקידו כסמנכ"ל מכירות בחברה.

 

ככל הנראה, עברה מרטינוביץ' לאסם בעקבות נילי צור שהייתה הממונה עליה ב-yes ופרשה מהחברה באופן מפתיע, לאחר 10 חודשים בלבד. באסם משמשת צור כמנכ"ל חטיבת החטיפים ודגני הבוקר.

 

במקביל, הודיעה אסם על מינוי 2 בכירות נוספות: סתיו יואלי מונתה לתפקיד מנהלת שיווק החטיבה הקולינרית, בכפיפות למנכ"ל החטיבה הרצל עוזר. קודם לתפקידה החדש שימשה סתיו כמנהלת תחום המאפה באסם.

 

רונית ברמן מונתה לתפקיד מנהלת שיווק חטיבת המאפה והקפה, בכפיפות למנכ"לית החטיבה תמר אחיטוב. קודם לתפקידה זה שימשה רונית כמנהלת תחום החטיפים באסם.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים