שתף קטע נבחר

חשד: אב ובן מנתניה הטילו "משטר טרור" בבית

מסכת התעללות קשה נחשפה במשפחה עם שבעה ילדים בנתניה. האב בן 44 ובנו בן ה-17 נעצרו בחשד ש"חינכו" את הילדים באמצעות מכות, הצלפות בחגורה וטפטוף שעווה רותחת. גם האם תיחקר בחשד שהיכתה את ילדיה

מכות, הצלפות בחגורה, קשירות, הטחת ראשים בקירות וטפטוף שעווה רותחת - כך, על-פי החשד, נהגו אב בן 44 מנתניה ובנו בן ה-17 להתעלל בילדים הצעירים יותר במשפחה שבה שבעה ילדים. הם נעצרו הלילה (יום ה') וטענו בחקירתם "כך חינכנו אותם". האם צפויה להיחקר בפרשה, משום שעל-פי עדויות ילדיה, גם היא היכתה אותם.

 

גורמי הרווחה בנתניה התלוננו במשטרה על חשד להתעללות בילדים. בין שבעת הילדים, הגדול בן 17 והקטן בן שמונה. עד כה נגבו עדויות רק משלושה ילדים ובימים הקרובים יגבו עדויות משאר הילדים. לפי גורמים במשטרה, המעשים נמשכו לאורך חודשים רבים. מעשי ההתעללות נבעו מדברים פעוטים שעשו הילדים ושלא נשאו חן בעיני האב והבן.

 

חוקרת ילדים גבתה עדויות משני ילדים בני 10 ומהבת בגיל 12. עדות נוספת מסרה ילדה בת שמונה לשוטרים. מהעדויות הצטיירה תמונה קשה של טרור בבית. המכים בחרו בשיטות מגוונות של תקיפה החל ממכות בידיים והטחת ראשיהם בקיר וכלה בקשירת הילדים והכאתם באמצעות חגורה. האב והבן טענו שלא היו שבעי רצון מהתנהגות הילדים, שלדעתם הייתה "בלתי הולמת".

 

הילדה בת השמונה סיפרה לחוקרים כיצד באחד המקרים, כאשר אחיה לא היה מרוצה מהתנהגותה, הוא לקח נר, הדליק אותו וטפטף את השעווה הרותחת על גופה. לילדה נגרמו כוויות. הילדה בת ה-12 סיפרה שבאחד הימים, כאשר איחרה לשוב לביתה, החליט האב להעניש אותה. הוא קשר את ידיה והיכה אותה באמצעות חגורה בגבה וברגליה. במקרה אחר היכה אותה האב באמצעות חפצים שונים והטיח את ראשה בקיר.

  

כעת בודקים במשטרה אם גם שלושת הילדים האחרים נפלו קורבן לאלימות בבית ובודקים את מעורבותה של האם, בעקבות טענות הילדים שגם היא היכתה אותם. במשטרה אומרים ש"דווקא מי שהיו אמורים להגן על הילדים הקטנים התעללו בהם".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חיים זיו
אילוסטרציה
צילום: חיים זיו
מומלצים