שתף קטע נבחר

אביו הוא הר, אמו מכונת כביסה, שלושה מאחיו בבושקות, ועוד אח שנרצח חוזר לנקום

ספר הפנטזיה החדש והשלישי במספר של קורי דוקטורו (מבלי לספור סיפורים קצרים), "מישהו מגיע לעיר, מישהו עוזב את העיר", משוחרר במקביל בכריכה קשה בדפוס, ובמגוון פורמטים אלקטרוניים להורדה (טקסט, HTML, PDF, מגוון פורמטים לקריאה במחשבי כף יד ועוד) ללא מנגנון DRM (ניהול זכויות

ספר הפנטזיה החדש והשלישי במספר של קורי דוקטורו (מבלי לספור סיפורים קצרים), "מישהו מגיע לעיר, מישהו עוזב את העיר", משוחרר במקביל בכריכה קשה בדפוס, ובמגוון פורמטים אלקטרוניים להורדה (טקסט, HTML, PDF, מגוון פורמטים לקריאה במחשבי כף יד ועוד) ללא מנגנון DRM (ניהול זכויות דיגיטלי) כלשהו.

 

כהרגלו, קורי דוקטורו שובר את כל המוסכמות, אפילו לספרי פנטזיה, אבל ההנאה לקוראי אנגלית (וחובבי הז'אנר כמובן) מובטחת. תקציר העלילה: אלן וששת אחיו הקטנים נולדו להר בצפון קנדה ולמכונת כביסה. אלן ואחיו גדלו במערה על אביהם, ואלן עזר לכולם להתקבל לבית ספר. שלושה מהאחים דומים קצת לבני אדם, אבל אח אחר דומה קצת לאביו והוא בעצם אי. שלושה אחים נוספים הם סט בובות רוסיות מקוננות (הידועות לפעמים בכינוי בבושקות).

 

משפחה אחת גדולה ומאושרת, או שמא לא? אחד האחים דמויי האדם, רשע מדופלם, הורג את חברת הילדות של אלן. האחים מחליטים להרוג אותו וקוברים אותו באח שהוא אי. אבל האח הנרצח מחליט שלא מתאים לו להיות גוויה, וחוזר כרוח רפאים לנקום את מותו. שניים מאחיו הבבושקות מופיעים יום אחד על מפתן ביתו של אלן. אלן, הגר בפרוור בטורונטו, מול ביתה של בחורה שמגדלת כנפיים. אלן וחברו מנסים להקים רשת שתאפשר גישה חופשית לכולם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים