שתף קטע נבחר

 • חדשות וכתבות

פרטנר הכריזה על Treo 650 בישראל

כמו כן, החברה חשפה טלפונים חדשים בדור שלישי: 6680 Nokia ו-LG 8330, והכריזה על מכשירים נוספים בדור 2.5 וכן שירותי מולטימדיה סלולריים, בהם עמדות פיתוח של תמונות דיגיטליות מהסלולר

חברת פרטנר הכריזה היום על שני מכשירי טלפון חדשים בדור השלישי, שמונה מכשירי טלפון בדור ה-2.5 ושירותי מולטימדיה חדשים. הטלפונים החדשים יושקו במהלך השנה הקרובה.

 

הטלפונים הסלולרים בדור השלישי שהוכרזו ברשת אורנג' הם:

 

 • 6680 Nokia - טלפון נייד עם מצלמה 1.3 מגהפיקסל וידאו וסטילס, פלאש מובנה וזום 6X. המכשיר תומך בשיחות וידאו ובצפייה מיידית (זרימת וידאו) והוא בעל מערכת הפעלה Symbian, נגן 3MP, מסך בעל 262 אלף צבעים, קישוריות Bluetooth וכבל USB.

 

 • LG 8330 - דגם המשך ל-LG U8120, טלפון הדור השלישי שנמכר כיום באורנג'. לדגם 8330 תכונות דומות לקודמו: מצלמה מסתובבת, תמיכה בשירות שיחות וידיאו ובצפייה מיידית, נגן MP3 ורמקול פנימי. שלא כמו הדגם הקודם, המסך תומך ב-262 אלף צבעים, והספק הסוללה גבוה יותר.

 

כמו כן, הוכרזו המכשירים הבאים, בדור 2.5:

 

 • Sony Ericsson K750 - המכשיר תומך בקישוריות Bluetooth, אינפרה אדום, מצלמה דיגיטלית המגיעה לרזולוציה של 2 מגהפיקסל, ומסך צבעוני ברזולוציה של 176x220פיקסלים.

 

 • Samsung 900 - המכשיר כולל נגן MP3, מצלמת וידאו וסטילס ברזולוציה של 1.3 מגהפיקסל ואפשרות להקלטה ושליחה/קבלה של וידאו. כמו כן, המכשיר בעל קישורית Bluetooth וחיבור USB. יש לציין, כי מכשיר זה נמכר בסלקום זה כחודש.

 

 • Sony Ericsson J300i - המכשיר בעל צג צבעוני התומך ב-65 אלף צבעים, ברשותו נגן MP3, איכות קול של 40 פולי, תומך בהודעות MMS, זיכרון פנימי של 12 מגהבייט ורמקול מובנה.

 

 •  NOKIA 7260 - מכשיר בעל מצלמת וידאו וסטילס המגיעה לרזולוציה של 0.3 מגהפיקסל (VGA), מסך התומך ב-65 אלף צבעים, קישורית אינפרא אדום, חיבור USB למחשב ואיכות סאונד של 16 פולי.

 

 • NOKIA 6021 - מכשיר בעל צג צבעוני התומך ב-65 אלף צבעים, איכות צלילי של 16 פולי, קישוריות Bluetooth ואינפרא אדום וחיבור USB למחשב.

 

 • NOKIA  6230i - מכשיר עם מצלמה דיגיטלית ברזולוציה מרבית של 1.3 מגהפיקסל, צג התומך ב-65 אלף צבעים, זיכרון של 32 מגהבייט, נגן MP3 וקישוריתBluetooth.

 

 • i-mate jam - ה-i-mate JAM באורנג' (נמכר כבר ב-סלקום) תומך בשלושה תדרי GSM, בקישוריות Bluetooth ואינפרה אדום, הוא בעל מסך LCD TFT צבעוני התומך ב-64 אלף צבעים, יש לו מצלמה דיגיטלית לצילום סטילס ווידיאו בעלת זום דיגיטלי X4 ויכולת צילום רצף (מולטי שוט). המכשיר משמש גם כנגן MP3+MP4, בעל נפח זיכרון של 128 מגהבייט ויש בו חריץ לכרטיס זיכרון חיצוני התומך בסוגי הכרטיסים SD/SDIO/MMC.

 

 • 650 Treo - המכשיר כולל מסך LCD TFT צבעוני ברזולוציה של 320X320 פיקסלים ומקלדת קטנה עם מקשים רחבים. קישורית Bluetooth, מעבד XScale של אינטל במהירות 312 מגה הרץ ו-32 מגהבייט זיכרון RAM עם חריץ הרחבה בפורמט SD/MMC. המכשיר כולל מצלמה דיגיטלית ברזולוציה של 1.3 מגה פיקסל עם זום דיגיטלי ואפשרות לכידת וידאו. נוסף על כך, ישנו נגן MP3 ורמקול.

 

שירותים סלולריים חדשים

 

במקביל, פרטנר השיקה שירותי מולטימדיה חדשים, בהם:

 

 • עמדות פיתוח עצמי של תמונות דיגיטליות- פיתוח תמונות עצמי דרך MMS בשיתוף "פומט". קיוסקים לפיתוח עצמי של תמונות דיגיטליות ממכשירי הטלפון, אשר יוצבו במרכזי השירות של orange. משלוח התמונות יתבצע באמצעות MMS ,Bluetooth או אינפרה אדום. עלות פיתוח כל תמונה - שקל אחד. כאשר לשליחת MMS מתווספת גם עלות המשלוח 35 אגורות.

 

 • Musicmenu: מכונת מוזיקה - שירות להשמעת שירים במקומות בילוי על ידי בחירה מתוך "תפריט" שיוצב על שולחנות המקום. כלומר, הלקוחות שיגיעו לאחד ממקומות הבילוי התומכים בשירות יוכלו לשלוח SMS עם קוד השיר שהם מבקשים להשמיע. השירים והקודים יופיעו בתוך רשימות שיוצגו בתוך תפריט ייחודי שיוצב בבית העסק.

  לאחר שישלח ה-SMS עם קוד השיר המבוקש תועבר הבקשה למערכת דיגיטלית מיוחדת (פרי פיתוח של חברת YCD), ברגע שבקשת ההשמעה נקלטת במערכת, פוקד המוקד במערכת על תחנת הקצה (המותקנת בבית העסק) להשמיע את השיר המבוקש.

 

 • משחקי Real Time – משחקים רבי משתתפים בזמן אמת למנויי הדור השלישי, בשיתוף חברת Viva la Mobile האוסטרלית. בדומה למשחק בפלטפורמות מוכרות אחרות, (כמו מחשב אישי או Playstation), גם משחקים אלה מחייבים להתחבר לשרת דרך הטלפון הסלולרי ולשחק מול מתחרים און ליין. מודל התמחור הוא חיוב על כל משחק, כאשר ההורדה הינה ללא תשלום.   

  בין המשחקים: Badlands - משחק שמתרחש בעולם פוסט אפוקליפטי בו המשתמש מנהל קרבות מול יריביו תוך שימוש ברכבי שטח ומגוון כלי נשק עתידניים; Randy Trickle's Super Truckoff - משחק המבוסס על מירוצי טנדרים ומכוניות באגי במדבר; Cubed - משחק המבוסס על התמודדות בין שני משתתפים שלכל אחד מהם איזור במסך המתמלא בבלוקים מסוגים שונים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: סיון פרג'
נוקיה 6680. דור שלישי עם מצלמה וזום X6
צילום: סיון פרג'
מומלצים