שתף קטע נבחר

Quake סלולרי - בחודש הבא

Quake עומד להגיח בקרוב על דור חדש של מכשירים סלולריים מצויידים במעבד תלת-ממד יעודי

משתמשים סלולריים המתקשים לסחוט ביצועים סבירים מהטלפון שלהם במשחק כמו סנייק יתקשו להאמין, אך משחק ההרג התלת מימדי Quake עומד להגיח בקרוב על דור חדש של מכשירים סלולריים מצויידים במעבד תלת-ממד יעודי.

 

היורש של ID למשחקי Doom והחלוץ בדור חדש של משחקים בתלת-ממד מלא, חוויית Deathmatch ללא מתחרים לזמנה מפותח על ידי Bear Naked Studios, כאשר יעד ההפצה נקבע לחודש הבא. הגירסה הסלולרית מוגדרת כ"הסבה נאמנה למקור". לא רק שתכלול את כל או רוב המורכבות התלת-ממדית של Quake, אלא שהמשחק גם מתיימר לרוץ ב-25 פריימים מכובדים יציבים לשניה.

 

הפליאה רבה אף יותר כאשר למדים כי בנוסף לעולם התלת-ממדי, הגירסה הניידת תכלול גם את הפונקציונליות מרובת המשתתפים הקריטית ל-Quake. כדי להריץ משחק Deathmatch בין שני טלפונים, שלא לדבר על שישה-עשר השחקנים בהם תומך המקור, יש צורך להשתמש ברשת אלחוטית עם זמני תגובה מהירים בהרבה מאלו שאנחנו רגילים אליהם.

 

לכן הנה היפותזה: בערך 30 אנשים בכל העולם יוכלו לשחק ב-Quake Mobile בשנה הקרובה, למרות הצהרותיהם של המפתחים לפיהם המשחק "יצור דור חדש של מעריצי Quake ברחבי העולם".

 

נקודה נוספת שמעניין לראות איך טיפלו בה היא מערכת השליטה בגירסה הניידת. בניגוד ל-Doom השטוח יחסית, ב-Quake יש צורך לכוון במדויק גם למעלה ולמטה, דבר שיהיה קשה ואיטי ללא עכבר. בכל אופן, ניתן לומר שמשחקים סלולריים הולכים ומצמצמים את הפער, למרות שיומם כפלטפורמות משחקים מכובדות עדיין לא לגמרי הגיע. 

 

פורסם במקור באתר המשחקים vgames.co.il

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
Quake. בקרוב במסך הקטן
Vgames.co.il
מומלצים