שתף קטע נבחר

"הנסיך הארי עבר בדיקת דם כדי לגלות מי אביו"

לפי דיווח ב"סאן" הבריטי, שנשען על הספר "דיאנה: המילה האחרונה", בני משפחת המלוכה הבריטית אילצו את הנסיך הארי לעבור בדיקת DNA על-מנת לוודא שיורש העצר צ'ארלס הוא אכן אביו. למה? בגלל שערו האדמוני, שהזכיר לבני המלוכה את מאהבה לשעבר של דיאנה

שערורייה רודפת שערורייה: בני משפחת המלוכה הבריטית אילצו את הנסיכה המנוחה דיאנה לערוך בדיקות DNA לבנה הצעיר, הנסיך הארי, בשל החשש כי הוא אינו בנו של יורש העצר צ'ארלס, אלא פרי רומן סוער שניהלה דיאנה בשנות ה-80. כך דיווח הבוקר (יום ד') עיתון ה"סאן" היוצא לאור בלונדון.

 

לפי הדיווח, שנשען על ספרה השערורייתי של סימון סימונס - "דיאנה: המילה האחרונה", דיאנה מעולם לא גילתה לבנהּ מדוע עליו לעבור את הבדיקה. עוד דווח כי על קיום הבדיקה הורה אביו של צ'ארלס, הנסיך פיליפ, שחשש כי הארי הקטן כלל אינו נכדו.

 

החששות הכבדים בבית המלוכה התעוררו זמן קצר לאחר לידתו של הארי, בחודש ספטמבר 1984, כאשר בני המלוכה גילו לחרדתם את שערו האדמוני. הגוון הכתום הבוהק בשערו של הנסיך הינוקא הזכיר לבני המלוכה קצין בכיר בצבא הבריטי, בשם ג'יימס יואיט, אז "חבר קרוב" של הנסיכה, והעלה בלבם את החשש לפיו צ'ארלס אינו אביו הביולוגי של הארי.

 

"דיאנה ידעה על החששות האלה והם ציערו אותה מאוד", כתבה סימונס בספרה. דיאנה הודתה בפומבי ברומן שקיימה עם יואיט במהלך ראיון טלוויזיוני בשנת 1995, כאשר הארי היה בסך הכל בן 11. הווידוי, כך נטען בספר, רק אישש את חששם של הוריו של צ'ארלס, מלכת בריטניה ובעלה.

 

הנסיכה הבריטית התעקשה אומנם על-כך שתאריכי הרומן אינם חופפים את התאריך בו נכנסה להריון, אך בני משפחת המלוכה התעקשו אף הם - והארי עבר את הבדיקה. עוד דווח כי על-מנת להסיר כל חשש, בנם הבכור של צ'ארלס ודיאנה, הנסיך וויליאם, נבדק אף הוא.

 

תוצאות הבדיקה הוכיחו מעל ומעבר לכל ספק כי שני הנסיכים הם בניו הביולוגיים של הנסיך צ'ארלס, אך לא היה בהן בכדי לאחות את המשבר הגדול בבית הזוג הנסיכותי. צ'ארלס ודיאנה התגרשו לבסוף בשנת 1996, שנה לפני שדיאנה נהרגה בתאונת דרכים טראגית בפריז.

 

ה"סאן" החל לפרסם ביום שני האחרון חלקים נבחרים מספרה של סימונס, רופאה אלטרנטיבית שטענה כי היתה חברתה הטובה ביותר של דיאנה. את יריית הפתיחה בחר העיתון למקד בציטוט לפיו הנסיכה ניהלה רומן סוער עם ג'ון קנדי ג'וניור, בנו של נשיא ארצות הברית המנוח, שנהרג בתאונת מטוס בשנת 1999. הבוקר אף פרסם העיתון חלק נוסף מהספר, בו נטען כי קנדי הבן קיבל מדיאנה ציון של "עשר מתוך עשר" על ביצועיו במיטה. צ'ארלס, אגב, זכה לציון המביך "אחד".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום רויטרס
ילד, מי אבא שלך? הנסיך הארי
צילום רויטרס
צילום: איי פי
צ'רלס. האבא?
צילום: איי פי
הסודות נחשפים. דיאנה
צילום: איי פי
מומלצים