שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הטעות המביכה של רובר

  לא יאומן כי יסופר: הנהלת רובר העבירה בטעות את זכויות ייצור ה-MG TF, הרודסטר הפופולארית והדגם המוצלח ביותר שלה, לידיים סיניות ללא תמורה. עכשיו הם רוצים להחזיר את הגלגל לאחור

  דומה שאין גבול לסיפורי הניסים והנפלאות היוצאים בשבועות האחרונים את שערי לונג-ברידג', הבית הנטוש והעצוב של חברת רובר שפשטה את הרגל. הפרשה האחרונה שמסעירה את בריטניה בנושא קשורה דווקא ל-TF, הרודסטר הקטנה של MG, שהייתה אחת מנקודות האור הבודדות של החברה בשנים האחרונות. שהועברה לידיים זרות ממש בשלביה האחרונים של חיי החברה הבריטית - ללא תמורה. נשמע מוזר? בבקשה.


  MG TF. מכונית מצליחה בקבוצתה, ומנקודות האור הבודדות ברובר 

   

  הרודסטר הקטנה הייתה אמורה להוות אחד המרכיבים החשובים של כונסי הנכסים בפירוק ומכירת חלקי החברה הכושלת. חברות רבות הביעו בה עניין, מכיוון שהייתה הדגם היחיד של רובר שזכה להצלחה בפלח השוק שלו, וגם מכיוון שלא הייתה קשורה לעסקת העברת הזכויות אל יצרן הרכב הסיני "שנחאי אוטומוטיב". זו האחרונה קבלה זכויות רק על מכוניות נוסעים של רובר.

   

  אבל נדמה שבמקרה של רובר, אין גבול לשלומיאליות ולהפתעות המביכות. ממש לפני שפירוק רובר נכנס להילוך גבוה - כך נחשף לאחרונה - גילו לתדהמתם כונסי הנכסים כי זכויות הייצור של ה-TF הועברו בטעות(!) ליצרן הסיני. על התגלית אחראי משרד הפטנטים הבריטי, ונראה כי אפילו הסינים לא ידעו על כך עד עכשיו כמובן. כעת נוצרה תסבוכת חדשה שפתרונה תלוי בהסכמה הסינית לוותר על המתנה המפתיעה הזו. נראה לכם שכך יעשו?

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  MG TF. זכויות הייצור נמסרו בטעות
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים