שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  "לפעמים יוצא לי איזה פאקינג"

  תכירו את שריי גבעתי, המנחה החדשה של אקזיט, שויתרה בשבילכם על ניו יורק

   

   

  שריי גבעתי (22) היא המנחה החדשה של "אקזיט". לאחר עזיבתה של יעל גולדמן. גבעתי, ישראלית שחיה בניו-יורק 4 שנים, חזרה לפני פחות משבוע לארצנו כדי להתחיל בצילומים.

   

  שריי ששייכת ל"אקטלוק" היא גם אמנית. בניו יורק הייא הציגה את ציוריה וצילומיה בשתי תערוכות ביחד עם אמנים נוספים. לא מזמן נפתחה תערוכה שלה לבדה בעיר הגדולה ובאוקטובר התערוכה תוצג אף בפאריז.

   

  עד לא מזמן תפקדה גבעתי ככתבת החוץ של התוכנית "Y בעשר", וראיינה כמה נוצצים מהוליווד, בינהם אשטון קוצ'ר, ווילאם דפו, וסמואל ל. ג'קסון. בנוסף, גבעתי השתתפה בשני סרטים עצמאיים בניו-יורק, השתתפה כשחקנית אורחת בפרק אחד של הסדרה "חוק וסדר",  והגישה את פינת החוץ הסאטירית בתוכניתו של אסף הראל.

   

  גבעתי, "אקזיט"? דווקא ניו-יורק נשמע נפלא.

   

  "אני מישראל, אני גרה פה, הילדים שלי יגדלו פה. אני מפתחת לעצמי קריירה. אני לא רואה את החיים שלי לא בארץ. חוץ מזה, עכשיו באקזיט הולך להיות פורמט שונה לגמרי. זה חופש ביטוי, זה קיץ וזה אחלה. גם הסוכן שלי בניו-יורק מאוד עודד את זה, זה הולך להיות ממש כיף. חוץ מזה, זה לא חתונה, אני אחזור לניו-יורק".

   

  מה את חושבת על התוכנית?

   

  "זו התוכנית הריאליסטית הראשונה שיש בישראל. כשאתה מנסה לדבר עם אנשים בצורה אמיתית ובשפה שלהם, אז ברור שיהיו פרובוקציות. זו חלק מהעבודה. אני בטוחה שגם לי יהיו פליטות פה, אני ממש לא שולטת על עצמי בקטעים האלו. לפעמים אני מדברת עם הורים של חברים שלי ופתאום יוצא לי איזה 'פאקינג'. אני לא אראה את התחת, אבל נעשה דברים אחרים". 

   

  ומה הלאה?

   

  "אני אחזור לניו-יורק בשלב מסוים. אני ממש רוצה לשחק בסרטי קולנוע, לעשות עוד תערוכות. הכי חשוב זה להמשיך ליצור. אני מתארת לעצמי שאני אחיה שנה פה-שנה שם".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  גבעתי. שנה פה-שנה שם
  צילום: ארז סבג
  שריי פאנקיג גבעתי
  צילום: ארז סבג
  גבעתי. לא תראה את התחת
  צילום: ארז סבג
  גבעתי. הכי חשוב להמשיך ליצור
  צילום: אקטלוק
  לאתר ההטבות
  מומלצים