שתף קטע נבחר

אנחנו נמשיך למַנות

הייתם פשוט רעבים: דודי אפל כבר לא אייטם, המורדים זה פאסה, הסיגרים של ביבי סתם עולים באש. נשארנו אנחנו, מרכז הליכוד. אז תמשיכו לכתוב - ונמשיך למַנות

שלא כמרבית חבריי, אני דווקא התענגתי בחודש האחרון מכמות האזכורים לה זכינו, חברי מרכז הליכוד, בתקשורת הישראלית. במשך שנים אנחנו חולמים להופיע בעמודים הראשיים, בתוכניות הטלוויזיה והרדיו השונות, אבל האפשרויות שעמדו בפנינו היו תמיד להיות קומבינטור במקרה הטוב או עוזי כהן במקרה הרע. כדי להפוך לליצן החצר באיזו תוכנית אירוח אינטלקטואלית, הייתי צריך מן הסתם לצאת בכל הכוח נגד אחד משרי הליכוד, ואם זה נגד ראש התנועה - אז בכלל. ופתאום - אנו זוכים לכתבות שער, מוניות של ערוצי הטלוויזיה השונים כבר ממתינות בכוננות בחנייה הפרטית שלנו, יומני הבוקר בתחנות הרדיו לא פותחות את היומן בלעדינו ומיטב הפרשנים הפוליטיים מרננים לעצמם: לעזאזל המתנחלים, קדימה הליכוד.

 

המבול הזה, שהמטירה עלינו התקשורת, היה בעצם גשם של ברכה. איש במצודת זאב לא יכול היה לתכנן קמפיין חשיפה טוב יותר, צונאמי כזה אפילו מיסטר פינקלשטיין לא היה יכול להוציא אל הפועל. ותוך כדי, התאמצתם לבזות את כבודנו, הוכחתם שאנחנו אפסים, והשופט הכל-יכול (מבקר המדינה היוצא) הביא לפיטוריו במחי יד של מנכ"ל מועצת המלפפונים או הגמבות, או מה שזה לא היה.

 

עכשיו, עם הפסקת האש ושוך אבק השריפה, אנחנו יכולים להמשיך - ואנחנו נמשיך. אל תדאגו, לא נגדיל את מכסות התקנים בנציבות שירות המדינה, לא נמציא גופים קיקיוניים ונמנה להם מנכ"ל. פשוט נשלח הביתה (אתם יודעים, כדי לפנות מקום) את אלה שהמפלגות האחרות הושיבו על הכיסא חזק חזק, ותקעו להם מסמר בלי ראש. נוציא את אלה שלא העזתם לכתוב עליהם, את אלה ששנים שם וראשם מתנופף אל-על כשמפלגתם בשלטון או בקואליציה, את אלה שכשאוטוטו ייצאו לפנסיה - התשלומים להם יהוו בטח רבע מתקציב הביטחון, מכמות השנים המסואבות באותו כיסא.

 

התחושה שלי היא שהייתם פשוט רעבים. דודי אפל כבר לא אייטם, המורדים זה כבר פאסה, אפילו הסיגרים של ביבי סתם עולים באש. ומפלגת העבודה בעיניים יכולה לפתוח סניף ביאח"ה, שינוי יכולה לפתוח סוכנות דילים לחו"ל, המפד"ל כבר לא קיימת מאז הלך משם המשיח, אחמד טיבי לא מעניין כי הראיס מת, יוסי ביילין כבר שיגע אתכם מי הוא בכלל ומי הוא בעצם - מרצ, יחד, ז'נווה או האיחוד האירופי? לא נשאר שום תפוח אדמה לוהט בכספת, וישיבות ה"התנעה" בחדרי העורכים ביום ראשון בבוקר נראות כמו מסיבת גראס במועדון הקשישים במתנ"ס קהילתי. וכך, נשארנו רק אנחנו. מרכז הליכוד.  

 

אבל למה להתנצח שוב? אתם תמשיכו לכתוב, אנחנו נמשיך למנות ואני במקרה הטוב לא אוכל להגיב, כי כבר אהיה עובד מדינה במקום כלשהו.

 

תומר אשואל, חבר מרכז ליכוד

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: צביקה טישלר
קומבינטור או עוזי כהן
צילום: צביקה טישלר
מומלצים