שתף קטע נבחר

בריטניה: קשיש הימר על מותו כדי לכסות המס

ארתור רובינסון, בן 91, התערב על סכום של 500 ליש"ט עם סוכנות הימורים שימות עד ה-6 בדצמבר, כדי לכסות על המסים שייאלץ לשלם על ירושתו. חברת ההימורים: "זו הפעם הראשונה שהסכמנו להתערב על חייו של מישהו"

שיא הקמצנות? קשיש בריטי בן 91 התערב על סכום של 500 ליש"ט שהוא ימות עוד לפני סוף השנה, בניסיון לכסות על המסים שייאלץ לשלם על ירושתו. כך פורסם אתמול (שבת) ב-BBC.

 

ארתור רובינסון, חייל לשעבר מדבון, יזכה ב-3,000 ליש"ט בסיכויים של 1 ל-6 שניתנו על ידי סוכנות ההימורים "ויליאם היל", אם הוא ימות עד ה-6 בדצמבר השנה. הוא חישב שזהו הסכום שעזבונו יצטרך לשלם אם הוא ימות לפני סוף השנה.

 

רובינסון אמר כי הוא מתייחס להתערבות כאל "סוג של בדיחה". רובינסון, הנשוי לסינתיה, בת 85, אמר כי אינו סבור שההתערבות חולנית.

 

דובר חברת ויליאם היל, גרהאם שארפ, אמר כי זו היתה הפעם הראשונה שסוכנות ההימורים הסכימה לקבל התערבות על חייו של אדם: "כשארתור התקשר אלינו והסביר את הנסיבות סביב ההימור, כל כך התרשמנו מכושר ההמצאה שלו בפתרון בעיית המס שלו, עד שהחלטנו להרשות לו את ההתערבות - אחרי הכל, אם הוא יזכה, זו הלוויה שלו.

 

"עם זאת זה היה קצת מורכב לחשב את הסיכוי שארתור לא יהיה כאן ב-6 בדצמבר אולם לקחנו בחשבון את גילו ואת בריאותו הכללית וגם הוא וגם אנחנו היינו מרוצים בנוגע ליחס ההתערבות של 1 ל-6 שהגענו אליו".


פורסם לראשונה 03/07/2005 01:06

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים