שתף קטע נבחר

דיסקונט: פיקדון בר המרה למניית צ'ק פוינט

מדובר בפיקדון מובנה דולרי לחצי שנה, המניב ריבית של 5.75% בכל מקרה. הקרן תשולם במלואה, אלא אם שער המניה של צ'ק פוינט יירד ממחיר המימוש שנקבע מראש - אז תומר הקרן למניות עפ"י שער המימוש

בנק דיסקונט יוצא בשני פיקדונות מובנים חדשים. הפיקדונות הם פיקדונות דולריים, מסוג Reverse Convertible (בר המרה) למניות: האחד למנית צ'ק פוינט והשני למניית Apple. 

 

הפיקדון הראשון מניב ריבית מובטחת של 5.75% לתקופת הפיקדון. (ריבית שנתית של 11.7%).

 

במועד הפירעון תשולם ללקוח הריבית בכל מקרה. הקרן תשולם במלואה, אלא אם ירד שער מניית "צ'ק פוינט" בבורסת נאסד"ק פעם אחת לפחות במסחר הרציף במהלך תקופת הפיקדון בשיעור של 25% ומעלה לעומת שער המימוש שנקבע על 20 דולר למניה (ובנוסף השער יהיה נמוך מ-20 דולר יומיים לפני מועד הפירעון).

 

אם שני התנאים האמורים יתקיימו גם יחד, תומר קרן הפיקדון למניות "צ'ק פוינט" עפ"י שער המימוש וחשבון הלקוח יזוכה בחבילת המניות בתוספת הריבית כאמור. תאריך ההפקדה - 20 ביולי. סכום הפקדה מינימלי - 10,000 דולר.

 

הפיקדון השני הוא בר המרה למניית Apple. הפיקדון הוא לתקופה של שנה ומציע ריבית של 11.5%.

 

גם בפיקדון זה, הקרן תשלום במלואה בתום התקופה, אלא אם שער המניה בבורסת נאסד"ק ירד פעם אחת לפחות במסחר הרציף במהלך תקופת הפיקדון בשיעור של 33% ומעלה לעומת שער המימוש שנקבע על 37.39 דולר למניה. (ובנוסף שער הסגירה של המניה יומיים לפני מועד הפירעון יהיה נמוך יותר משער המימוש).

 

אם שני התנאים האמורים יתקיימו גם יחד, תומר קרן הפיקדון למניות Apple עפ"י שער המימוש וחשבון הלקוח יזוכה בחבילת המניות ובריבית. 

 

תאריך תחילת הפיקדון - 18 ביולי. סכום הפקדה מינימלי - 10,000 דולר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים