שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  סקר סקס עולמי: האיטלקים הכי טובים במיטה

  סקר סקס ענק בהשתתפות 20 אלף נשאלים ב-20 מדינות קובע: האיטלקים הכי טובים במיטה, במקום השני - הצרפתים. הכי גרועים: הבלגים, האוסטרים והדנים. שיאני הסקס: היוונים, ההונגרים, הרוסים והאמריקנים מעדיפים לעשות את זה יותר מחמש פעמים בשבוע. הגרמניןם, הצ'כים והסקנדינבים יגידו תודה גם על פעם אחת

  האיטלקים הם המנצחים הגדולים של סקר הסקס הגדול שערך היומון האמריקני "וול סטריט ג'ורנל", ובו נשאלו כ-20 אלף איש ב-20 מדינות לגבי ההעדפות וההרגלים שלהם בנושא מין. ישראל לא נכללה בסקר.

   

  מהסקר עולה שאחת מכל ארבע נשים באירופה מגדירה את הגבר האיטלקי כמאהב המושלם. בבריטניה זוכים האיטלקים באהדה גדולה אף יותר, כשכל

  אישה שנייה חולמת על לילה עם גבר מארץ המגף. בסך הכול הגדירו כ-17% מהמשתתפים את האיטלקים כמאהבים הטובים ביותר.

   

  המיתוס לגבי איכויותיו של המאהב האיטלקי אינו המיתוס היחיד שהסקר מאושש. כך, למשל, במקום השני זכו הגברים הצרפתים, שהוגדרו כטובים ביותר על-ידי 14% מהנשאלים. במקום השלישי הפתעה מסוימת: הגברים האמריקנים, עם 8%.

   

  ומה עם המאהבים ה"חלשים" ביותר? עורכי הסקר לא חושפים את אחוז ההצבעה המדויק, אבל מציינים כי הגברים הבלגים, האוסטרים והדנים זכו להתעלמות כמעט מוחלטת מהנשים שהשתתפו בסקר, ופשוט כמעט שלא ציינו אותם כמועמדים לתואר הטובים ביותר. מצבם של הטורקים ושל הבריטים רק מעט יותר טוב, לאחר שזכו ל-3% מהמשתתפות שהגדירו אותם בכל זאת כטובים ביותר.

   

  ומי עושה את זה הכי הרבה מכולם? היוונים הם אלה שנהנים לקיים יחסי מין לפחות 5-6 פעמים בשבוע. לא רחוק מאחוריהם דורגו ההונגרים והרוסים. במדינות הצפון אירופיות, מסתבר, מסתפקים בהרבה פחות. בפינלנד, בדנמרק, בשוודיה וגם בגרמניה רוב האנשים עושים את זה רק פעם בשבוע.

   

  ומה לגבי פטריוטיות? 77% מהיוונים מעדיפים לעשות את זה עם בני ארצם, שיעור הנאמנות הלאומית הגבוה ביותר בסקר. גם האיטלקים אוהבים לעשות את זה עם בני ארצם. לעומת זאת רק 15% מהגרמנים נהנים ממין עם גרמנים אחרים. השאר מעדיפים לחפש פרטנרים מעבר לגבולות מדינתם.

   

  בקשר לבגידות המשתתפים חלוקים. 41% מהנשאלים טענו שלעולם לא יסלחו לבן או לבת הזוג על בגידה. אולם שיעור כמעט זהה, 40% מהנשאלים, דווקא ציינו שככל הנראה הם היו נותנים הזדמנות שנייה לבני-זוגם במקרה כזה.

   

  הנשאלים היו חלוקים גם באשר לסובלנות בארצם כלפי הקהילה ההומו-לסבית. ברומניה, בטורקיה וביוון טענו הנשאלים שיש יותר מדי סובלנות לחד-מיניות. לעומת זאת במדינות כמו בולגריה, הונגריה והולנד השיבו הנשאלים שיש מעט מדי סובלנות. בסך הכל היתה הקטגוריה הזאת המאוזנת ביותר בקרב הנשאלים מאירופה. 30% מכלל המשתתפים טענו שיש יותר מדי סובלנות בציבור לתופעה, 31% טענו שיש מידה נכונה של סובלנות, ו-31% טענו למעט מדי גילויי סובלנות בעניין הזה. בארצות-הברית, לעומת זאת, ניכרו פערים גדולים יותר, כאשר שיעור זהה של נשאלים, 38%, טענו ליותר מדי או לפחות מדי סובלנות כלפי הומוסקסואלים ולסביות. 15% מהאמריקנים מרוצים מהמצב כפי שהוא.

   

  הקטגוריה האחרונה עסקה במקור ההשפעות לגבי מין וחינוך מיני. 32% מהנשאלים, בעיקר הצעירים, טענו שהידע שלהם על מין מקורו בחברים שלהם, בעיקר במדינות כמו ספרד, הולנד ויוון. 28% למדו מהתקשורת (בעיקר רוסים, פולנים ושוודים), ו-26% למדו מההורים (בגרמניה, בהונגריה, בפינלנד ובבריטניה). 4% ציינו את בית-הספר כאחראי לחינוך המיני שלהם, ו-3% את בני המשפחה שאינם הוריהם. אחוז אחד מהמשתתפים הגדיר את הכנסייה כמקור ידע לחינוך מיני.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: גטי אימג' בנק ישראל
  אמורה מיו. פטריוטיות ואהבה
  צילום: גטי אימג' בנק ישראל
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים