שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הדוגמניות נגד "עסק שחור"

  מלחמת היפ-הופ חדשה מסעירה את ישראל: שדרני העייסק של גלגלצ נגד להקת פליטת הריאליטי. בואו לשמוע (אזהרה: הכתבה מכילה גסויות רבות!)

   

  זירת ההיפ הופ הישראלית כבר ידעה בעבר עימותים סוערים, אבל רמות כאלה של השמצות, עלבונות והעלבות - עוד לא שמענו.

   

  זה התחיל בחודש שעבר כשהתבשרנו שפליטות ריאליטי הדוגמניות - אנג'ל ואוולין פטרובסקה - מתכננות להוציא סינגל בסגנון ההיפ הופ. תוכנית הרדיו הגלגלצית "עסק שחור" בהנחיית לירון תאני וגורי אלפי החליטה להקדים תרופה למכה. "הרעיון לשיר עלה כשקראנו ב-ynet את הידיעה, מה ששימח אותנו מאוד, כי סצינת הראפ הישראלית צריכה עוד אמנים אינטליגנטים. ניסינו לדמיין איך זה ישמע - ואז אני, גורי ודי.ג'יי סופרים (ניר ממון) והקלטנו את זה", מספר תאני.

   

  התוצאה (לחצו כאן להאזנה) שבוססה על Don't Fhunk with my heart של הבלק אייד פיז היתה משובבת נפש והפכה ללהיט מחתרתי שרץ באימיילים. תאני ואלפי לא צנזרו את עצמם. הם קוראים לוויקטוריה זונה, צוחקים על הלוק הגותי של אנג'ל ורומזים על ההרגלים הבולמים של הדוגמניות.

   

  אנג'ל שמעה גם היא את השיר והחליטה להחזיר להם באותו מטבע, בשיר תגובה לא פחות פרובוקטיבי, ואתם מוזמנים להאזין לו בלעדית (ממש כאן). "כששמעתי את השיר שלהם בפעם הראשונה התעצבנתי, אבל בפעם השנייה כבר התפוצצתי מצחוק", אומרת אנג'ל. "אוולין גם לקחה את השיר בהומור אבל עדי (סטרוד, שהיתה אמורה בתחילה לשיר עם השתים)התעצבנה ושאלה אותי מה אנחנו מתכוונות לעשות בנדון. יום אחרי זה פניתי למפיק אורי שוחט שהפיק לנו את הסינגל שלנו שישוחרר עוד כשבועיים - ואז החלטתי להקליט לבד שיר תגובה. ביום חמישי האחרון באתי לגלגלצ לשידור של 'עסק שחור' בהפתעה ורציתי שהם ינגנו את שיר התגובה שלי. לירון לא הסכים להשמיע אותו בגלל שהוא כנראה פחד, ואמר שהוא ישמיע את זה בשבוע הבא. לא הסכמתי ולקחתי בתגובה את הדיסק בחזרה".

   

  התרגזת עליו?

   

  "התעצבנתי עליו בקטנה, הוא ירד עלי בשידור אבל אני לא שמה עליו. מה היה הטעם להשאיר לו את השיר ושהוא ישמיע שבוע הבא, כל גורם ההפתעה אבד".

   

  מה יהיה עכשיו?

   

  "אני די בטוחה שהשיר שלי יגרור שיר תגובה מצידם. לא נראה לי שהם רגילים שעונים להם, בגלל זה הם גם לא היו מוכנים לשמוע את זה בשידור. יכול להיות שאני מהווה עבורם איום. ללירון ולגורי יהיה עכשיו מספיק זמן כדי לחשוב על תשובה מתוחכמת".

   

  "לא ציפיתי שזה יגרור  שיר תגובה של אנג'ל", אומר תאני, "זה מאוד שימח אותי ואני מקווה שהיא כתבה את השיר לבד, אם היא יודעת לכתוב...".

   

  למה לא הסכמתם לשדר את השיר?

   

  "פשוט לא היה לנו זמן להשמיע, היה בדיוק ספיישל מיסי אליוט. אני מקווה להשמיע את שיר התגובה בחמישי הקרוב".

   

  אנחנו צפויים לשמוע שיר תגובה לתגובה?

   

  "רק אם זה ממש יהיה מגרה. כבר שנים אנחנו מחפשים להפוך לתוכנית היפ הופ אמיתית ולהיכנס לסכסוך עם מישהו, אבל חשוב לציין שהכל ברוח טובה ועל מנת לשעשע".

    

  לשליחת אינפורמציה חמה ושחורה

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום : קובי קואנקס
  אנג'ל
  צילום : קובי קואנקס
  צילום: שמואל יערי
  גורי אלפי
  צילום: שמואל יערי
  לאתר ההטבות
  מומלצים