שתף קטע נבחר

13 חשודים נלכדו במבצע נגד סוחרי סמים ביפו

המשטרה החליטה להילחם בפשיעת הסמים ביפו, שהפכה ל"בירת הסמים" של אזור המרכז. במשך כחודשיים הופעלו שלושה סוכנים, שהפלילו 13 סוחרי סמים. החשודים נעצרו במבצע מיוחד

משטרת מרחב יפתח עצרה לפנות בוקר (יום ג') 13 חשודים בסחר בסמים במסגרת מבצע שבו הופעלו שלושה סוכנים סמויים במשך החודשיים האחרונים. 

 

העיר יפו הפכה מזמן למעוז הסמים של האזור. אנשים מגיעים מדי יום ליפו ופוגשים שם את סוחרי הסמים שעומדים כמעט בכל פינת רחוב. במשטרת מרחב יפתח החליטו לצמצם במעט את התופעה ובמשך החודשיים וחצי האחרונים הופעלו שלושה סוכנים משטרתיים סמויים שהצליחו לאסוף ראיות כנגד 13 סוחרי סמים.

 

במהלך החודשיים האחרונים רכשו הסוכנים הסמויים הירואין וקוקאין מחשודים ברחובות יפו. הסוכנים, שוטר מיחידת חורב ושני בלשים ממרחב יפתח, הוכנו למשימה והופעלו על-ידי חוליית הסוכנים של המרחב. במהלך הפעילות תיעדו ואספו ראיות כנגד סוחרי הסמים.

 

עד כמה מסוכן להסתובב ביפו למד על בשרו אחד הסוכנים, כאשר בא לביים קניית סמים ולפני בואו נשדד באיומי סכין על-ידי צעיר עוד לפני שקנה את הסמים. השוטרים שעמדו וצפו במתרחש מרחוק ותיעדו את המעשה במצלמות וידיאו העדיפו שלא לחשוף את עצמם כדי שהמבצע לא יתפספס, וכך גם הסוכן שנשדד. השוטרים תיעדו את השוד וחיכו כדי לעצור את אותו שודד עם סוחרי הסמים, ובבוקר הוא נלכד עם סוחרי הסמים.

 

מפקד מרחב יפתח, ניצב משנה מוטי כהן, ציין כי "המעצרים מהווים חלק מהפעילות האינטנסיבית של משטרת מרחב יפתח ומחוז תל-אביב נגד סוחרי הסמים". המשטרה תביא את החשודים לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל-אביב.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אמיר מורל, דוברות תל אביב
חיפשו. ארכיון
צילום: אמיר מורל, דוברות תל אביב
וגם מצאו. ארכיון
צילום: רויטרס
מומלצים