שתף קטע נבחר

יס הסכימה שלא להשתמש במידע שקיבלה על הוט

ביהמ"ש לא קיבל את בקשת הוט למנות כונס נכסים שייכנס למשרדי יס כדי לתפוס סודות מסחריים של הוט. יס התחייבה שלא לעשות שימוש במידע שהועבר אליה לכאורה ממודיעין אזרחי

הסכסוך בין חברת הלווין יס לחברת הכבלים הוט בעניין פרשת הריגול העסקי הסתיים אתמול (ה') בהסכמת הצדדים. בית המשפט המחוזי בתל-אביב לא קיבל את בקשת הוט למנות כונס נכסים שייכנס למשרדי יס כדי לתפוס סודות מסחריים של הוט.

 

במקביל, התחייבה יס שלא לעשות שימוש במסמכים ובמידע שהועברו אליה לכאורה מחברת החקירות מודיעין אזרחי, הקשור למתחרתה הוט. ההתחייבות התקבלה בהסכמת שני הצדדים וקיבלה תוקף של החלטת בית משפט.

 

הוט טענה בבקשה שהוגשה לבית המשפט לפני כשבועיים כי במשך כשנה וחצי נשאב ממחשביה מידע עיסקי סודי רב ערך, לרבות הסכמי תוכן עם ספקים, מידע על מו"מ שנוהל עם ספקי תוכן בישראל ובחו"ל, תוכניות עבודה, פרטים על לקוחות, מידע אישי על עובדי החברה והמנכ"ל ותוכניות לגבי מבצעים.

 

יס ביקשה מבית המשפט לדחות את בקשת הוט למנות כונס נכסים, שיקבל אישור להיכנס למשרדיה ולתפוס מסמכים הקשורים לכאורה להוט. יס טענה כי מטרתה האמיתית של הוט בבקשה זו היא "דיג מסמכים וסודות בחצריה של יס".

  

עם זאת, הסכימה יס להתחייב כבר אז להימנע מעשיית כל שימוש במסמכים הקשורים לעיסקי הוט, שהגיעו לידיה ממשרד החקירות מודיעין אזרחי. מיס נמסר בתגובה כי "ביהמ"ש דחה את בקשת הוט למנות כונס לחברה". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים