שתף קטע נבחר

טור דה פראנס: מקיואן ניצח בקטע, ארמסטרונג צהוב

הרוכב האוסטרלי סיים ראשון את הקטע השביעי של המירוץ בין לונוויל לקארלסרואה, אולם ארמסטרונג ושאר מובילי הדירוג שמרו על סטטוס קוו עם תוצאה זהה

הרבה דברים לא השתנו ביום שישי - יומו השביעי של הטור דה פראנס: האלוף הניצחי של מירוץ האופניים היוקרתי, לאנס ארמסטרונג, ממשיך להוביל את הדירוג הכללי, לאחר שסיים בדבוקת הרוכבים הראשונה של הקטע בין לונוויל לקארלסרואה. קטע זה המונה 228.5 ק"מ, הוביל את המסלול של הטור אל מחוץ לגבולות צרפת בדרך לקו הסיום בקארלסרואה שבגרמניה, אותו חצה ראשון הרוכב האוסטרלי, רובי מקיואן.

 

מקיואן קבע את התוצאה המיטבית לקטע היומי, אחרי חמש שעות ו-3.45 דקות. 136 הרוכבים שהגיעו אחריו (בינהם ארמסטרונג, יאן אולריך הגרמני וטום בונן הבלגי) שמרו על מיקומם בטבלת הדירוג הכללי עם זמן זהה, שנקבע להם בסוף הקטע.

 

בתום היום השביעי, ממשיך ארמסטרונג לשמור על החולצה הצהובה ולהוביל את הדירוג הכללי, עם זמן מצטבר של 23 שעות ו-1.56 דקות - 55 שניות לפני חברו לקבוצת 'דיסקברי צ'אנל', ג'ורג' הינקאפי האמריקני. במקום השלישי ניצב אלכסנדר וינקורוב מקזחסטן, במרחק דקה ושתי שניות מארמסטרונג ויינס ווגט מדורב רביעי בפער של דקה ו-4 שניות.

 

בשבת יצאו הרוכבים לקטע השמיני של המירוץ בין פורצהיים לז'רארמר. קטע זה בן 231.5 הק"מ יחזיר את מסלול המירוץ אל גבולות צרפת ויכלול קטעי טיפוס מתונים יחסית.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
ארמסטרונג. ממשיך בשלו
צילום: רויטרס
צילום: רויטרס
רובי מקיואן. ניצח בקטע
צילום: רויטרס
מומלצים