שתף קטע נבחר

מוקדי: התוכן הפרסומי בתוכנית "קליפס" חורג מהסביר

יו"ר המועצה לכבלים וללוויין הורה לערוץ המוסיקה להפסיק לשדר את התוכנית במתכונתה הנוכחית. טוען: "אופן חשיפת מוצרי נטורל פורמולה בתכנית אינו עומד בכללים הקיימים"

יו"ר המועצה לשידורי כבלים ולוויין, יורם מוקדי, דורש מערוץ המוסיקה לחדול משידור התוכנית "קליפס". זאת מאחר שלאחר בחינה מעמיקה של התוכניות ששודרו הגיע מוקדי למסקנה כי בניגוד להוראות רשיון הערוץ, עיקרה של התכנית "קליפס" ומטרתה אינם מוסיקה ישראלית, אלא אופנה וטיפוח. גם מבחינה כמותית חלק ניכר מזמן התכנית אינו מוקדש למוסיקה או לשידורים הקשורים בה.

  

בנוסף, קובע מוקדי במכתב ששלח להנהלת הערוץ, כי אופן חשיפת מוצרי נטורל פורמולה בתכנית אינו עומד בכללים הקיימים, ואף אינו עומד בטיוטת כללי התוכן הפרסומי אותה שוקלת המועצה לקבל כתיקון לכללי הפרסומת בערוצים הייעודיים.

 

לדעת יו"ר המועצה, המוצרים בתוכנית "קליפס" מוצגים בצורה ובמידה החורגים מן הסביר מבחינת מרכזיותם והבלטתם בשידור, במשך הצגתם על המסך, בתדירות הצגתם, ובהיעדר הצדקה תוכניתית לזוויות הצילום בהן הוצגו המוצרים ובתקריבי המצלמה עליהם.

 

בשל כל האמור לעיל, ובצעד חריג, דרש כאמור יו"ר המועצה מן הערוץ לחדול מלשדר את התוכנית במתכונתה הנוכחית.

 

מערוץ 24 נמסר בתגובה, כי "ערוץ המוזיקה מצר על החלטת יו"ר המועצה לכבלים וללוויין, ובהחלטה אחת עמו מוריד את התוכנית משידור עוד השבוע".

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים