שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ילדי הים האדום
  ימים א'-ד', ערוץ לוגי

  פרקים 8-4

   

  סגן מושל עקבה ועוזרו מגיעים להחזיר לירדן את אלמוגי האבוקן שהיו באישוש במצפה. ביקורם הסודי מתגלה לאחר שגלבוע מורה לדומיניק לחבל בביקור. היא מספרת זאת לרועי ולעידו שמתחילים לחקור.

   

  החבורה יוצאת לשיט בספינת זכוכית, ובמהלכה הקפטן מאבד את הכרתו ורועי נדקר מזהרון ארסי. הזרמים סוחפים את הספינה לעבר חופי ערב הסעודית והקשר עם הספינה אובד ומצבו של רועי מחמיר.

   

  התהדקות היחסים בין רועי לרון גורמת למתיחות בחבורה. שיר כועסת על רון, רועי כועס על שיר וגל נפגע מרועי. שיר מגלה שדומיניק הוא מתחזה, אך שומרת את המידע לעצמה. דומיניק מגלה את תוכניתו של גלבוע.

   

  רועי וגל מחפשים את עידו ואינם יודעים שדומיניק מחזיק בו. עידו מנסה לשכנע את דומיניק למנוע מגלבוע להרוס את השמורה וחושב על תוכנית פעולה. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים:

   

  פרקים 4-1

   

  צבי ים נגנבים ורועי מחליט לאתר את הגנבים למרות התנגדותם של מיכל וארז.

   

  פרופסור גור אריה מפתח עם מיכל חומר דוחה כרישים. מיכל אינה יודעת את כוונותיו האמיתיות של הפרופסור ומעוניינת בערך המדעי של התכשיר. לאור בקשתו של רועי שיר מתיידדת עם רון.

   

  אל משרדה של מיכל פורצים בלילה והפורץ משבש את פעילותו של המחשב. בבוקר עיתונאי צרפתי מגיע למצפה כדי להכין כתבה. שיר מציעה לרועי לצאת לסרט והוא מבקש שתזמין גם את רון.

   

  סגן מושל עקבה ועוזרו מגיעים להחזיר לירדן את אלמוגי האבוקן שהיו באישוש במצפה. ביקורם הסודי מתגלה לאחר שגלבוע מורה לדומיניק לחבל בביקור.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "ילדי הים האדום"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים