שתף קטע נבחר

צילום: חגי אהרון

חמאס: ננקום על הטבח בשפרעם

הארגון הודיע: "אנו מביטים בסכנה שבטבח שבוצע בשפרעם ואנו חוששים כי הוא יפתח את הדלת לפשעים חמורים יותר, בצל שיתוף הפעולה בין ממשלת הכיבוש, המתנחלים והקיצונים"

תנועת החמאס מאיימת להגיב על הפיגוע שהיה אתמול (ה') בשפרעם. בהודעה שהוציאה התנועה היום נאמר כי "הפשע הזה לא יעבור ללא כל תגובה וללא ענישה. אנו אומרים באופן הכי ברור, כי מה שפוגע באחינו בשטחים הכבושים מ-1948, פוגע בנו וכי מה שמכאיב להם, מכאיב לנו. לא משנה מהן הנסיבות, אנו נישאר אחים ועם אחד, במולדת אחת".

 

בתנועת החמאס אמרו כי "איומי הכיבוש הציוני וממשלתו, ואיומי כנופיות המתנחלים, נגד אחינו בפלסטין הכבושה מ-1948, לא יעברו בשתיקה ולא נשב בחיבוק ידיים. אנו מטילים את האחריות המלאה לפשע הזה על היישות הציונית, שבהסתתה הגזענית מצד בכירי ממשלתה נגד עמנו, יומם ולילה, הכינה את הקרקע לפשע הזה".

 

בחמאס הוסיפו כי "אנו מביטים על הסכנה שבטבח הזה ואנו חוששים כי הוא יפתח את הדלת לפשעים חמורים יותר, בצל שיתוף הפעולה בין ממשלת הכיבוש, המתנחלים והקיצונים. מה שקורה באל אקצה הוא ההוכחה הגדולה לשיתוף הפעולה הזה, במטרה למחוק את הזהות של העם הפלסטיני ולגרשו מאדמתו ולהרוס את מקומותיו הקדושים".

 

במחמאס הזהירו מפני "המשך הפגיעה בזכויות האנושיות והפוליטיות של הפלסטינים בשטחי ישראל", ובירכו את "הפלסטינים בישראל על כך שהם ממשיכים לשמור על מולדתם ועל זהותם ולא מכירים בחוקיות של המדינה הפושעת הזו, שאינה לה כל לגיטימציה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים