שתף קטע נבחר

התעשיינים: 50 מפעלים בעטרות בסכנת קריסה

יו"ר תעשייני מרחב ירושלים מתריע בפני מתאם הפעולות בשטחים האלוף יוסי מישלב כי המפעלים נמצאים בסכנת קריסה בשל אי חידוש ההיתרים ל-800 עובדי השטחים המועסקים בהם

50 מפעלי תעשייה באזור התעשייה עטרות בירושלים נמצאים בסכנת קריסה בשל הסגר שמונע את חידוש ההיתרים ל-800 עובדי השטחים בעלי היתר עבודה המועסקים בהם. כך מתריע היום (ד') יו"ר התאחדות התעשיינים במרחב ירושלים, רן טוטנאור.

 

במכתב למתאם הפעולות בשטחים, האלוף יוסי מישלב, טוען טוטנאור כי בעבר לא נמנעה כניסת עובדי השטחים לעטרות, שהוא אזור התעשייה הגדול ביותר בירושלים וממוקם מעבר למחסומי הכניסה לעיר, גם בעת סגר.

 

לדברי טוטנאור מדובר באבסורד , שכן רבים מהעובדים אשר לא יכולים להיכנס לעבודה רשאים לנוע בחופשיות בכל האזור שכן הם גרים בסמיכות רבה למפעלים.

 

טוטנאור מציין כי אזור עטרות, אשר ידע תקופות שפל ארוכות בשל האינתיפאדה, מתמודד גם היום עם מצב מורכב. לדבריו, הבעיות באזור הינן יומיומיות וסבוכות ומקשות על הפעילות העסקית. כך למשל אין תחבורה ציבורית אל האזור וממנו, וכן מתבצעות בו פריצות חדשות לבקרים.

 

טוטנאור קורא למישלב לפעול לאלתר לחידוש היתרי העבודה לעובדי השטחים של המפעלים בעטרות, ובכך למנוע פגיעה אנושה במפעלים אלו.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים