שתף קטע נבחר

עין גדי לא עמדה בביקושי המים לכוחות הפינוי

נאלצה להמשיך את האספקה עם המים המינרלים של המתחרה, מי עדן. עד יום חמישי סיפקה עין גדי 350 אלף שישיות בהיקף של 3 מיליון שקל

יצרנית המים המינרלים עין גדי לא הצליחה לעמוד בביקושים למים של כוחות הביטחון שהשתתפו בהתנתקות.

 

החברה, הנמצאת בבעלות משותפת של יצרנית המשקאות יפאורה וקיבוץ עין גדי, מיצתה את מלוא כושר הייצור שלה, ונאלצה להמשיך את האספקה עם המים המינרלים של המתחרה, מי עדן, שמוצריה משווקים אף הם על ידי יפאורה.

 

משרד הביטחון טעה באופן משמעותי בהערכות שלו לגבי צריכת המים המינרליים של הכוחות שישתתפו בהתנתקות. ל"ידיעות אחרונות" נודע כי המשרד הוציא מכרז להספקת 100 אלף שישיות של בקבוקים, בהיקף של כמיליון שקל, שבו זכתה חברת עין גדי.

 

ביום חמישי האחרון, עוד בטרם הושלמה ההתנתקות, התברר כי עקב החום הכבד, צרכו החיילים והשוטרים כמות הגדולה פי 3 מתחזית המכרז. עד יום חמישי סיפקה עין גדי 350 אלף שישיות בהיקף של 3 מיליון שקל.

 

מיפאורה נמסר כי הקיבוץ מוגבל ביכולת השאיבה שלו, ועל כן השלימה החברה את האספקה ממי עדן. עוד נמסר, כי למרות השינוי המשיכו עין גדי ויפאורה לספק את המים המינרליים באותם תנאים שבהם זכתה במכרז. יפאורה מעריכה כי המכירות שנוספו לה כתוצאה מההתקשרות עם משרד הביטחון לקראת ההתנתקות יהוו גידול של פחות מ-1% מהמכירות השנתיות שלה, המסתכמות בכ-90 מיליון שקל.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים