שתף קטע נבחר

השופטת תעמוד לדין על פגיעה בפרטיות בן זוגה

שופטת בית המשפט לענייני משפחה בבאר שבע מואשמת כי עברה על חוק הגנת הפרטיות, כשניצלה את תפקידה על מנת להזמין פירוט שיחות טלפון, בעת שעקבה אחרי בן זוגה לחיים. את כתב האישום הגיש היועץ המשפטי לממשלה

היועץ המשפטי לממשלה מני מזוז, החליט היום (ב') בצעד נדיר להגיש כתב אישום נגד שופטת בית המשפט לענייני משפחה בבאר שבע, אוסנת לאופר-אלון, בין היתר בגין עבירות על חוק הגנת הפרטיות, חוק המחשבים, חוק התקשורת וחוק העונשין.

 

לפני כחודש וחצי נחקרה השופטת לאופר-אלון באזהרה, לאחר שעלה חשד כי היא מעורבת בפרשה במסגרתה הוציאה תדפיסי שיחות מחברת "פלאפון" שלא כדין. השופטת חשדה כי בן זוגה, המשמש כבכיר בשירות בתי הסוהר, מנהל קשר רומנטי עם אישה אחרת ופנתה לחוקר הפרטי, אמיר אברהמסון, בבקשה שיבדוק את העניין. הפנייה אל החוקר נעשתה בלשכתה של השופטת, שהכירה את החוקר מעדויות שמסר בתיקים שונים בהם טיפלה בעבר.

 

לאופר-אלון מסרה לאברהמסון את מספר הטלפון של בן זוגה, הוא פנה למתווכים רן נחשון ורפי אליאסי (אביו של הראפר "הצל") ואלו פנו למוקדן "פלאפון", אייל זיסקינד, ותמורת 1,000 שקלים קיבלו את מבוקשם. לאחר מכן, על פי כתב האישום, הועברו תדפיסי השיחות אל לאופר-אלון.

 

השופטת חשודה גם כי הטרידה באמצעות הטלפון את האישה בה חשדה כי ניהלה רומן עם בן זוגה. הגשת כתב האישום נגד לאופר-אלון עדיין כפופה לשימוע, שייערך לה בלשכת היועץ המשפטי לממשלה אם תבקש זאת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: בוצ'אצ'ו
השופטת לאופר-אלון. כתב אישום נדיר
צילום: בוצ'אצ'ו
מומלצים