שתף קטע נבחר

קסטרו נכנעת ללחץ: תפסיק לשווק מוצרי פרווה

הישג למאבק הצרכני של לקוחות קסטרו: לאחר שבועות של מחאה מצד לקוחות וקריאות להחרמת הרשת, הודיעה קסטרו כי תפסיק לעצב ולשווק מוצרי פרווה

הישג ללחץ הצרכני על רשת קסטרו. רשת האופנה תפסיק לעצב ולשווק מוצרי פרווה. בכך מסתיים המאבק העיקש שהתנהל בשבועות האחרונים נגד מכירת מוצרי הפרווה ברשת.  

 

בהודעה שהפיצה היום הרשת נכתב: "לקוחות קסטרו היקרים, בהתאם להבטחתנו ולאור הערות שקיבלנו מחלקכם, ערכנו בדיקה בנושא השימוש בפרוות. בעקבות הבדיקה הגענו להחלטה להפסיק את עיצוב וייצור המוצרים העשויים פרווה.

שיווק המוצרים יפסק לאחר מכירת המלאי. בברכת שנה טובה, הנהלת קסטרו".

 

המחאה הציבורית החלה ברשת האינטרנט, כאשר צרכן זועם העביר מכתב שרשרת  בו הואשמה קסטרו ב"רצח בעלי חיים תמורת בצע כסף". במכתב נקראו הצרכנים להחרים את הרשת ומכאן הדרך לפורומים השונים ברשת הייתה קצרה והפכה לשיחת היום. המחאה הגיעה לשיאה בהפגנה שנערכה לפני כשבועיים מול חנות הדגל של קסטרו בדזנגוף-סנטר בתל-אביב, בה נשאו המפגינים שלטי מחאה הרשת וחולקו לעוברים ושבים מנשרים בנושא. 

 

קסטרו לא נכנעה מיד, ובשבוע שעבר יצאה בהצהרה כי השימוש בפרווה אינו שונה מהשימוש בתרנגולות "שמהן אנו אוכלים שניצלים" או שימוש בפרות ובכבשים "שמהם אנו אוכלים סטייקים והמבורגרים", מה שעורר עוד יותר את זעמם של המוחים. היום, כאמור נכנעה, הרשת למאבק הצרכנים והודיעה כי תוציא את הפרוות אל "מחוץ לגדר".   

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ההפגנה השתלמה. קסטרו תפסיק למכור פרווה
מומלצים