שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  307 קמ"ש, בלי גג

  למבורגיני הציגה בתערוכת פרנקפורט גרסת ספיידר נטולת-גג לגייארדו. המספרים מעוררים כצפוי חשק - 520 כ"ס, 4.3 שניות ל-100, 307 קמ"ש, גם עם גג פתוח

  תסתכלו היטב בתמונות. הלמבורגיני הלבנה שנראית שם לא רושמת אמנם על שמה שיא מהירות עם גג פתוח, אבל היא בפירוש מהירה מספיק. בואו ונגיד את זה אחרת. אם יש לכם פאה נוכרית, אל תנסו להגיע עמה למהירות המרבית. מדובר כמובן בגייארדו ספיידר של למבורגיני, גרסת גג-בד מתקפל למכונית הספורט הקטנה והזולה (יחסית) בהיצע המצומצם של האיטלקים. היא הוצגה בפרנקפורט, איך לא, לצד "מתיחת פנים" לגייארדו הסגורה ולמורצ'ילגו הבכירה.


   

  הספיידר החדשה שומרת על עיצוב גרסת הקופה המוכרת, שאלה חדשות מאד טובות. את מנגנון הגג המתקפל (בלחיצת כפתור, תוך 20 שניות, אם תהיתם), מסתירה הגייארדו מתחת למכסה תא המנוע. בלמבורגיני ניצלו כאמור את חשיפת הספיידר כדי לבצע עדכון לכלל קשת הדגמים, וכך מצוידת הספיידר במנוע V10 משודרג עם 520 כ"ס. זאת, לעומת 500 כ"ס "בלבד" בגייארדו קופה בעבר. תוספת כוח זו, לצד שינוי ביחסי ההעברה בתיבת ההילוכים, מוצעת גם בגרסת הקופה.


   

  הגייארדו ספיידר החדשה מאיצה ל-100 קמ"ש בתוך 4.3 שניות, איטית בעשירית שניה מגרסת הקופה המקורית, ובשלוש עשיריות מהקופה המעודכנת (4.0 שניות). המהירות המרבית עומדת על 314 קמ"ש, ואם תחליטו לנהוג עם גג פתוח תצטרכו להתפשר על 307 קמ"ש. בשני המקרים, מדובר באחת מהמכוניות הפתוחות המהירות בעולם.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  למבורגיני גייארדו ספיידר
  20 שניות לפתוח את הגג, 4.3 להאיץ ל-100
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים