שתף קטע נבחר

חתונת הזוהר

קבלו תמונות של יעל בר זוהר וגיא זוארץ, עם השמלה והכל. אחרי החתונה, הם מבטיחים, יגיעו גם הילדים. מזל טוב

זהו, רק תגידו יעל-בר-זוהר-גיא-זוארץ והשניים כבר חבוקים לאחר שבירת הכוס. היום (ה') זה קורה. כפי שפרסמנו אתמול , הזוג המלכותי יעמוד היום מתחת לחופה במושב לימן בצפון הארץ.

 

הבוקר הגיעו שני הלוהטים לסוויטה של מלון הילטון בתל-אביב, שם סיפקו לצלמים ולעיתונאים הצצה אחרונה לפני החלפת הטבעות. כשהם לבושים בלבן ומחזיקים כוסות שמפנייה, נשענו השניים על מעקה החדר המשקיף לים התיכון והדגימו זוגיות למופת. "אנחנו כל הזמן עסוקים", אמר זוארץ הנרגש, "קמנו היום לפנות בוקר ואין לנו זמן לחשוב מה יהיה בערב".
צילום: אור ברנע

 

לחופה בצפון לא הוזמנו אורחים, מלבד משפחה וחברים קרובים. בשבת, לעומת זאת, תתקיים מסיבה רבת משתתפים בווילה של חברי הזוג בגני-יהודה. כ-200 אורחים מאושרים, וביניהם המון פרצופים מוכרים, יזכו לברך את השניים פנים אל פנים.

 

בנוגע לשמועות על הריונה של בר זוהר, בראיון ל"ידיעות אחרונות" המתפרסם היום אמרו השניים כי הצאצא המיועד עדיין בגדר תכנון בלבד, אך הם מבטיחים שכשיסיימו עם החתונה הם יתחילו לעבוד על זה. "נתחיל חזרות. יש לאמא של גיא פטיש לבגדי תינוקות. היא כבר קונה, לפני שעוד יש. היא אוספת", אמרה בר זוהר, זוארץ השיב: "אני רוצה שלושה ילדים", ובר זוהר הוסיפה: "כמה שיותר – זה יותר טוב".

 

היב"ז והגי"ז החלו במלאכת ההתאהבות בפעם הראשונה על בימת התיאטרון כששרו יחדיו את שיריו של צביקה בפיק ב"מרי לו". אחרי שנתיים של אייטמים במדורי הרכילות, השתתפות בטלנובלות מתחרות, הצבע הלבן השתלט. מזל טוב.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אור ברנע
החתן עומד בפתח
צילום: אור ברנע
מסדר ת'עניבה
צילום: אור ברנע
צילום: אור ברנע
יום גדול עומד בפתח
צילום: אור ברנע
השמחה כבר בסביבה
צילום: אור ברנע
לאתר ההטבות
מומלצים