שתף קטע נבחר

גיורא שביט: קסטרו ביטלה שת"פ איתי בגלל ההפגנה

בהפגנה של פעילי זכויות בעלי חיים שהתקיימה ביום שני מול חנות קסטרו בתל אביב השתתפה מורה לאיפור מביה"ס של גיורא שביט. לדברי שביט, מנהל חנות קסטרו ביקש ממנו לפטר אותה, ומשזה סירב, הודיע המנהל מקסטרו כי הוא מפסיק את השת"פ עם ביה"ס לאיפור. קסטרו: יש לנו התקשרויות עם חברות שונות

מנהל חנות קסטרו בדיזנגוף סנטר הודיע לבעלי בית הספר לאיפור "גיורא שביט" כי הוא מפסיק את שיתוף הפעולה איתו. כך טוען שביט. זאת, בעקבות ההפגנה שנערכה ביום שני מול חנות קסטרו בדיזנגוף סנטר בתל אביב נגד השימוש שעושה קסטרו בפרוות של בעלי חיים, הפגנה בה השתתפה בין היתר גם מורה לאיפור המלמדת בבית ספרו של שביט.

 

לשביט יש הסכם עם קסטרו, במסגרתו הוא מנדב את המאפרים מבית ספרו לפעילות "לייף סטייל" שנערכת במתחם החנות של קסטרו בימי שישי. לדברי

שביט יש לו הסכם בעל-פה עם מישל, מנהל החנות של קסטרו בדיזנגוף, לשיתוף פעולה עד סוף השנה, ומנהל החנות מסר לו שהפעילות תתקיים רק עוד פעם אחת - ביום שישי הקרוב.

 

שביט טוען, כי לאחר ההפגנה התקשר אליו מנהל החנות וביקש ממנו לפטר את המורה שהשתתפה בהפגנה. שביט טען בפניו שהיא עובדת אצלו כפרילנסרית, וכי היא השתתפה בהפגנה כאדם פרטי ועל דעת עצמה, ולכן אין בכוונתו לפטרה.

 

שביט: "מישל התנהג כמו מאפיונר. בגלל שאדם פעל באופן פרטי, הוא מפעיל לחץ על חברה שלמה. בתחילה הוא ניסה לתרץ את הפסקת שיתוף הפעולה בינינו בכך שהוא רוצה לקיים בסנטר פעילויות מתחומים שונים ולא רק מתחום האיפור. אבל מדבריו השתמע לחלוטין שהוא נפגע מהשתתפות המאפרת בהפגנה, וזו הסיבה להפרת ההסכם".

 

עוד הוסיף שביט: "הסכם בעל-פה הוא הסכם לכל דבר, ואם קסטרו יביאו למתחם מאפרים של חברה אחרת, זה עלול לפגוע בשמי ואשקול לנקוט צעדים משפטיים נגדם. כניסה של חברה מתחרה עלולה להתפרש כאילו אנחנו עשינו עבודה לא טובה".     

 

מקסטרו נמסר בתגובה: "קסטרו תל אביב מבצעת התקשרויות עסקיות עם חברות שונות במהלך כל השנה, במסגרתן היא עורכת פעילויות חווייתיות לקהל הקונים. במסגרת פעילויות אלו ערכה פיילוט עם סטודיו "גיורא שביט"". עוד נמסר, כי ביום שישי הקרוב אנשי האיפור של סטודיו גיורא שביט מתוכננים לקיים פעילות נוספת בקסטרו תל אביב.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
קסטרו. הפעילים הפגינו גם אתמול
מומלצים