שתף קטע נבחר

ברוך מרזל הודיע: אני רץ לכנסת

מרזל הודיע במסיבת עיתונאים שמפלגתו, "חזית יהודית לאומית", תתמודד בבחירות הקרובות. לדבריו, "המדינה נמצאת בסכנה. צריך שינוי". ומה יהיה עם אריה אלדד?

ברוך מרזל הודיע היום (ג') כי בכוונתו להתמודד בבחירות הקרובות, בראשות מפלגת "חזית יהודית לאומית". בין הסעיפים שבמצע המפלגה: עידוד הגירה, "גירוש אויבים", שינוי שיטת הממשל, רפורמה בחינוך ו"שלמות ארץ ישראל ותורת ישראל". 

 

מרזל הודיע על כוונות המפלגה במסיבת עיתונאים שערך בירושלים, במהלכה הודיע על הצטרפות מפלגת "ימין ישראל" לרשימה. "אנחנו יוצאים לדרך", אמר. "בשלב ראשון אנחנו מלכדים את השורות לייצור חזית חזקה ונאמנה, שלוחמת על שלמות התורה העם והארץ. זאת, לנוכח ריפיון מפלגות הימין ואובדן הדרך של הליכוד, המפד"ל והאיחוד הלאומי".

 

עוד הוסיף מרזל כי "יש צורך בשינוי המדינה, יש לאפשר למדינה היהודית להמשיך להתקיים. המדינה נמצאת בסכנה".

 

מרזל ציין כי המפלגה נמצאת במשא ומתן עם גורמים שונים, "מכל מיני מסגרות". הוא גם הגיב לשמועה לפיה ניהל שיחות עם חבר הכנסת אריה אלדד ואמר: "היינו שמחים לצרף את אריה אלדד למפלגה. יש משא ומתן עם הרבה אנשים. עד שלא נגמור ונגיע להסכמים לא נפרט, כדי לא לחבל".

 

מלבד מרזל, חברים במפלגה גם פרופסור ישראל חנוקוגלו, שהיה בין היתר היועץ המדעי של בנימין נתניהו בשנים 96-99, נשיא "ימין-ישראל" פרופסור פאול אליידלברג, ואלאונורה שיפרין, שהיתה יו"ר "ימין-ישראל".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: סבסטיאן שיינר
הח"כ הבא? מרזל
צילום: סבסטיאן שיינר
מומלצים