שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  ראש עיריית קריית שמונה מצטרף לשרון

  אחרי שאייש את קדמת הבמה, ראש הממשלה שרון התפנה לגיוס כוכבי-משנה ל"קדימה": ראש עיריית קריית שמונה, חיים ברביבאי, סיכם על הצטרפות למפלגה בתמורה למקום ריאלי ברשימת שרון לכנסת. "זה חלון הזדמנויות בשבילי למקום ריאלי", אמר

  שורת הכוכבים אויישה, ועכשיו מציג שרון את כוכבי המשנה: ראש עיריית קריית שמונה, חיים ברביבאי, הודיע הערב (יום ה') כי הוא מצטרף לתנועת "קדימה". ברביבאי נפגש עם ראש הממשלה אריאל שרון, והשניים סיכמו כי הוא יתמודד ברשימת המפלגה בבחירות הקרובות.

   

  ברביבאי הינו מהנדס תעשייה וניהול במקצועו ושימש גם כאיש חינוך. כראש עיריית קרית שמונה הוא מכהן מאז 1997. ככל הנראה שוחח עם ראש הממשלה עוד לפני כנס ראשי הערים שנערך השבוע במעונו של ראש הממשלה בירושלים. לאחר הופעתו בכנס סוכם שהשניים יפגשו ואחר הצהריים אכן התקיימה הפגישה, במהלכה סיכמו שברביבאי יצורף לרשימת המועמדים במקום ריאלי.

   

  "זה חלון הזדמנויות בשבילי למקום ריאלי בכנסת, הגיע הזמן שסוף סוף יהיה לקריית שמונה נציג", אמר ברביבאי ל-ynet. ברביבאי הוסיף כי בחר בשרון כיוון שלא יכול היה להיכנס למקום ריאלי ברשימת הליכוד. "אני מזדהה עם המדיניות שלו, חבל שעזב את התנועה אך מאחר ובחר לעשות כן... המדיניות שלו, ואין זה סוד, מדברת אלי בנושא החברתי-כלכלי. הוא הבהיר שזה נושא שיעמוד בראש סדר העדיפויות של מפלגתו".

   

  ברביבאי הוסיף: "גם בעבר הצטרפתי לליכוד, על רקע הנושא הכלכלי-חברתי ואני מאמין ששרון כראש ממשלה ידאג לנושא זה טוב יותר מול מי שיבחר לעמוד בראש הליכוד".

   

  בלשכת ראש הממשלה הביעו סיפוק רב מצירופו של ברביבאי לרשימה. לדבריהם, מדובר באחד מראשוני ראשי הערים אשר יצורפו לרשימה, והדבר מוכיח את כוונותיו של ראש הממשלה לעסוק גם בענייני הפריפריה אם יבחר.

   

  ברביבאי לא לבדו. בימים האחרונים גייס שרון את מנכ"לית משרד החינוך, רונית תירוש, שתעזוב את משרתה בימים הקרובים וגם את הפרופסור אוריאל רייכמן, איש שינוי ונשיא המכללה הבינתחומית, שצפוי לשמש כשר חינוך בממשלת שרון הבאה אם תוקם.  

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים