שתף קטע נבחר

נתניהו: למען ירושלים מאוחדת

הליכוד בראשותי יחזור להדדיות תקיפה, יפסיק את הנסיגות החד-צדדיות, ישמור על ירושלים מאוחדת ויחתור לשלום מתוך עוצמה. יחד, כמו ב-96', ננצח את השמאל ואת הסקרים

היום כבר ברור שהבחירות הקרובות לכנסת תהינה בחינה גורלית - מי שירצה את חלוקת ירושלים יצביע לקדימה, ומי שירצה לשמור על ירושלים מאוחדת יצביע עבורי לראשות הליכוד. מטרתי היא להחזיר את מצביעי הליכוד הביתה, לבית החם בליכוד. רק ליכוד חזק, בראשותי, ישמור על ירושלים מאוחדת וגבולות בני הגנה למדינת ישראל.

 

היום כבר ברור שבבחירות, מצביעי הליכוד יחזרו הביתה, כשנחזור לדרך הליכוד - הדרך שתבטיח את עתיד המדינה והעם. הם יחזרו הביתה כשיבינו שמפלגות השמאל ובראשן קדימה מתכננות לחלק את ירושלים ולסגת לגבולות כפר-סבא, באר-שבע וחדרה. הם יחזרו הביתה כאשר יבינו שהמשך הנסיגות החד-צדדיות כבר מעודד את הטרור, שהתחזקות החמאס בשטחים מסכנת את עתיד מדינת ישראל ושבקרוב תוקם מדינת טרור שתאיים על גוש דן.

 

הליכוד הביא שלום, ורק הליכוד יביא שלום. הליכוד בראשותי יחתור לשלום אמת, שלום המבוסס על הסדרי ביטחון קפדניים, שלום מתוך עוצמה ולא מתוך חולשה. נחזור למדיניות ההדדיות התקיפה ונפסיק את הנסיגות החד-צדדיות, שרק מעודדות את הטרור ומספקות לו בסיסים חדשים לתקיפתנו. כראש ממשלה הוכחתי שעמידה נחושה מול הטרור ולא נסיגות חד-צדדיות היא הדרך היחידה למיגור הטרור. בתקופת ממשלתי פחת הטרור לרמתו הנמוכה ביותר ב-15 השנים האחרונות.

 

הליכוד בראשותי יחזיר את הביטחון וישמור על בקעת הירדן, גושי ההתיישבות ואזורי הביטחון ביהודה ושומרון. הוא יחזק ויפתח את ירושלים רבתי ויבנה רצף יהודי בין ירושלים למעלה אדומים.

 

לפני שנתיים וחצי קיבלתי עליי את תפקיד שר האוצר. המשק היה על סף פשיטת רגל, נגיד בנק ישראל הזהיר מקריסת המערכת הבנקאית, האבטלה הגיעה לשיא של כל הזמנים, הריבית על האוברדראפט והמשכנתאות הרקיעה שחקים. אזרחי מדינת ישראל עמדו בפני אפשרות נוראה: להישאר ללא עבודה, ללא חסכונות, ללא פרנסה, ללא קצבאות וללא פנסיה.

 

נאלצתי לעשות צעדים קשים ומכאיבים שהצילו את המשק. יצרתי 200 אלף מקומות עבודה לישראלים, לראשונה מזה עשור

האבטלה שינתה כיוון בחדות והחלה לרדת. הצלתי את קרנות הפנסיה, נלחמתי בשם אזרחי ישראל מול הוועדים הגדולים, הנמלים והבנקים - וניצחתי. כתוצאה מהצעדים שנקטתי, קופת המדינה התמלאה במיליארדי שקלים והיום אפשר לסייע ביד רחבה לחלשים: לקשישים, לילדים במצוקה, לנשים עובדות, לנכים. תודות לכך המדינה ניצלה ממפולת נוראה, והיום יש לכולנו - ובפרט ל-200 אלף המובטלים שמצאו עבודה - תקווה לעתיד.

 

הליכוד בראשותי יציל את אופייה הדמוקרטי והיהודי של מדינת ישראל. נשאב את כוחות הנפש וצדקת דרכנו מההיסטוריה המפוארת שלנו למען עתידנו כאומה יהודית בטוחה במולדתה. אני חש מדי יום ובכל מקום את ההתעוררות הפנימית של חברי הליכוד, היודעים שהם נלחמים כעת על חפירות חייה של תנועתנו ועל עתידה וביטחונה של מדינת ישראל. אני הובלתי את הליכוד בשנת 1996 לניצחון מול השמאל ומול הסקרים. אני אחזיר את בוחרינו הביתה - לליכוד.

 

אני קורא למתפקדי הליכוד לבוא להצביע עבורי להנהגת הליכוד והמדינה ביום שני. יחד נביא ניצחון לליכוד ולמדינה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דן בלילטי
בנימין נתניהו
צילום: דן בלילטי
מומלצים