שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  יצאו לשטח: בכירי קדימה הסתערו על עזריאלי

  אחרי הסקרים המחמיאים, בקדימה החליטו לצאת לראשונה גם לשטח: בכירי המפלגה שוטטו בקניון עזריאלי, מגובים בעזאם עזאם. השר שטרית התבדח עם רוכלים, לבני הבטיחה "שינוי בפוליטיקה", אבל הקונים לא יצאו מגדרם

  קדימה, לשטח: אחרי הסקרים המחמיאים, בכירי מפלגת "קדימה" יצאו הבוקר (ב') לראשונה מאז הוקמה המפלגה לשטח.

   

  הבכירים, בהם ציפי ליבני, זאב בוים, רוני בר-און, מאיר שטרית ואחרים, מגובים בעזאם עזאם, בחרו לסייר בקניון עזריאלי בתל-אביב, במפגש בלתי אמצעי ראשון עם האזרח הישראלי המבולבל, שקיבל רק לפני שבועות אחדים מפלגה חדשה בפוליטיקה הישראלית.

   

  צילום: ירון ברנר

   

  קשה לומר שהביקור של הפוליטיקאים עורר קולות צהלה רמים בקרב מבקרי הקניון ואולם, הם הצליחו לעורר את סקרנותם של העוברים והשבים. אולי היו אלה בעצם המצלמות הרבות שליוו את הביקור שגרמו לישראלים להשתרך אחרי הפמליה הארוכה בין החנויות והדוכנים.

   

  אנשי קדימה עברו מחנות לחנות, מדוכן לדוכן, לחצו ידיים, ושוחחו עם האנשים. השר מאיר שטרית הרבה להתבדח עם רוכלים. ואילו השרה ציפי לבני הבטיחה תחת כל שלט של חנות ומול כל מצלמה ומיקרופון, שקדימה תביא לשינוי דרמטי במערכת הפוליטית הישראלית ובציבוריות הישראלית. גם עזאם עזאם הצטרף לסיור, הביע תמיכה מול המצלמות בקדימה ובראש הממשלה, חיבק בחום את ח"כ מגלי והבה, והבהיר שהוא עדיין לא יודע אם יהיה חבר כנסת.

   

  ח"כ רוני בר-און, המשמש כיו"ר סיעת קדימה, נראה מרוצה למדי מן הסיור ואמר: "אנחנו מתקדמים מאוד יפה ומעוררים עניין, זו רק ההתחלה. לפנינו עוד דרך לא קצרה. באנו, ראינו, ניצחנו".

   

  סגן השר זאב בוים ניצל את ההזדמנות לתקוף את הליכוד: "זו מפלגה שאיבדה את דרכה. התנועה שבה הייתי ונולדתי היא לא אותה תנועה שאני היכרתי והיא נגררה לכיוון של האיחוד הלאומי".

   

  הסיור בעזריאלי הוא הראשון בסדרת סיורים שיקיימו בכירי קדימה תחת הכותרת "קדימה לשטח". מחר יתקיים הסיור באזור הקריות ובצפון ובימים הקרובים תתקיים פעילות גם בירושלים ובאזור הדרום. 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אלי אלגרט
  לבני נאמה
  צילום: אלי אלגרט
  צילום: אלי אלגרט
  שטרית התבדח
  צילום: אלי אלגרט
  מומלצים