שתף קטע נבחר

איך מקבלים את ה-Gmail באאוטלוק?

מדריך הווידאו הבא יסביר כיצד לבצע את ההגדרות הדרושות על מנת שנוכל לקבל ולשלוח הודעות מחשבון ה-Gmail שלנו גם בתוכנת האאוטלוק או אאוטלוק אקספרס במחשב


 

שירות Gmail של גוגל פרץ דרך בתחום שירותי הדואר האלקטרוני המקוונים, כאשר הציע לכל משתמש תיבה בנפח של שני גיגה בייט (כיום כבר מדובר בקרוב לשלושה גיגה בייט). כיום זה השירות המועדף על ידי ישראלים רבים. גולשים לא מעטים ממשיכים לגשת לתיבת ה-Gmail שלהם דרך האתר, ואינם מודעים לאפשרות הנוחה לקבל ולשלוח הודעות באמצעות תוכנת האאוטלוק או האאוטלוק אקספרס מבלי להיכנס לאתר.

 

אפשר לעשות זאת באמצעות הגדרת ה-POP3 - הפרוטוקול הנפוץ לקבלת דואר אלקטרוני, ו-SMTP - הפרוטוקול הנפוץ למשלוח דואר אלקטרוני בתוך התוכנות האלה. משתמשים אשר ניסו לקבוע הגדרות אלה נכשלו מסיבות שונות. במדריך המפורט שלפניכם נסביר כיצד מבצעים את ההגדרות.

 

הכתבה הבאה היא הראשונה בסדרת מדריכים חדשה שתתפרסם ב-ynet. לא מדובר בכתבות וידאו רגילות. כתבות אלה הן למעשה מצגת מצולמת של תוכנה או אתר מסוים, ומלווה את הצופה מסך אחר מסך. כדי להבין יותר, הקליקו על כפתור הנגן וצפו בעצמכם.

 

לצפייה מיטבית, חשוב ללחוץ על הלחצן "מסך מלא". בכל שלב אפשר לחזור לגודל המסך המקורי באמצעות הקשה על Esc. ניתן גם עצור את הווידאו, לבצע את ההגדרות ואז להמשיך. נשמח לקבל תגובות והצעות למדריכים נוספים בכתובת computers@y-i.co.il.

  

 

לצפייה מיטבית, חשוב ללחוץ על הלחצן "מסך מלא". בכל שלב אפשר לחזור לגודל המסך המקורי באמצעות הקשה על Esc.

 

לאחר שקבענו את ההגדרות בחשבון שלנו באתר Gmail, אפשר להגדיר תוכנת הדואר האלקטרוני שלנו, כך שתתמוך בקבלה ומשלוח של הודעות מחשבון ה-Gmail. לחצו כאן למדריך שילווה אתכם בהגדרות עבור אאוטלוק, וכאן, אם יש לכם אאוטלוק אקספרס.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
Gmail באאוטלוק - בכמה צעדים פשוטים
מומלצים