שתף קטע נבחר

בין אקסטזי לויאגרה

טום קרוז הבוגר עם קייתי הולמס הפעוטה, דמי מור הבשלה עם אשטון קוצ'ר עול הימים, קליסטה פלוקהארט הצעירה-עדיין עם הריסון פורד המקשיש. יש היגיון פיזיולוגי ביחסים החוצים את גבולות הגיל הכרונולוגי, והם יכולים להועיל לשני הצדדים

זה נשמע כמו קלישאה, "לא חשוב הגיל, העיקר התרגיל", אבל גם קלישאות היו אבחנות נכונות לפני שהפכו שחוקות מרוב שימוש. לא מדובר במקרים של גולד-דיגריות כמו אנה ניקול סמית, האמזונה הדדנית, שבגיל 26 התחתנה עם המיליארדר הישיש ג'יי הווארד מארשל (שהיה בן קרוב ל-90) וזכתה לקבל עשרות מיליוני דולרים מירושתו. המנוח היה אולי בחור טוב, אבל קשה להניח שהיא בחרה בו דווקא בגלל הצטיינות בביצוע תרגילי מזרן. לכל היותר, היא חיממה את יצועיו, כמו אבישג השונמית בשעתה. אנה ניקול סמית היא מקרה נדיר מכל הבחינות. בדרך כלל מדובר במקרים של גבר בגיל העמידה שלרוב עדיין כוחו במותניו, לבין אשה הצעירה ממנו בעשור או שניים.

 

בהוליווד, ולא רק מעל גבי מסך הכסף, אלא גם במציאות, עושים את זה כל הזמן: טום קרוז בן ה-42 וקייתי הולמס בת ה-26, הריסון פורד בן ה-63 עם קליסטה פלוקהארט ("אלי מקביל") בת ה-41, וגם דוגמאות מהעבר הרחוק: צ'רלי צ'פלין ודן בן-אמוץ, עם נשים הצעירות מהם בעשורים תמימים.

 

אבל יש גם הרבה מקרים הפוכים, של אשה המבוגרת בשנים רבות מבן זוגה. לרוב זה קורה לכוכבות קולנוע וזמר - באחרונה עשתה זאת דמי מור בת ה-43 עם אשטון קוצ'ר, פעוט בן 27, ולפניה קמרון דיאז בת ה-33 עם ג'אסטין טימברלייק בן ה-24. אבל יש דוגמאות מפורסמות מהעבר, כמו ליז טיילור, ג'ואן קולינס, אדית פיאף. זה נכון, אגב, גם לגבי סתם נשים מאוד עשירות שיכולות להרשות לעצמן תחזוקה מעולה של המראה הצעיר (דוגמה מקומית: פנינה רוזנבלום).

 

האשה יודעת לנצל כראוי את אונו של הגבר

 


דמי מור ואשטון קוצ'ר. יכולה עוד ללמד אותו דבר או שניים? (רויטרס)

 

החל מגיל מסוים, למרות שזיווג בין אשה בת 35-45 לבין זרזיר מותניים בן 20-30 אולי לא נראה כל כך טוב כשהולכים יחד חבוקים ברחוב, יש בשילוב הזה הרבה מן ההיגיון הפיזיולוגי, לפחות בכל המדובר בתחום המיני.

האשה נמצאת בגילים אלה ממש במיטב שנותיה. לא רק שלא נגרע דבר מיכולותיה המיניות, הן אפילו מתעצמות. האשה מבשילה ולומדת ליהנות יותר ויותר ממיניותה. היא יודעת להעריך - ולנצל כראוי - את חיוניותו ואונו של גבר צעיר, וגם יכולה עוד ללמד אותו דבר או שניים.

 

הגיוני מבחינה פיזיולוגית גם המצב ההפוך, של גבר מבוגר ואשה צעירה (מצב שממילא יותר מקובל מבחינה חברתית). פעמים רבות, יש צורך במראה החלק, המוצק וזקור השדיים של הצעירונת, כדי לעזור להזדקרויות שכבר אינן מה שהיו פעם. מלבד זאת, גבר יכול להוליד ילדים עד גיל מבוגר מאוד, אפילו עד גיל 70 ו-80, מה שעדיין בלתי אפשרי מבחינת האשה. כך שאם יש רצון בהקמת תא משפחתי מניב, שילוב בין גבר בעשור השישי לחייו לבין אשה שגילה כמחצית מגילו עדיין יכול לעבוד. גם בתחילת הדרך, גבר שכבר צבר ניסיון מיני יכול להועיל לעלמה העושה את צעדיה הראשונים הרבה יותר מבחורצ'יק בן גילה.

 

נשאר רק העניין הפעוט של תחומי ההתעניינות: זה שהיא רוצה לקחת אקסטזי והוא רוצה לקחת ויאגרה, או שהוא רוצה לרקוד טראנס והיא רוצה לרקוד דיסקו (אם לא טנגו). גם זה שהזכרונות שלה הם מגן רבקה, בעוד שלו הם ממלחמת יום כיפור. ושהיא צריכה להזכיר למאהב הצעיר שלה לסדר את המיטה בבוקר.

 

פורומים לגברים צעירים שאוהבים מבוגרות

 

יש כאלה המונעים על ידי הביולוגיה, יש כאלה עם אופק רחב שפשוט אימצו מדיניות גמישה לגבי הגיל הכרונולוגי, ויש גם מי שממש מעדיפים להימצא בחברת מבוגרים או צעירים מהם. למעשה, יש אתר היכרויות למפגשים בין-גילאיים, AgeMatch.com, עם פורומים ספציפיים לגברים צעירים שאוהבים נשים מבוגרות, לגברים מבוגרים שאוהבים צעירות ולקומבינציות ההפוכות. באתר כתוב, שפנויים ופנויות רבים הביעו רצון לפגוש מישהו הרבה יותר צעיר או מבוגר יותר מהם. מצוטטת שם ידיעה של סוכנות "אסושיאייטד פרס", לפיה כמעט שליש מהנשים הפנויות בארצות הברית בגילים 40 עד 60 מתרועעות עם גברים צעירים מהן.

 

לכן, כשממלאים כרטיס באתר היכרויות, או כשעורכים חיפוש באתר כזה, מומלץ בהחלט להרחיב את טווח הגילים. ואז, במקום לעסוק בחשבונאות, אפשר גם ליהנות מהתרגילים - ומהזדמנות להרחיב את הרפרטואר.

 

 

www.perkol.com

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אנה ניקול סמית. ירשה עשרות מיליוני דולרים
צילום: איי פי
הכרויות
כתבו לנו
מומלצים