שתף קטע נבחר

הסיסמה החדשה של הליכוד: "חזק מול החמאס"

החמאס יציל את נתניהו? הליכוד יחליף את הקמפיין הכושל שפתח את מערכת הבחירות בקמפיין חדש. בכירים בליכוד מודים: "ניצחון החמאס היה עבורנו קרש הצלה לבעיית הצניחה בסקרים"

נצחון החמאס בבחירות ברשות השבוע טלטל את המערכת המדינית והפוליטית בישראל. בליכוד חיכו בדריכות לתוצאות שיגיעו מהקלפיות ברשות, בידיעה כי ניצחון החמאס, או אפילו התחזקות כוחו מול הפתח, תעלה מחדש סוגיות ביטחוניות שלטענתם, רק לנתניהו היכולות והניסיון להתמודד עמם.

 

עתה, כאשר ברור שהפלסטינים בחרו בחמאס להנהיגם מבקש נתניהו לסחוט לתועלתו הפוליטית את ההקצנה המדינית והביטחונית שבפתח: מחר (ג') יחליף הליכוד את הקמפיין הכושל שפתח את מערכת הבחירות, "קדימה לגבולות 67".

 

בכירים בליכוד מודים כי הסיסמה הישנה לא העבירה את המסר הדרוש - ולכן יוצאים בסיסמה חדשה, "חזק מול החמאס - בנימין נתניהו". הבכירים הודו כי ניצחון החמאס היווה עבורם "קרש הצלה לבעיית הצניחה בסקרים".

 

הסיסמה החדשה נבחרה לאחר שבליכוד ערכו בדיקות ומצאו שרוב הציבור מודאג מעליית החמאס. מהבדיקה עולה עוד, שבהשוואה לשני המתמודדים האחרים, הציבור רואה בנתניהו מועמד יותר חזק, ומסוגל לעמוד בצורה טובה יותר על האינטרסים של ישראל.

 

בנוסף, על פי הבדיקות בליכוד, רוב הציבור מתנגד לנסיגה חד צדדית ביו"ש, בהתאם לעמדת הליכוד ובניגוד לעמדות קדימה והעבודה.

 

בסקרים שהתקיימו מאז נצחונו של החמאס הליכוד מתחזק, ובמערכת הפוליטית הערכה היא שבמידה והחמאס יחל בפעולות טרור נגד - הדבר יגדיל את כוחו של הליכוד עוד יותר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים