שתף קטע נבחר

תגובות לכתבות

מנגנון תגובות הגולשים ("תגובה לכתבה") הוא אחד הכלים החשובים באתר, שכן הוא מאפשר לגולשים להביע את דעתם ולתת לה פומבי, וכן ליצור אינטראקציות בינם לבין עצמם. מערכת ynet שואפת לאפשר לגולשים רבים ככל האפשר להתבטא, ולפרסם את תגובתם בתוך פרק-זמן קצר. כל התגובות באתר עוברות תהליך של אישור ע"י עורך בטרם פרסומן.

אי פרסום תגובה הסרת תגובה ששלחתי הסרת תגובה פוגענית תגובה מומלצת 
המלצות לתגובות מדוע פורסמה תגובה פניות נוספות בנושא "תגובות" 


 

לא יפורסמו תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של ynet, לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב. מערכת ynet מחויבת לחופש הביטוי, אך לא פחות מכך לכללי דיון הולם, אתיקה וכבוד האדם.

 

 

אי פרסום תגובה

שלחתי תגובה לכתבה באתר. מדוע התגובה לא פורסמה?

אי פרסום תגובה לכתבה יכול להיות פועל יוצא של שני גורמים:

 

1. כאמור, כל התגובות באתר עוברות תהליך של אישור ע"י עורך בטרם פרסומן. לעתים קרובות מתמודדת מערכת ynet עם עומס גדול של תגובות, ופרסום חלק מן התגובות מתעכב מעט. מומלץ לשוב ולבדוק במועד מאוחר יותר האם תגובתכם פורסמה.

2. לעתים מחליטה מערכת ynet שלא לפרסם תגובה מסוימת, משום שהתגובה אינה תואמת את מדיניות פרסום התגובות. להזכירך, ע"פ מדיניות האתר, לא יפורסמו תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש של ynet, לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב. מערכת ynet מחויבת לחופש הביטוי, אך לא פחות מכך לכללי דיון הולם, אתיקה וכבוד האדם. תזכורת לגבי מדיניות זו מתפרסמת באופן קבוע בטופס משלוח התגובות לאתר.


 

חזור למעלה
הסרת תגובה ששלחתי

ברצוני להסיר מן האתר תגובה ששלחתי, ופורסמה.

 

ניתן לפנות אל מחלקת שרות הלקוחות תוך ציון הכתבה האמורה ומספר התגובה המבוקשת. כל מקרה ייבחן לגופו.

חזור למעלה
הסרת תגובה פוגענית

ברצוני להסיר מן האתר תגובה פוגעת או שאינה ראויה לדעתי לפרסום.

 

ניתן לפנות אל מחלקת שרות הלקוחות תוך ציון הכתבה האמורה ומספר התגובה המבוקשת.

חזור למעלה
תגובה מומלצת

מהי "תגובה מומלצת"?

 

תגובה מומלצת היא תגובה שזכתה למספר המלצות גבוה של הגולשים ב-ynet. המערכת אינה מתערבת בהמלצות אלה. בכל נקודת זמן, מודגשות התגובות שקיבלו את מספר ההמלצות הגבוה ביותר.

חזור למעלה
המלצות לתגובות

כיצד ממליצים על תגובה באתר?

 

במסך התצוגה של כל תגובה, בחלקו התחתון, מופיע המשפט "להמלצה על תגובה זו לחצו כאן". אם בחרת להמליץ, תיכלל המלצתך בשקלול הכללי של המלצות הגולשים האחרים. בכל נקודת זמן, יודגשו בצבע אדום חמישה אחוזים מכלל התגובות שקיבלו את מספר ההמלצות הגבוה ביותר (ראו תמונה – תגובות המלצה).


חזור למעלה
מדוע פורסמה תגובה

ברצוני להבין מדוע תגובה מסוימת אושרה לפרסום.

 

מדיניות פרסום התגובות ב-ynet אוסרת על פרסום תגובות המכילות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב. יחד עם זאת, מערכת ynet מחויבת לחופש הביטוי.

הקו בין "מותר לפרסום" ובין "אסור לפרסום" אינו תמיד ברור. לעתים, קשה לקבוע חד-משמעית האם סגנון התגובה חורג מן הטעם הטוב, או שמדובר בדעה לגיטימית (גם אם בלתי-מעודנת בסגנונה).

מערכת ynet בחרה שלא לצנזר באופן גורף כל תגובה גבולית, אלא להטיל על חברי המערכת את המשימה להחליט אילו תגובות יפורסמו ואילו לא, לפי הכללים המנחים שצוינו לעיל - ותוך שמירה על שיקול דעת ואיזון.

צר לנו אם נפגע/ת מדברי המגיבים, אולם ככל הנראה מדובר בדעותיהם הלגיטימיות.

למרות האמור לעיל, גם אנחנו טועים לפעמים. אם נתקלת בתגובה המציגה עמדה או סגנון שאינם לגיטימיים במובהק (לדוגמה - הסתה בוטה), אנא פנה אל מחלקת שרות הלקוחות, תוך ציון הכתבה האמורה ומספר התגובה המבוקשת. (רצוי לצרף אף את הקישור המדוייק לכתבה)

 

חזור למעלה
פניות נוספות בנושא "תגובות"

למי עלי לפנות בכל שאלה הנוגעת לתגובות באתר?

 

ניתן לפנות אל מחלקת שרות הלקוחות, תוך ציון הכתבה האמורה ומספר התגובה המבוקשת. כל מקרה ייבחן לגופו.

חזור למעלה
מומלצים