שתף קטע נבחר

חילופי האשמות סביב אתר הליכוד המושבת

"ידיעות אחרונות" מדווח הבוקר, כי בליכוד כורכים את העובדה כי האתר עדיין בשיפוצים, חודש וחצי לפני הבחירות, בכך שחברת האינטרנט שמפעילה את האתר קשורה באייל ארד, היועץ של אולמרט. ארד: "אם הם כל כך מודאגים מהקשר, לא היו צריכים לשכור את החברה"

חודש וחצי לפני הבחירות, ואתר הליכוד עדיין בשיפוצים. "ידיעות אחרונות" מדווח הבוקר (א'), כי בליכוד כורכים את העיכוב בשדרוג האתר בכך שלחברת האינטרנט שעובדת עבור הליכוד קשרים גם עם אייל ארד, היועץ האסטרטגי של אולמרט ותנועת קדימה.

 

לפני מספר שבועות העלה הליכוד את אתר האינטרנט המחודש של המפלגה, אבל העלים לחלוטין את ראש הממשלה שרון מההיסטוריה של המדינה והליכוד. בליכוד טענו כי האשמה היא בחברה הפרטית שעסקה בבניית האתר. כעת גילו בכירים במטה ההסברה כי החברה הייתה שותפה עסקית של "ארד תקשורת", בבעלות אייל ארד.

 

"משהו מוזר קורה"

 

בכירים במטה ובסביבתו של נתניהו אמרו אתמול: "משהו מוזר קורה עם אתר האינטרנט שלנו. פעם אחת הורידו לנו את שרון מהאתר וגרמו נזק לליכוד, ועכשיו האתר תקוע ולא מתקדם. חודש וחצי לפני בחירות ואפילו אתר אינטרנט אין לנו. זה נראה כאילו מישהו מנסה לחבל לנו בקמפיין". בכירים בליכוד הציגו מסמך משותף של חברת האינטרנט ו"ארד תקשורת", ובו נכתב כי "חברת האינטרנט פועלת בשותפות עם קבוצת "ארד תקשורת".

 

אייל ארד מסר בתגובה, כי מדובר במסמך משנת 2002, וכי מאז אין שותפות עסקית בינו לבין חברת האינטרנט. לדבריו, בין שתי החברות יש קשר עסקי רגיל, מאחר והחברה מפעילה גם את אתר האינטרנט של "ארד תקשורת". "אם בליכוד כל כך מודאגים מהקשר בינינו, אז הם לא היו צריכים לקחת אותם", טען ארד, "בליכוד התרשלו והם מנסים להפיל את הבעיות שלהם על הספקים שלהם".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים