שתף קטע נבחר

חשד: מאמן כדורגל תקף מינית עשרות ילדים

הותר לפרסום: עודד דבוש, בן 26 מאשקלון, שעבד כמאמן כדורגל במתנ"ס בעיר, חשוד שאנס וביצע מעשים מגונים בעשרות ילדים. בחיפוש בביתו נתפסו מסמכים שבהם תיעד את מעשיו, ואף חילק ציונים לביצועי הילדים. המשטרה: לצערנו, רוב הילדים לא מוכנים לדבר על האירועים

עודד דבוש, תושב אשקלון בן 26 העובד כמאמן כדורגל במתנ"ס בעיר נעצר לאחרונה בחשד שאנס וביצע מעשים מגונים בעשרות ילדים בני 9 עד 13. כך הותר היום (א') לפרסום. למשטרה ידוע עד כה על 28 ילדים שנפלו קורבן למעשיו.

 

תחילת הפרשה במידע מודיעיני שהתקבל בתחנת משטרת אשקלון בשל חשדות אלה. מייד לאחר שהתברר כי מדובר בפרשיה רחבת היקף, היא הועברה ליחידת נוער חשיפה דרום, שעצרה את החשוד לפני כשבועיים. הפרשה התנהלה תחת צו איסור פרסום מלא שהוסר היום.

 

בחיפוש בביתו של החשוד נתפסו מסמכים שבהם תיעד דבוש את מעשיו המיניים עם הילדים הללו, ואף חילק ציונים לביצועיהם.

 

מפקד ימ"ר דרום, ניצב משנה יורם לוי, אמר כי מדובר באחת החקירות המזעזעות שנתקל בהן. "עם מציאת המסמכים בהם הוא תיעד את מעשיו הצלחנו להגיע לעוד ועוד ילדים וגם בוגרים, שלפי החשד הוא ביצע בהם מעשי אונס ומעשים מגונים. ברשימות הללו מצאנו כ-28 שמות, ואנחנו מניחים שהוא הגיע לילדים האלה במסגרת עבודתו כמאמן, למרות הכחשותיו. לצערנו הרב, הרוב המוחלט של הילדים הללו שותק ולא מוכן לדבר על האירועים, למרות שהחשוד מודה בביצוע אירועים אלה".

 

בחקירתו הודה החשוד כי מאז היותו בן 14 ועד היום ביצע מעשים מגונים ומעשי סדום בקטינים, אבל סירב למסור את פרטי קורבנותיו.

 

לדברי נצ"מ לוי, רק שניים, קטין ובגיר, הודו שהחשוד ביצע בהם מעשים מגונים. אחד מהם, בן 16 וחצי כיום, "סיפר לנו בחקירתו על המעשים שביצע בו לכאורה החשוד. הוא אמר שהחשוד קיים עימו יחסי מין בשלושה מקרים, לטענת החשוד בהסכמה, אך כיוון שמדובר בקטין, אין את האלמנט של ההסכמה. היום כשהוא בן 16 הוא מבין מה בדיוק החשוד עשה לו".

 

לוי הוסיף כי החקירה שמתקיימת כעת על ידי חוקרת ילדים היא "קשה מאוד, והילדים וההורים אינם משתפים פעולה עם המשטרה ואינם מוכנים לדבר על מעשים אלה. אנו מקווים שחשיפת הפרשה תביא למתלוננים נוספים".

 

החשוד טען בחקירה כי הקשרים המיניים לא התקיימו במסגרת עבודתו כמאמן כדורגל, והוסיף: "אני מודה שיש לי נטייה לגברים, אני נמשך לגברים ושכבתי איתם. אני לא מכחיש את הנטיות המיניות שלי, וכל מה שנעשה היה בהסכמה מוחלטת".

 

החשוד שהה במעצר כשבועיים וכעת שוחרר למעצר בית מלא והרחקה ממקום מגוריו עד לתחילת חודש מרס. בימים הקרובים אמורים להיחקר קורבנות נוספים של החשוד ובמשטרה מקווים להתפתחות בחקירה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חיים זיו
(אילוסטרציה)
צילום: חיים זיו
מומלצים