שתף קטע נבחר

אישום: מורה ביצע מעשי סדום בתלמידיו בני ה-13

המורה מואשם שביצע את המעשים בביתו, בבית הספר ובטיולים. מכתב האישום עולה שהמורה ניצל את הערצתם ואת תמימותם של תלמידיו בני ה-13 כדי לבצע בהם את המעשים

לבית משפט המחוזי בתל אביב הוגש היום (ה') כתב אישום נגד יוסף גולדשמיד, מורה חרדי בן 34 מצפון הארץ, המואשם בביצוע מעשי סדום ומעשים מגונים בתלמידיו בני ה-13.

 

מכתב האישום שבין השנים 2003-2005, נהג המורה לבצע עבירות מין בתלמידיו, כאשר בחלק מהמקרים הזמין אותם לביתו, שם ביצע את המעשים. כמו כן ביצע המורה את המעשים המגונים בטיולי כיתה ובתחומי בית הספר.


גולדשמיד בבית המשפט  (צילום: ירון ברנר)

 

באחד המקרים, בחג סוכות בשנת 2004, הזמין המורה את אחד מתלמידיו להתארח בסוכתו וללון בה בלילה. כאשר השניים היו בסוכה לבדם, העיר המורה את התלמיד, הפשיט אותו מבגדיו וביצע בו מעשה סדום. לטענת התובעת, עו"ד רונית פוזננסקי, בידי הפרקליטות ראיות מספיקות להוכחת אשמתו של המורה. המורה הודה בחקירתו בחלק ניכר מהמעשים המיוחסים לו וכמו כן הוא הודה בפני מנהל בית הספר בו עבד על ביצוע המעשים.

 

בבקשה להארכת המעצר עד תום ההליכים, אשר הוגשה הבוקר לבית המשפט, נטען שהמורה ניצל את הערצתם של הילדים כלפיו, את גילם הצעיר ואת תמימותם, על מנת לבצע בגופם מעשים מיניים קשים ומכוערים, אשר הדעת מתקשה לכעוס והלב מתקשה להכילם. כמו כן, הדגישו בפרקליטות שמדובר בשורה ארוכה של עבירות מין שנעשו על ידי מי שאמור לשמש דוגמה ומופת לתלמידיו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ירון ברנר
ניצל את תמימותם. גולדשמיד
צילום: ירון ברנר
מומלצים