שתף קטע נבחר

צעירה נמצאה ללא רוח חיים בתוך רכב בת"א

מסוק משטרתי, שעסק בחיפושים אחר הצעירה ענבל עמרם, זיהה את המכונית והזעיק למקום צוות משטרה ומד"א. המשטרה: מדובר ברצח. במקרה אחר, בת 18 נמצאה בת"א כשהיא מחוסרת הכרה עם חבלות על גופה; כאשר התעוררה סיפרה כי בחור שיצאה איתו אמש תקף אותה

ענבל עמרם, צעירה בת עשרים נמצאה הבוקר (שבת) ללא רוח חיים בתוך מכונית, באזור השדות שמצפון לשכונת רמת אביב שבתל אביב.

 

משפחתה של עמרם, תושבת פתח תקווה, הודיעה כבר אתמול למשטרה על דבר היעדרותה. מסוק משטרתי שסייר הבוקר במסגרת החיפושים אחריה, זיהה את מכוניתה והזעיק למקום כוחות משטרה ומד"א, שקבעו את מותה. על צווארה נמצא חתך אשר לא ידוע עדיין ממה נגרם ונראה שמדובר ברצח.

 


זירת הרצח (צילום: אבי כהן)

 

נסיבות המקרה עדיין אינן ברורות והמשטרה - בראשותו של מפקד מרחב ירקון, חגי דותן - פתחה בחקירה. ההערכה היא כי האדם שהביא אותה למקום שבו נמצאה, הכיר אותו היטב. בני משפחה של הצעירה ששמעו כי הגופה נמצאה, הגיעו למקום כדי לזהות אותה. המשטרה נטלה מבית המשפחה מחשבים שבהם השתמשה ענבל כדי לבחון אם שיחות וירטואליות שקיימה באינטרנט יוכלו לשפוך אור על התקרית.

 

ככל הידוע, ענבל עמרם שלפני זמן מה השתחררה מצה"ל, נשלחה על ידי בני משפחתה לבצע מטלה שאותה אמורה היתה לסיים תוך כרבע שעה. כאשר ראו שאינה חוזרת, החליטו לדווח על המקרה למשטרת פתח תקווה. לדבריהם, המשטרה טענה כי אינה מתחילה בחיפושים לאחר זמן היעדרות כה קצר. רק מאוחר יותר, בסיוע קרוב משפחה במשטרת תל אביב, ניסו שוטרים לאתר אותה לפי מיקום הטלפון הסלולרי שלה, ואז התברר כי היא נמצאת באזור גלילות.

 

סגן מפקד מרחב ירקון, ניצב משנה אמיר גור, סיפר כי "מדובר בצעירה כבת 20, נורמטיבית. למרות שמדובר היה באירוע טרי, החלטנו להזניק לאוויר מסוק מאחר שבשלב מסויים ראינו שהטלפון הנייד שלה כבה. בשעה תשע וחצי לערך, המסוק המשטרתי זיהה את מכוניתה בשדות שבין רמת אביב ג' לפי גלילות. צוות מד"א עוד ניסה להחיותה, אולם לבסוף נאלץ לקבוע את מותה".

 

ובתוך כך, נמצאה הלילה צעירה אלמונית, בת 18 לערך, כשהיא מחוסרת הכרה ועם חבלות על גופה, באזור דרום תל אביב. במשטרת מרחב יפתח בודקים אם היא נפלה קורבן לאונס.

 

הצעירה נמצאה על ידי צוות מד"א שהוזעק אמש לשכונת שפירא. הצוות טיפל בה והעביר אותה במצב קשה לבית החולים איכילוב, כשהיא סובלת מחבלות והיפותרמיה (טמפרטורת גוף נמוכה). בבית החולים הוכנסה הצעירה לטיפול נמרץ והרופאים ניסו

 להעלות את חום גופה. במקביל הוזעקה המשטרה מאחר ועל גופה נמצאו חבלות רבות.

 

לאחר שהכרתה חזרה אליה, וכשהיא עדיין מאושפזת במחלקת טיפול נמרץ, סיפרה הצעירה לחוקרים כי יצאה אמש לבלות במועדון בדרום תל אביב. האדם איתו עזב את המקום לאחר הבילוי תקף אותה, לטענתה, אולם יותר מזה אינה זוכרת. במשטרה ביקשו ממנה לעבור בדקית אונס אך היא סירבה וכעת נבדקת האפשרות שהבחורה קיבלה משקה עם חומר כלשהו שגרם לה לאבד את ההכרה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום רפרודוקציה: משה מזלטוק, משטרת מחוז ת"א
עמרם. נרצחה
צילום רפרודוקציה: משה מזלטוק, משטרת מחוז ת"א
מומלצים