שתף קטע נבחר

שטייניץ: אם אולמרט ינצח יחגגו בטהרן

התבטאות חריפה של יו"ר ועדת חוץ וביטחון ואיש הליכוד, יובל שטייניץ. "אם אולמרט יחגגו בטהרן וברמאללה", אמר בכינוס ראשי מטות המפלגה. בקדימה לא נשארו חייבים: "שטייניץ הוא מוקיון מסוכן והליכוד ירד מהפסים"

בהתבטאות חסרת תקדים בחריפותה תקף הערב (יום ה') חבר הכנסת יובל שטייניץ את ממלא מקום ראש הממשלה, אהוד אולמרט, ואמר בכנס סגור של ראשי מטות הליכוד כי "אם אולמרט ינצח ביום שלישי בלילה, יחגגו ברחובות רמאללה וישמחו בטהרן, כי מבחינתם נסללה הדרך להקמת מדינה חמאסית בלב ישראל".

  

 

הליכוד אמנם תקף את אולמרט שובו ושוב במהלך קמפיין הבחירות שלו, והדגיש את העברת הכספים לרשות הפלסטינית והסיוע של אולמרט לשלטון החמאס, אולם נדמה שהתבטאות מהסוג הזה טרם נשמעה. "אם הליכוד ינצח יחגגו בירושלים ובמצודת זאב, והאייטולות יתכנסו להתייעצות חירום כדי לראות מה עליהם לעשות כדי להמשיך בתכניותיהם", המשיך שטייניץ.

 

בשיחה עם ynet אמר שטייניץ, המשמש כיו"ר ועדת חוץ וביטחון, כי הוא עומד מאחורי דבריו. "אנשי החמאס שמחו כי זו האמת. אולמרט הוכיח שהוא מאוד נוח לחמאס .הנסיגה שהוא מתכנן תאפשר להם לממש את חלומם. אנחנו אומרים כבר חודשים שהחמאס חוגג על אולמרט, שעלול לאפשר להם להביא מליציות חיזבאללה לאזור השפלה".

 

בקדימה התייחסו בחומרה לדברים ."הליכוד ירד מהפסים. שטייניץ הפך את עצמו למוקיון מסוכן", אמרו. "רק מפלגה מופרעת משווה בין קדימה לטהרן. השילוב של שטייניץ ונתניהו מסוכן לישראל". שטייניץ עצמו לא נשאר חייב: "לא השוויתי את מפלגתם לטהרן. אני מציע להם לענות בצורה עניינית לטענות ולזנוח את סגנון הגידופים האישים".

 

ובתוך כך נודע כי ביומיים האחרונים לתעמולת הבחירות מתכוון הליכוד להשתמש בתשדיר של מנחם בגין. בתשדיר יופיע צילום ארכיון של מנהיג הליכוד המיתולוגי, בו הוא קורא "להצביע מחל".

 

בהכנת הידיעה השתתף רוני סופר
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
ישמחו בטהרן. שטייניץ
צילום: גיל יוחנן
צילום: איי אף פי
ירדו מהפסים. אולמרט
צילום: איי אף פי
צילום: חגי אהרון
נתניהו. ישתמש בבגין
צילום: חגי אהרון
מומלצים