שתף קטע נבחר

מה מצפה לנו בפרקים הבאים של "האלופה"

כאן תמיד אפשר לדעת מה יקרה הלאה לכל הדמויות, למי שממש סקרן ולא יכול לחכות. בהמשך יש גם תקצירים של הפרקים הקודמים, לטובת מי שפספס פרק, או מצטרף לסדרה רק עכשיו

תקציר פרק 113

 

ריטה מגיעה לבקר את רני. מיטל מגרשת את ויקטור. דובי, שנמצא במצב נפשי קשה, מגיע אל דריה ומציע לה לרפא את רני. סיגי ואוסקר צופים במשחק אבל לא רואים את תום על המגרש. ליאן מתקשרת לג'וזף.

 

תקציר פרק 114

 

דובי מאמין שיש לו כוחות מיוחדים. הוא תוקף את בני משפחת זליג ונלקח לבית חולים פסיכיאטרי. ג'לל מתעצבן כשהוא רואה את דובי בביתה של דריה. תום מגלה שהכסף עובר אליו. עובד מתגעגע ליפית.

 

תקציר פרק 115

 

ג'לל מציע שוב לדריה לבוא איתו לאירופה, והם שוב נגררים לריב. תום אומר למילי שהוא מקבל את ההצעה שלה. סיגי משכנעת את ריטה להתוודות בפני רני על אהבתה אליו.

 

תקציר פרק 113 

 

סיגי מגיעה לתום ומגלה שהוא כועס עליה על ששיקרה לו. אדי מגיע להיפרד מסמדר. הוא ואיציק דואגים שמא היא הלכה ל"קינג", שם היא עלולה לפגוש את גושגיצה. טובה מגיעה שוב לסחוט את מיטל.

 

תקציר פרק 114

 

סער מעדכן את מיטל לגבי מה שקרה עם ליאן. סיגי מספרת לאוסקר שתום כועס עליה. טוקו מגיע אל אלונה, מתנצל ואומר לה שהוא רוצה שהם יחזרו להיות ביחד. טובה מציעה לדודו הצעה עסקית.

 

 


עיצוב קולאז': יפעת שכטר

 

===================================================

מה היה בפרקים הראשונים של "האלופה"

===================================================

 

תקציר פרק 1

 

טלנובלה חדשה מבית היוצר של "טלנובלה בע"מ", "מיכאלה" ו"משחק החיים". בכיכובם של יהודה לוי, עפר שכטר, לירז צ'רכי, לירון וייסמן, עדי הימלבלוי, מיכל גבריאלוב ואחרים. פרק פתיחה כפול ומלא הפתעות ואקשן.

 

תקציר פרק 2

 

מיטל נחרדת לשמוע שלב, בעלה, מתכוון לוותר על רכישת הכוח ירושלים ולקנות את חיפה במקום. תום פוגש את סיגי המתלמדת במספרה. טובה מאלצת את סיגי לחתום על חוזה שהיא כביכול הבעלים של המספרה, לטובת הניגרים. מיטל מספרת לאלונה (לשעבר אלון) על ההתקדמות עם רכישת הקבוצה. איציק מציג בפני הקבוצה את מי שינהל אותה מעכשיו.

 

תקציר פרק 3

 

כולם בהלם לגלות שמיטל תנהל את הקבוצה מעכשיו. דריה אומרת לדובי שזה לא יילך ביניהם. טובה לא נותנת לסיגי את הכסף שמגיע לה. מיטל נואמת במסיבת עיתונאים, וזה מרגיז את הקבוצה. ליאן אומרת לסער שיש לה ספקות לגבי ההריון. תום ומילי קובעים לצאת. מיטל מתחילה סבב פגישות אישיות עם השחקנים, והפגישה הראשונה היא עם סער.

 

תקציר פרק 4

 

מיטל מדברת עם סער, שמסביר לה מה עשתה לא נכון עד עכשיו. סיגי מגיעה עם ריטה, אחותה העיוורת, למספרה, מכיוון שלא היה לה כסף לשלם לפנימיה. סמדר מתרגזת על איציק על כך שהקבוצה זה הדבר היחיד שמעניין אותו. רני, בנם של איציק וסמדר, מגיע למספרה ופוגש שם את ריטה. דודו המאמן מתפטר בשידור חי. מילי נדהמת לראות מה קרה לתום.

 

תקציר פרק 5

 

מילי מפטרת את סיגי. ליאן מספרת לסער שהתקבלה להיות שדרית קווים, הוא לא מתלהב מהרעיון. מיטל מחתימה מאמן חדש, למורת רוחו של איציק. איציק מספר לסמדר שפיטרו אותו, היא מבקשת גט. סיגי מגיעה אל תום כדי להחזיר לו את הכסף שנתן לה, במקום זה היא פוגשת את אוסקר. מיטל מזמינה את עובד לשיחה אצלה בסוויטה. תום מגיע בדיוק כשסיגי ואוסקר רבים.

 

תקציר פרק 6

 

מיטל סוחטת מעובד דברים רעים מעברו של סער. תום מספר למילי שאוסקר רוצה את סיגי כמטפלת. ליאן אומרת לסער שהיא חושבת על הפלה. איציק מגיע לדבר עם ג'וזף ומבקש שידבר עם מיטל על הדרך בה היא מנהלת את הקבוצה. סמדר מספרת לרני ולדריה שהיא ואיציק מתגרשים. איציק מבטיח למיטל שהוא מוכן לעשות הכל ולקבל את כל החלטותיה, בתנאי שתתן לו לחזור לקבוצה.

 

תקציר פרק 7

 

מיטל מודיעה לאיציק שתום יהיה הקפטן במקום סער. טובה מבקשת מאיציק שיעזור לה להשיג כסף ממיטל. תום מודיע לטובה שהוא רוצה שסיגי תעבוד אצלם. דובי ממשיך לנסות ולשכנע את דריה לחזור אליו. אבי מתלונן שסער לא מגיע מספיק ל"קינג" ובא לדבר עם ליאן על ההתנהגות שלה עם סער.

 

תקציר פרק 8

 

תום וסער הולכים מכות ועולים לדין משמעתי. סמדר מבינה מטובה שאיציק הזמין את ג'וזף ומיטל לארוחת ערב אצלם בבית ללא ידיעתה. אלונה מספרת לחברותיה איך ג'וזף ומיטל הכירו. מילי מבקשת מתום להתארח אצלה בתכנית. סער מרגיש שיש למיטל משהו אישי נגדו. אבי שוב מגיע לאלונה כדי לגבות דמי חסות.

 

תקציר פרק 9

 

אבי מתגרה באלונה על מה שקרה בחנות שלה. ג'וזף מתחיל לגלות סימנים של חוסר סבלנות בגלל השעות הרבות שמיטל משקיעה בעבודתה כמנהלת הקבוצה. סער לא רוצה להצטרף לארוחה המשפחתית עם מיטל וג'וזף. מילי מפתה את תום להמשיך את הלילה ביחד. עובד מגיע למלון ומתחיל עם יפית. למיטל קשה לשמוע שליאן בהריון. מיטל "פולטת" משהו שמזעזע את כל המשפחה.

 

תקציר פרק 10

 

סער מנסה לחפות על עצמו ולהגיד שכל הסיפור לא היה ולא נברא. סיגי מגלה על הצעת העבודה של תום ואוסקר. מיטל מנסה לפייס את ליאן. עובד מנסה לפתות את יפית. תום מתפתה ומתרצה להמשיך את הערב עם מילי. סער ומיטל מתנצחים. מילי ותום חוזרים הביתה כשסיגי ואוסקר עדיין שם.

 

תקציר פרק 11

 

מילי מתחמקת מלהסביר לסיגי מדוע לא סיפרה לה על הצעת העבודה. תום חושד בסיגי שהיא פדתה את הצ'ק. ג'וזף ומיטל כמעט תופסים את עובד ויפית בחדר השינה. אוסקר מפריע בדיוק כשהעניינים בין תום למילי מתחממים. דובי מגיע אל דריה באמצע הלילה. סמדר מנסה להבין למה הוא ודריה נפרדו. אבי מופתע לראות את ביבי וחברותיה בפאב.

 

תקציר פרק 12

 

מיטל תופסת את עובד מתחת למיטה. מילי וטובה הולכות למשחק של תום. מיטל מתרגשת לקראת המשחק הראשון שלה. סיגי נלחצת לשמוע שתום חושב שפדתה את הצ'ק, היא מודיעה לטובה שהיא רוצה לעזוב את המספרה. טובה מושפלת במשחק של הכוח. סער המום מההחלטה של מיטל וצחי לקראת המשחק.

 

תקציר פרק 13

 

סער מתוסכל מכך שהוא לא עולה לשחק. ריטה משכנעת את סיגי ללכת להתעמת עם אוסקר לגבי הצ'ק. ליאן מביכה את סער בסיקור הראשון שלה כשדרית קווים. אוסקר מתוודה שהוא פדה את הצ'ק. הקבוצה במצב לא טוב. מיטל מבקשת מסער שיעלה לשחק.

 

תקציר פרק 14

 

סער מודיע למיטל שהוא פצוע ולא יכול לשחק. המשחק ממשיך להתדרדר. האוהדים כועסים, סער שמח ומיטל עצבנית. ליאן ממשיכה להביך את סער. טובה נתקלת באיציק, והפגישה הופכת למפתיעה. סער כועס על ליאן על התנהגותה כשדרית קווים. איציק מסרב לעזוב את הבית. דובי מציע לסער לעזור לו עם ליאן, אם בתמורה הוא יעזור לו עם דריה.

 

תקציר פרק 15

 

סער מבקש מדובי לסדר שיפטרו את ליאן. ג'וזף כועס שמיטל מקדישה יותר מדי זמן לקבוצה. אביו של ג'לל מנסה לשכנע אותו לקבל את ההצעה של מיטל. סער מנסה לשכנע את דריה לתת לדובי צ'אנס. טובה נותנת לסיגי רשימת מטלות שעליה לבצע כדי שתוכל לעזוב. ג'וזף שולח מעקב אחרי מיטל. תום מציע למילי לעבור לגור איתו. הקבוצה בהלם כשמיטל מציגה את החלוץ החדש.

 

תקציר פרק 16

 

סער זועם על הצעד האחרון של מיטל ומנסה להתסיס את האוהדים נגד מיטל. דריה מתכוננת לדייט עם דובי. מיטל מגיעה ל"קינג" כדי לדבר עם אבי על אלונה ונתקלת שם בסער. יפית שוב נחרדת מהתנהגותו של עובד. האוהדים מגיעים אל מיטל, היא מרגיעה אותם. ליאן זוכה לביקור מפתיע.

 

תקציר פרק 17

 

מיטל "מצילה" את ליאן מביקור של אבי. סער שוב משכנע את האוהדים שהקבוצה בדרך לאבדון. מילי מבקשת מתום שאוסקר יעזוב את הבית ויעבור לבית אבות. מיטל מזמינה את ליאן ליום כיף בספא, שם היא חושפת בפניה דברים לגבי סער. ג'לל מגיע אל הבית של איציק ופוגש שם את דריה. טובה ממשיכה להעביד את סיגי עד שהיא מתמוטטת.

 

תקציר פרק 18

 

דריה נבוכה לגלות את הטעות שלה עם ג'לל. מיטל מסרבת להיכנע לאוהדים ולהכרזות המלחמה שלהם על ג'לל. ליאן הולכת לשאול את מילי אם השמועות על סער נכונות. תום מודאג מהיעלמותו של אוסקר. דריה מלווה את ג'לל לדירתו החדשה. ליאן עוקבת אחרי סער ל"קינג" ולא מאמינה למראה עיניה.

 

תקציר פרק 19

 

אבי מתעמת עם סער על דברי ליאן, כאילו הם כלל לא חברים. ג'לל זוכה לביקור לא נעים בדירתו החדשה. מילי מתעצבנת כשתום מרוכז בחיפושים אחרי אוסקר. ליאן לא מסוגלת להתמודד עם סער. ריטה מודאגת ממצבה של סיגי. החבר'ה בקבוצה עורכים לג'לל קבלת פנים לא אדיבה. ליאן מתכננת הפלה ללא ידיעת סער.

 

תקציר פרק 20

 

סער מגיע אל בית החולים בנסיון לעצור את ההפלה. אבי נדרש לפצות את אלונה. תום מספר למילי שאוסקר בסדר, אך מקבל הודעה מדאיגה נוספת. עובד מנסה לפייס את יפית. מיטל מתעקשת שג'לל ישאר בקבוצה. סער מגיע אל אבי עם בקשה מפתיעה.

 

תקציר פרק 21

 

אבי מוסר לסער את הפרטים שהוא יודע על מיטל. סיגי ואוסקר נפגשים במסדרונות בית החולים. סער נדהם לגלות את ג'לל בבית משפחת זליג. ליאן עדיין כועסת על סער ואומרת לו שהיא לא רוצה את התינוק. אוסקר מבשר לטובה שסיגי עובדת אצלו מעכשיו. סער מגיע לביקור פתע אצל אלונה.

 

תקציר פרק 22

 

סיגי מקבלת את הצעת העבודה של אוסקר. ג'וזף מוטרד מהקשר בין מיטל וסער. ליאן מספרת לדריה על הבגידות של סער. סער מגיע אל מיטל ומציע הפסקת אש. אלונה פוחדת שסער חשף אותה ואת מיטל. תום כועס על אוסקר שהעסיק את סיגי ללא ידיעתו.

 

תקציר פרק 23

 

תום מתנצל ומשכנע את סיגי להשאר. ליאן מספרת לסמדר על ההפלה ועל הבגידות של סער. ג'וזף מקנא למיטל ומזהיר אותה לא להעז לבגוד בו. סער ממשיך להתנצל בפני ליאן ומבטיח לה שיחכה בשבילה כמה שצריך. סמדר מספרת לאיציק על מה שסער עשה לליאן.

 

תקציר פרק 24

 

איציק מגרש את סער. תום מנסה להרגיע את מילי אחרי שאוסקר שוב מתנהג אליה לא יפה. סמדר, דריה וליאן שותות קצת ונפתחות. סער מספר לאבי שמיטל ואלונה אחיות. ג'וזף מבקש שימשיכו לעקוב אחרי מיטל. סיגי מנסה לשכנע את אוסקר לתת למילי צ'אנס. סער מרגיז את תום בדיוק לפני המשחק.

 

תקציר פרק 25

 

אשלי נותנת לרני את הצמיד שהכינה לו ריטה. טובה מספרת לאיציק מה שהיא יודעת על מיטל. מיטל מעודדת את הקבוצה למרות התבוסה הצורבת. הריבים בין איציק לסמדר מחריפים. תום מתעמת עם מילי לגבי העבר שלה עם סער. אבי מיידע את סער על הממצאים החדשים לגבי זהותה של מיטל.

 

תקציר פרק 26

 

סער ואבי מתכננים לגלות פרטים על עברה של מיטל. תום דורש ממילי פרטים עליה ועל סער. מילי כועסת על סער שסיפר לתום על העבר המשותף שלהם. סער מתעקש לפתור את הבעיות עם ליאן. איציק מבקש מסער, בשם מיטל, לחזור לשחק. אבי מגיע אל החנות של אלונה.

 

תקציר פרק 27

 

סיגי מזכירה לאוסקר לגבי התשלום לפנימייה. מיטל מחליטה לשים את כל עניין סער מאחוריה. מיטל מודיעה לקבוצה לא להחרים יותר את ג'לל. רני ממשיך לחפש את ריטה. סיגי מספרת לריטה שהתחילה לעבוד אצל אוסקר ושהיא גרה שם. איציק מנסה לשכנע את ליאן לתת לסער הזדמנות נוספת.

 

תקציר פרק 28

 

האקס של מיטל מספר לסער איך הם הכירו ואומר לסער שהוא חושב שמיטל מכירה אותו (את סער) מהעבר. זיוה מציעה לאיציק לשתף פעולה עם טובה. מיטל מציעה לליאן לנהל את להקת המעודדות של הקבוצה. ג'וזף מבקש מאיגור את הכספת של מיטל.

 

תקציר פרק 29

 

ג'וזף מגלה מה יש בכספת של מיטל. סיגי מגלה שלא תום שילם לפנימייה. יפית מספרת למיטל עליה ועל עובד. טובה שוב מנסה להתקרב לאיציק. מיטל שוכרת את דריה להיות הצלמת של הקבוצה. סמדר זוממת נקמה קטנה באיציק על כך שביטל לה את כרטיסי האשראי.

 

תקציר פרק 30

 

ג'לל נחלץ לעזרתו של איציק ומציל אותו. מילי לא מאמינה שהגב של אוסקר באמת תפוס. איציק מבין שמה שקרה היה באשמת סמדר. דריה וג'לל מתקרבים. טובה מנסה לנצל את המשבר בין איציק וסמדר כדי לסכסך. סיגי חושבת שאוסקר שילם לפנימייה. דריה וג'לל יוצאים יחד ונקלעים לקטטה עם בריונים. מילי תופסת את אוסקר בסיטואציה שמסגירה את מצבו הבריאותי האמיתי.

 

תקציר פרק 31

 

סמדר מבהירה לאיציק שהמצב ביניהם עדיין רע ושהיא עדיין מתכוונת להתגרש ממנו. סיגי אומרת לאוסקר שהוא הגזים בהתנהגותו למילי. ג'לל מבקש ממיטל לעבור לגור במלון. סער מספר לזיוה שהוא לחוץ מבחינה כספית. תום עדיין מתאמץ לגשר בין מילי לאוסקר. זיוה אומרת לטובה שהיא חושבת שיש משהו בין סער למיטל. ג'וזף מבקש ממיטל לגלות לו מה היה בכספת.

 

תקציר פרק 32

 

טובה מתכננת איך לנצל את המידע החדש על סער ומיטל לטובתה. סיגי מגיעה להתנצל בפני אוסקר ומציעה לו לנסות ולהתקרב למילי. מיטל מודיעה לאיציק שהיא עוזבת את הקבוצה, וכשג'וזף מתנצל - היא חוזרת בה. אוסקר מפתיע את סיגי. טובה מגיעה אל מיטל עם בקשות מיוחדות.

 

תקציר פרק 33

 

טובה סוחטת ממיטל כסף ואומרת לה שהיא יודעת הכל. אוסקר ממשיך לנסות להתקרב למילי. מילי מבינה שתום ירד מכל עניין בית האבות. יפית מדברת עם ג'לל על עובד. דובי מנסה להבין למה דריה לא רוצה אותו. טובה מזהירה את מילי שלא תשאיר את תום לבד בבית עם סיגי. אבי מודיע לסער שגושגיצה, הבוס הגדול, רוצה להיפגש איתו. יפית לא עומדת במשיכתה לעובד.

 

תקציר פרק 34

 

סער ממשיך ומתעקש לפייס את ליאן, עד שהיא נכנעת ומסכימה לצאת איתו. מילי נחרדת לגלות שאוסקר וסיגי הגיעו להתארח בתוכנית שלה. איציק מבקש מטובה לנסות לשכנע את סמדר לוותר על רעיון הגירושים. מיטל מספרת לאלונה שטובה סוחטת אותה. דריה מגיעה לחדר המלון של ג'לל.  

 

תקציר פרק 35

 

תום מקנא כשהוא שומע שמילי עושה קמפיין עם סער. ליאן מתרצה ומשתכנעת לתת לסער הזדמנות נוספת. סמדר פוגשת בבר את אדי, בחור שאומר שהוא צריך את עזרתה כעובדת סוציאלית. מיטל מבינה שטובה חושבת שיש משהו בינה לבין סער. דובי כמעט תופס את דריה בחדר המלון של ג'לל. אבי מגיע לחדר הפנימיה של ריטה. סער מצליח שוב לעצבן את תום. 

 

תקציר פרק 36

 

מילי מציבה לאוסקר תנאים כדי שיוכלו לחיות בשלום בית. האוהדים מחרימים את המשחק של הכוח. השחקנים מזדעזעים למראה מדי הקבוצה החדשים. סער מופתע לגלות שהוא שוב לא בהרכב הפותח. סיגי מוצאת את טובה בבית של סמדר ומבקשת ממנה לשלם את חשבון בית החולים. סיגי פוגשת את רני ומציגה את עצמה. דריה מתאכזבת כשג'לל מתרחק ממנה.

 

תקציר פרק 37

 

אלונה נלחצת כשהיא רואה את סער. סיגי לא מבינה את פשר ההתנהגות המוזרה של אוסקר. דריה מספרת לליאן שהיא דלוקה על ג'לל. ליאן וסער מודיעים שהשלימו ושסער חוזר הביתה. יפית אומרת לעובד שזה נגמר ביניהם.

 

תקציר פרק 38

 

סער ממהר לשאול את עובד אם הוא זוכר את החבר שלו מהעבר. אוסקר מודיע לתום שהוא רוצה לעבור לבית אבות. ליאן מקבלת הודעה שדובי הוא האחראי לפיטוריה מערוץ הספורט. סיגי מנסה להניא את אוסקר מהחלטתו. יפית מספרת לאלונה וחברותיה שהיא מאוהבת בערס. סער מספר לזיוה מה שגילה על מיטל. אבי מנסה להתקרב לריטה.

 

תקציר פרק 39

 

ריטה נלחצת מהנוכחות הבלתי רצויה של אבי. זיוה מודה שהמצב עם סער ומיטל בעייתי. ריטה ורני מתחילים להתקרב. טובה נחרדת לגלות שהצ'ק שקיבלה חזר. מיטל מספרת לג'וזף שטובה מנסה לסחוט אותה. תום עדיין מקנא שמילי עושה את הקמפיין עם סער. טובה מגיעה למיטל לברר מדוע לקחה את הכסף בחזרה.

 

תקציר פרק 40

 

ליאן מגלה שסער הוא זה שבעצם אחראי לפיטוריה מערוץ הספורט. סיגי מספרת לרחל, מזכירת הפנימייה, על כוונותיה לחסוך לניתוח להשבת הראייה לריטה. מיטל מודיעה לניגרים שיש לה משימה בשבילם. אוסקר, סיגי ומילי נדהמים לשמוע את תום אומר שהוא לא מוכן שאוסקר יעזוב. 

 

 

תקציר פרק 41

 

דריה מספרת לרני את זכרונותיה. סיגי חוזרת לבית של תום ואוסקר. הניגרים מגיעים למספרה. מיטל מגלה שקבוצה איטלקית מתעניינת בג'לל. מילי אומרת לתום שסיגי מאוהבת בו. יפית מגיעה לטוטו של דוד.

 

תקציר פרק 42  

 

סיגי נפגעת כשהיא שומעת איך תום מדבר עליה. סער "נפתח" בפני מיטל ומספר לה על עצמו. עובד ויפית מתוודים שהם התגעגעו זה לזה. ליאן מבינה שכנראה היא וסער רוצים דברים שונים מהחיים. דובי מתעמת עם אחיו על שסיפר לליאן שהיא פוטרה בגללו.

 

תקציר פרק 43

 

מיטל מספרת לאלונה את מה שגילתה, ומרגישה אשמה על כל מה שעשתה כדי לפגוע בסער. דובי מנסה שוב להבין למה דריה לא רוצה אותו. סמדר נפגשת עם אדי, הבחור הצעיר שפגשה בקינג. הוא מבקש ממנה עזרה למצוא את הוריו הביולוגיים.

 

תקציר פרק 44

 

ג'לל נרתע כשהעסק עם דריה מתחמם. ריטה מגיעה לבית של תום לחפש את סיגי. זיוה מציעה לטובה לתת לסיגי לנהל את המספרה כדי להימנע מבעיות משפטיות. טובה מגיעה לבית של איציק ומתנהגת כמו "חברה טובה". סער אומר לליאן שהוא מוכן שהיא תהיה ותעשה כל מה שהיא רוצה.

 

תקציר פרק 45

 

סמדר נשברת ולא מצליחה לספר לרני את מה שקרה עם האח שהיה בעבר. סיגי משתכנעת לקבל את הצעתה של זיוה לנהל את המספרה. מיטל מבטיחה לסער שהוא ישחק במשחק בשבוע הבא. סער אומר לזיוה שהוא לא ישחק במשחק אליו מגיעים האיטלקים. רני מגיע לבקר את ריטה והעניינים מתחממים.

 

 

תקציר פרק 46

 

ג'וזף מוטרד מההתנהגות של מיטל והוא דואג שהיא לא רוצה אותו. השם של סיגי מתפרסם בעיר כספרית מוצלחת והעסקים במספרה משתפרים. דריה מודאגת ממצבו של ג'לל ומתבאסת לשמוע שיש סיכוי שהוא עובר לאיטליה.

 

תקציר פרק 47

 

עובד מזמין את יפית למסיבת יום ההולדת שלו. דריה וג'לל ממשיכים ברומן הסודי ונזהרים שלא יגלו אותם. מילי ממשיכה לסרב לחזור לתום כל עוד הוא גר עם סבא שלו. דריה אומרת לדובי שהיא לא כועסת ושהם ישארו ידידים. סער ממשיך להעמיד פנים על יד מיטל.

 

תקציר פרק 48

 

כולם יורדים על עובד כשרואים את התמונה שלו עם יפית מהמסיבה. אוסקר מרגיש אשם על כך שתום ומילי נפרדו. מיטל מחליטה שהיא רוצה לפצות את סער על כל מה שהיא עשתה לו. סמדר נותנת לאיציק את מסמכי הגירושים.

 

תקציר פרק 49

 

זיוה נבהלת כשמיטל מסכימה לכל התנאים שלה ושל סער. אדי נותן לסמדר עוד פרטים לגבי תיק האימוץ שלו. עובד מתעקש עם יפית להישאר בבית. תום מגלה שאוסקר עזב את הבית. ליאן מספרת למיטל שסער קיבל הצעה מאיטליה.

 

 

תקציר פרק 50

 

מיטל מתחילה לחשוד שמשהו לא כשר בכל ההתנהלות האחרונה עם סער. טובה ממשיכה לנסות לפתות את איציק. אשלי מספרת לטובה שמילי שכבה עם סער. עובד נלחץ כשכולם יורדים עליו לגבי יפית. תום שוב מתפרץ על סער כשהם מתעמתים לגבי מילי. מיטל מנסה לברר עם סער פרטים לגבי הסיפור מהעבר.

 

תקציר פרק 51

 

מיטל מבינה שסער שיקר לה ונשברת. ג'לל מחפש הוכחות שסער סימם אותו. תום מנסה לשכנע את אוסקר לחזור הביתה. אך אוסקר מסרב. סיגי מנסה לשכנע את הניגרים להגיע להסכם מחוץ לבית המשפט. אבי מגיע לפנימייה של ריטה ומלחיץ אותה. היא מגרשת אותו.

 

תקציר פרק 52

 

טובה מתאכזבת לשמוע שאיציק רוצה להגיע עם סמדר לשלום-בית. מיטל אומרת לג'וזף שהיא התחרטה ורוצה להשאר בארץ. אדי נותן לסמדר את תאריך האימוץ שלו. טובה מגיעה בדיוק כשהם רוקדים ונהנים. אוסקר אומר לתום שאולי בכל זאת כדאי לו לנסות ולחזור למילי. הוא גם מספר לו שסיגי לסבית. דובי מנסה לסחוט מג'לל עם מי מהכח דריה יוצאת.

 

תקציר פרק 53

 

ריטה מספרת לסיגי שאבי שילם את החוב לפנימייה ועל הקורס לרכיבה על סוסים. ריטה אומרת לאבי שלא יקרה ביניהם כלום והם מחליטים להיות רק ידידים. סיגי נבוכה כשתום שואל אותה אם היא באמת לסבית. עובד מתנהג לא יפה ליפית בחדר ההלבשה. היא נעלבת ועוזבת. אוסקר מנסה לשכנע את מילי לחזור לתום. העניינים בין דריה לג'לל מתחממים בדיוק כשטוקו מגיע לשים ציתות בטלפון של דריה. 

 

 

תקציר פרק 54

 

סמדר מספרת לאדי שתיק האימוץ שלו נמחק. עובד מגיע להתנצל בפני יפית אך ממשיך להעליב אותה בטעות. היא מעיפה אותו. סער כועס על מילי שהופיעה בבית שלו. כשמילי אומרת לתום שסיגי מאוהבת בו, הוא מספר לה שהיא לסבית. ג'וזף אומר לאלקה שהוא רוצה לעשות בדיקת רקמות כדי לבדוק אם אנדריי הוא באמת בנו.

 

תקציר פרק 55

 

איציק מגיע לחדר המלון של סמדר, רואה את אדי ומתעצבן. הם מתקוטטים. סיגי נבוכה כשמילי ואשלי אומרות לה שהן יודעות שהיא לסבית. טובה "מתנצלת" בפני איציק על שגרמה לו ללכת לסמדר. היא מפתה אותו.לבקשת טובה, אשלי לוקחת את הטלפון של המייג'ור הניגרי.

 

תקציר פרק 56

 

טוקו מתחיל עם אלונה. איציק וסמדר נפגשים עם עורכי-דין לגבי הגירושים. איציק מתעמתת איתה לגבי אדי. הכח מתכוננים לקראת המשחק מול אילת. אבי עושה בלגאן בפנימייה אחרי שריטה נחבלה קלות בשיעור התעמלות.

 

תקציר פרק 57

 

ריטה מתרגזת על כך שאבי צעק על רחל ושולטהייס מהפנימייה. טובה מנסה לסחוט את מיטל על סמך המידע החדש לגבי הניגרים, אך ללא הצלחה. איציק מספר לליאן שהילד שנמסר לאימוץ הוא מהריון כתוצאה מאונס.

 

תקציר פרק 58

 

טובה מספרת לאיציק שמיטל היא הבוסית של הניגרים. סיגי ותום מדברים ומתקרבים. תום מרגיש שסיגי היא כמו אחותו. דריה מתאכזבת לשמוע שלג'לל עכשיו יש שוב סיכוי עם הקבוצה האיטלקית. ליאן מגיעה אל סמדר לדבר איתה על האונס ועל הילד שנמסר לאימוץ. איציק אומר לטובה שהוא חושב שהוא יודע מי האנס. לסער מצפה ביקור לא סימפטי בביה"ח.

 

תקציר פרק 59

 

ג'לל אומר לדריה שבגללה הוא כבר לא כ"כ רוצה לנסוע לאיטליה. סער מבין שהוא בצרות ומבקש מזיוה לחתום חוזה עם מיטל. זיוה כבר לא בטוחה שמיטל מעוניינת. ליאן רואה את ג'לל ודריה מתנשקים. תום וסיגי ממשיכים להתקרב. הוא מספר לה על העבר הבעייתי שלו. דריה וליאן מתעצבנות לראות את טובה ישנה בביתם. סער מגיע עצבני מביה"ח אחרי שלא שמע מליאן.

 

תקציר פרק 60

 

ליאן מתעצבנת כשהיא שומעת את טובה מנסה לסכסך בין איציק לסמדר. אשלי מתחילה עם עובד. סער מבקש מאבי לסדר לו כדורי הרגעה. רני לוקח את ריטה לטייל והיא מועדת ונפצעת קלות. דריה מגיעה לסופ"ש אצל ג'לל. הם לא מודעים לדובי וטוקו שמתקינים מצלמת מעקב. איציק חותם בלית ברירה על מסמכי הגירושים. 

 

תקציר פרק 61

 

סער מאיים על מילי שלא תדבר יותר עם ליאן. סמדר מתקשה לחתום על מסמכי הגירושים. איציק מנצל את ההזדמנות לשכנע אותה לדחות את העניין. טובה מנסה לשכנע את תום לתת למילי הזדמנות נוספת. תום מגיע להתפייס על מילי אך הם שוב נגררים לריב. סער בלחץ שזיוה לא מצליחה לסגור את החוזה עם מיטל. איציק מבשר לטובה שיכול להיות שהוא וסמדר לא יתגרשו. סמדר מספרת לאדי שהיא חושדת בצילה מהארכיון

 

תקציר פרק 62

 

זיוה מבקשת מליאן להחזיר את סער הביתה לתקופת ההחלמה. סער מבקש ממיטל לחתום על החוזה. אשלי ועובד יוצאים לדייט. דובי מראה לאמנון את הקלטת המתעדת את דריה וג'לל. ליאן מגיעה לחדר המלון של סער בבוקר.

 

תקציר פרק 63

 

ליאן אומרת לסער שהוא יכול לחזור הביתה לתקופת ההחלמה. יגי מגיעה לבקש ממיטל לוותר על המשפט ובמקום זה היא תקבל את כספה בתשלומים.

אמנון מבקש מדובי להביא את דריה לביקור אצלו. ג'לל מסכים להישאר בירושלים עד סוף העונה. ליאן מבקשת מדריה לבוא איתה להפלה מחר.

תום וסיגי ממשיכים להתקרב. תום מופתע מחלום שחלם.

 

תקציר פרק 64

 

סמדר מגיעה הביתה לכבוד ארוחה שאיציק בישל בשבילה. הם מדברים על הילד שאיציק החליט למסור לאימוץ. טובה חוששת מאד מהמשפט. המייג'ור הניגרי מגיע עם בשורות טובות. סער מנסה למנוע מליאן ללכת להפלה

סיגי נבוכה כשתום מספר לה על החלו שחלם. עובד רומז לאשלי שהוא אוהב בלונדיניות.

 

תקציר פרק 65

 

טוקו מגיע לחנות של אלונה ומתחיל איתה. סיגי מספרת לריטה שתום חלם עליה. ריטה מנסה לשכנע את סיגי ללכת אליו ולספר לו את כל האמת.

סיגי מגיעה לבית של תום וזוכה להפתעה.

 

תקציר פרק 66

 

סיגי מנסה להציל את עצמה מהמצב המביך. מילי אומרת לתום את כל הדברים הנכונים שהוא רוצה לשמוע כדי לפייס אותו. עובד ודוד מחזיקים בידם כרטיס שזכה בפרס הגדול בלוטו. דובי מגיע לדבר עם איציק. 

 

 

תקציר פרק 70

 

רני נפרד מריטה. סיגי מספרת לריטה שיש ניתוח שיכול להשיב את ראייתה. איציק רואה כמה דריה מדוכאת בעקבות הפרידה מג'לל. אוסקר חושד שמילי נחמדה אליו בגלל הזכייה בטוטו.

 

תקציר פרק 71

 

הידיעה על מצבו של סער מתפשטת במהירות, וליאן מאוכזבת מעצמה שלא היתה לצידו ברגעים הקשים, אבל לא רק היא: כולם מאשימים את עצמם במצב של סער. תום מופתע כשמילי אומרת לו שאוסקר צריך לבוא לגור איתם.

 

תקציר פרק 72

 

מילי מבקשת מאוסקר לבוא לגור איתה ועם תום. דריה מספרת למשפחתה שג'לל מאורס, ודובי מנסה לעודד אותה. אלונה מנסה לשכנע את מיטל ללכת לסער ולהגיד לו שהיא סולחת לו. סיגי ומיטל הולכות למומחה עיניים ומתאכזבות.

 

תקציר פרק 73

 

ריטה וסיגי מקבלות הודעה מפתיעה לגבי הניתוח. דריה מתחקרת את איציק על שיחותיו עם ג'לל. איציק מבקש מטובה פסק זמן ביחסים. אוסקר חוזר הביתה ומבשר לכולם בשורה מדהימה. סמדר המומה כשהיא שומעת במקרה שיחת טלפון של צילה.

 

תקציר פרק 74

 

ליאן מודאגת מדברי הרופא של סער. אלקה מציבה לג'וזף אולטימטום. אוסקר מתקשר לקבוע מועד לניתוח של ריטה. דריה מגיעה אל ג'לל עם בקשה מפתיעה. סער מדוכא ממצבו.

 

תקציר פרק 75

  

צילה מבקשת מאיציק לספר הכל לסמדר. אדי ורני נפגשים ב"קינג". אבי שומע מריטה ומאוסקר על הניתוח. ליאן מבקשת מסער לשקול שוב את הצעתה של מיטל. אשלי מתוסכלת מכך שעובד לא רוצה אותה.

 

תקציר פרק 76

 

סמדר דורשת מאיציק תשובות לגבי גושגיצה. ג'וזף מביא את אלקה לביתו והיא לא נסוגה מהאולטימטום. עובד משוכנע שכעת, לאחר ששכב עם אשלי, הוא מחוסן מגולים עצמיים.

 

תקציר פרק 77

 

טובה מתכננת את האסטרטגיה להמשך ההריון של מילי. יחסי העבודה בין מיטל לסער מתחילים להשתפר. אוסקר מסדר לסיגי ולריטה חדר במלון מפואר. תום המום לשמוע את מילי יורדת על סיגי בגלל הכסף שהיא "לוקחת" מאוסקר. דובי ודריה מתקרבים.

 

תקציר פרק 78

 

סער המום לגלות שלג'לל ולדריה היה פעם קטע. תום לא מוכן שסיגי תעזוב אחרי שמילי פגעה בה. אמנון מזמין את דריה לפגישה נוספת. ריטה מתרגשת לקראת הנסיעה לשוויץ.

 

תקציר פרק 79

 

טובה מאושרת לשמוע על הצעת הנישואים של תום למילי. רני שומע מריטה על הניתוח. סמדר מגיעה לאיציק לברר פרטים על גושגיצה.

אשלי ועובד יוצאים לדייט. רני מתוסכל שלא הספיק להגיד לריטה מה שרצה לפני שהיא נסעה. סיגי המומה לשמוע שתום ומילי מתחתנים. עובד לא מאמין כשסער מודיע לו שהוא משוחרר מהקבוצה

 

תקציר פרק 80

 

דוד עצוב לשמוע שעובד שוחרר מהקבוצה. לסיגי קשה עם הבשורה של החתונה של תום ומילי. קייזרמן מבשר לשגיא ומילי שהם מקבלים תכנית חדשה. עובד מספר ליפית שהעיפו אותו מהקבוצה. דובי מזועזע כשדריה מספרת לו על מה שאמנון עשה. זיוה מנסה את מזלה עם סיגי.

 

תקציר פרק 81

 

עובד מודיע לסער שהוא לא מתכוון לוותר על הקבוצה. ריטה מספרת לאבי שהיא ורני נפרדו. אוסקר אומר לסיגי שהוא יודע שהיא לא לסבית. איגור משכנע את ג'וזף להיות עם אלקה.

 

תקציר פרק 82

 

סער מפטר את צחי. דובי מגלה לדריה בטעות שהוא יודע עליה ועל ג'לל. ג'וזף מודיע לאלקה שהוא לא יעזוב את אשתו. העניינים בין סער למיטל מתחממים.

 

תקציר פרק 83

 

סער ומיטל מנסים לעכל את הנשיקה. ריטה עוברת את הניתוח ועומדים להסיר לה את התחבושות. אבי מודיע לסער שגושגיצה רוצה את הכסף. טובה מבקשת מאיציק לתת צ'אנס ליחסים בינהם. עובד נפרד מיפית. סער מתחיל לחשוד בשטמפלר.

 

תקציר פרק 84

 

סער מגלה ששטמפלר נכנס בו בכוונה. דריה רבה עם איציק על כך שדיבר עם ג'לל. עובד מנסה לחזור ליפית. אוסקר משקר למילי לגבי התוכניות שיש לו לגבי הכסף בו זכה. ג'לל מתחיל לחשוד בדובי וטוקו. ג'לל ודובי הולכים מכות.

 

תקציר פרק 85

 

דריה וג'לל חוזרים. מילי מספרת לטובה מה אוסקר מתכנן. טובה מספרת למילי שסיגי לא לסבית.סער מגיע לבקר את מיטל.

 

תקציר פרק 86

 

סער אומר למיטל שהוא יודע שהיא שלחה את שטמפלר. טובה מספרת לסמדר שהיא ואיציק ביחד. סיגי מספרת לריטה שתום ומילי מתחתנים. איציק שואל את אדי מה יש בינו לבין סמדר. סיגי מגלה שמילי בהריון.

 

תקציר פרק 87

 

סיגי מספרת לתום שהניתוח לא הצליח. טובה וזיוה מנסות להפיל את מיטל

סער אומר לליאן שהוא רוצה להתפטר. ליאן מזמינה את מיטל וג'וזף לארוחה. דוד תופס את טובה מחטטת במשרד של מיטל

 

תקציר פרק 88

 

דוד מתחיל עם טובה. בוריס מספר לאיגור שסער היה אצל מיטל. סיגי ותום נפגשים עם מארגנת חתונות. מיטל אומרת לסער שהם מתכננים לבוא לארוחה. סמדר רבה עם איציק על כך שדיבר עם אדי

 

תקציר פרק 89

 

טובה מספרת לסמדר שהיא בהריון מאיציק. תום לא מצליח לתפקד עם מילי. דריה מתעמתת עם דובי. ג'לל מציע לדריה לגור איתו. דריה מספרת לסמדר שהיא וג'לל ביחד. היחסים בין תום וסיגי מתחממים.

 

תקציר פרק 90

 

סיגי המומה ממה שקרה עם תום. סמדר שואלת את סער על גושגיצה. איציק מגלה שדובי צילם את התמונות. ג'וזף שולח את איגור שיאסוף את סער ומיטל.

 

תקציר פרק 91

 

ג'לל אומר לאיציק כמה הוא אוהב את דריה. תום מתנצל בפני סיגי על מה שקרה ביניהם. ליאן וג'וזף מציעים לסער ומיטל לנסוע ביחד לאנגליה במהלך הערב ביאכטה. סמדר אומרת לאדי שהיא רוצה לפגוש את גושגיצה

סמדר פוגשת את גושגיצה.

 

תקציר פרק 92

 

אדי וסמדר מנסים לגלות אם גושגיצה זה האיש שאנס אותה. טובה מספרת לזיוה על אבא של מיטל. סיגי מודדת את השמלה של מילי. איציק מספר לעבאס על ג'לל ודריה.

 

תקציר פרק 93

 

טוקו ואלונה מתקרבים. ג'לל מתכוון לספר להורים שלו עליו ועל דריה. מילי מציעה לתום לנסוע לקפריסין. סמדר הולכת לפגוש את גושגיצה. ג'לל מגלה שאביו שידך לו מישהי מהכפר.

 

 

תקציר פרק 94

 

ג'לל מספר לאביו על דריה. אוסקר מתחיל לחשוד באשלי. אדי מנסה להתקרב לגושגיצה. מילי ותום מגיעים לקפריסין. סער ומיטל מתקרבים באנגליה. אוסקר מנסה להשיג את תום.

 

תקציר פרק 95

 

איציק וליאן מגלים שדובי שלח את הקלטת בתפוצה מלאה דרך האינטרנט. יפית אומרת לדריה וג'לל שהעלו את הצילומים שלהם לאינטרנט. תום לא עונה לטלפונים של אוסקר והוא ומילי חוזרים מקפריסין כשהם נשואים. אדי מקבל עבודה אצל גושגיצה.

 

תקציר פרק 96

 

סיגי אומרת לטובה שהיא מחפשת עבודה מחוץ לירושלים. דובי נעלם. דוד אומר לאשלי שעובד עדיין אוהב את האקסית שלו. אוסקר מספר למילי שהוא כותב צוואה. מיטל וסער חוזרים מאנגליה.

 

 תקציר פרק 97

 

סיגי אומרת לתום הכועס שהיא שיקרה לאוסקר מפני שהוא כל הזמן ניסה לשדך ביניהם. בנצי מספר לטובה את מה שגילה על אבא של מיטל. מילי שומעת את אוסקר ועורך דינו אלי מדברים על הצוואה.

 

תקציר פרק 99

 

תום אומר לסיגי שברוגעלכים היה סוכר ואוסקר כמעט מת; אדי מגיע מטעם גושגיצה להגיד לסער שהארכה נגמרה וגושגיצה רוצה את הכסף עוד היום; ג'לל אומר לדריה שסגרו לו חוזה עם לאציו לשלוש שנים באיטליה; מיטל אומרת לג'וזף שהיא חושבת שכדאי לשניהם לעזוב את ישראל ואולי לעבור לאוסטרליה.

 

פרק 100

 

צחי מתחיל לעבוד בתור פרשן; אוסקר מספר לסיגי שהוא הכין צוואה בשביל להפחיד את מילי והוריש הכל לסיגי; גושגיצה מספר לאדי שהוא בוגר טכניון וגם הוא שירת במודיעין; ליאן אומרת למילי שסער עזב את הבית.

 

פרק 101

 

איציק וליאן רואים בטלויזיה שהיה פיגוע באצטדיון; טובה משקרת לזיוה ואומרת שבנצי אמר שאבא של מיטל נפטר מסרטן. טובה אומרת לזיוה שמילי בהריון; הרופא אומר לריטה וסיגי שהניתוח הצליח ובקרוב ריטה תתחיל לראות; אשלי מגיעה לחדר של יפית במלון ואומרת לה שהיא האקסית של עובד ושהיא בהריון ממנו.

 

פרק 102

 

סמדר מסכימה לחזור הביתה לטפל ברני; טובה עוזבת את הבית של איציק; טובה מספרת לאלונה שהיא התאהבה בגבר גרוש שהכניס אותה להריון ולמרות שהשקיעה בו ובילדים שלו הוא זרק אותה וחזר לאישתו. טובה אומרת לאלונה שמיטל תשלם על הקניות שלה.

 

פרק 103

 

מיטל אומרת לאלונה שטובה יודעת הכל עליהן ובפעם השלישית סוחטת את מיטל; ליאן מספרת לדריה שסער רוצה להתגרש ממנה אבל אמר שישאר איתה עד אחרי הלידה. דריה מספרת לליאן שג'לל הציע לה נישואין והזמין אותה לבוא איתו ללאציו; עובד אומר ליפית שאשלי לא באמת בהריון; מילי אומרת לתום שהיא הזמינה כרטיסים למחר לירח-דבש בפריס.  

 

 

 

תקציר פרק 104

 

דריה אומרת לג'לל שהמצב השתנה והיא צריכה עוד זמן לחשוב על הצעת הנישואין שלו; סער אומר לזיוה שהוא אוהב את מיטל. זיוה מסכימה לעזור אם יחזירו לה את התפקיד שהיה לה בתוספת פיצוי; מילי שמה את הסם שקיבלה מאבי בבקבוק מיץ חמוציות ורואה את שגיא שותה מהמיץ המורעל; זיוה עוקבת אחרי טובה ורואה אותה תורמת להומלס.

 

תקציר פרק 105

 

ויקטור אומר לזיוה שטובה מעבירה לו כסף מהבת שלו בתנאי שהוא לא ילך לחפש אותה; מילי אומרת לטובה ששגיא חיטט לה בתיק ושתה את המיץ. סיגי ואוסקר שומעים את הכתב אומר שנמצא בקבוק מיץ חמוציות עם כמויות אדירות של סם GHB בסט; אדי פוגש את ליאן ודריה בבית החולים.

 

תקציר פרק 106

 

אלונה אומרת למיטל שויקטור חולה; אוסקר אומר לתום שחסר בקבוק חמוציות וזה הבקבוק שמילי הרעילה בשבילו; סמדר אומרת לאיציק שאדי עובד אצל גושגיצה בשביל לנסות למצוא פרטים ולבדוק אם גושגיצה הוא באמת האנס; טובה מגלה שמיטל מעקלת לה את כל הרכוש ומבקשת ממילי לגור איתה ועם תום.

 

תקציר פרק 107

 

מילי מבקשת מאבי עוד מהחומר שהוא הביא לה; אוסקר אומר לאלונה שהכלה שלו מנסה להרוג אותו כדי לרשת את הכסף שהוא זכה בטוטו; גושגיצה מודיע לאבי ואדי שהוא רוצה שאדי יכנס בתור שותף בקינג; אוסקר מודיע לתום, מילי וטובה שהוא נוסע לשיט תענוגות ויחזור בעוד יומיים לפגישה עם העו"ד.

 

פרק 108

 

אבי מבין שהחבר של ריטה הוא רני זליג; סער מספר לעובד שסימה בוחבוט, הגרופית שלו, היא מיטל אוגניסיאן; זיוה אומרת לאיציק שטובה לא בהריון ושהיא הראתה לו בדיקת הריון של הבת שלה; דריה מספרת לליאן שהיא וג'לל נפרדו.

 

 

תקציר פרק 108

 

אבי מבין שהחבר של ריטה הוא רני זליג. סער מספר לעובד שסימה בוחבוט, הגרופית שלו, היא מיטל אוגניסיאן. זיוה אומרת לאיציק שטובה לא בהריון ושהיא הראתה לו את בדיקת ההריון של הבת שלה. דריה מספרת לליאן שהיא וג'לל נפרדו.

 

תקציר פרק 109

 

מילי אומרת לטובה שהיא שמעה את סער אומר שהוא מאוהב בה; ג'וזף אומר למיטל שנשיא ארמניה הציע לו לנהל את תשתית הנפט של ארמניה. איציק מספר לסמדר שטובה המציאה את ההריון.

 

תקציר פרק 110

 

תום מספר למילי וטובה שאוסקר נפל מהסיפון וטבע. מיטל מספרת לסער שארקדי קונה מהם את הקבוצה, ושהיא וג'וזף נוסעים לארמניה. אבי מספר לגושגיצה שאדי הרג את הפורץ.

 

תקציר פרק 111

 

סער מפחד שליאן תפגע בתינוקת. גושגיצה מתחיל להבין מה קרה בין אבי לאדי. אדי אומר לסמדר שהוא נוסע לארה"ב להורים שלו. טובה אומרת למילי שהיא צריכה למצוא סיבה לבקש מתום גט.

 

תקציר פרק 112

 

תום המום מתנאי הגירושין שמילי וטובה דורשות. ליאן מגיעה אל מיטל ומספרת לה שלסער יש מישהי. סיגי משכנעת את תום להשתתף במשחק, למרות האבל שבו הוא שרוי.

 

 


פורסם לראשונה 25/03/2006 00:28
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים