שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אל אל, ניראל
  ניראל היא הזוכה הטובה ביותר שיכלה לצאת ממקסם השווא של "הדוגמניות 2"

  במקום השלישי: מימי. את המקום השני גנבה נטלי. ניראל זכתה והיא הזוכה הטובה ביותר שיכלה לצאת ממקסם השווא הזה. רק עבורה זו תהיה הפריצה הגדולה של חיה. ברחוב הערבי יסתכלו עליה, ברחוב היהודי ירכלו עליה. היא תתקבל בציבור בטמפרטורה של חדר מתים, אבל הברנז'ה תקבל אותה בנשיקות רטובות והיא תעבוד כמו מטורפת. האם תקרב בין העמים? האם יחלחל ניצחונה לשיח הציבורי ויחולל בו מהפכים? האם תקבל משרת הנחייה אצל גיא פינס? תגנוב לנינט את יודה? שאלות הרות גורל אלה עוד יעסיקו את הציבור שבועות רבים.

   

   

   

  בגמר של "הדוגמניות 2" הכל היה מפואר, מוגזם ופומפוזי. גלית גוטמן הדהדה את עצמה לדעת מ"היכל ההכתרה", תפקידון בטלנובלה הפך ל"הזדמנות חייהן". תחנת רידינג היא "המקום הכי מחשמל בעיר" ובסוף הערב יצאה ממנה "דוגמנית על אמיתית".

   

  על חמש הסופיות הוטלו בסוף דרכן על המסך משימות של דוגמניות "אמיתיות". במשימת הגמר הראשונה היה עליהן להצטלם להפקת אופנה (גלית: "מהיוקרתיות בישראל") שישה עמודים בגיליון של הדו שבועון (גלית: "היוקרתי") שיצא לאור ביום א', יום "יוקרתי" במיוחד כנראה.

   

  על הפרק: צביעת דוגמנית ותלייתה לייבוש באוויר מכבל שנמתח מגג גורד שחקים גוש דני. "הכל יראה מאוד פתוח, מאוד ספייסי כזה", כך לדברי הצלם. שלי גפני, מאפרת, מסבירה: "אקסטרווגנטי, פול בודי שוט, הוט קוור, פשן". הצלם הפציר בניראל: "נו תשחררי מאמא". אכן יוקרתי מאוד.

   

  את משימת הגמר השנייה אכנה: "אני ניראל קצינת המיון". משימה שהיא גם כבוד גדול: תפקיד אורח בעונה החדשה והצה"לית של "השיר שלנו" בסצינה עם רן דנקר כוכבן נערץ בסדרה ובחיים. את משחקן בה בחן "לא אחר מאשר" יואב צפיר.

   

  משימה שלישית ואחרונה. גלית מודיעה להן שמה שלא יעשו ולאן שלא ילכו היא כבר עשתה את זה קודם ושהכי גבוה אליו יוכלו לשאוף, זה להיות היא. "אתן עומדות לצלול אל קודש הקודשים של עולם האופנה", כוונתה לפרסומת טלוויזיה, כי הדוגמניות הגדולות ביותר סוחבות על גבן קמפיין וגלית היא הגדולה ביותר, היא מובילה את קמפיין האופנה של שק"ם. סליחה, של המשביר לצרכן.

   

  עלילת הפרסומת: לוכד פרפרים, כמוהו ניתן למצוא אלפים בשדות הארץ, מוצא בקצה שדה אסם מלא בחשפניות שמורות לו בשירה לחפש אותן מפני שהן "חתול, מנשנשות מעמול ובתחתוני התחרה הן נראות ממש סוף" כלומר, הומאז' לסרטי ערפדים ארוטיים תוצרת טרנסילבניה עם נגיעות בורקס.

   

  הזכיה במשימות אינה חשובה הפעם, כי הקהל השופטים ונציגי התעשיה כבר יודעים במי יבחרו, אך הבנות לקחו את העניין בשיא הרצינות. אליסה הכריזה שבמשימה הזו תשתדל כמו שלא השתדלה בחיים שלה. נטלי הרגישה כמו מיליון דולר. רק ניראל חששה מפגיעה בכבוד שלה. אני חששתי , אולי קיוויתי, לאסון פירומאני שיעלה את הדוגמניות ואנשי הצוות באש.

   

  במשימה הזו חבר אל הבנות הקאסט השלם של העונה השנייה, כצאן לטבח הלכו בעיניים עצומות ובביריות אל האסם, להנאת הקהל שדפק על מקשי הסלולארי בהמוניו. גם את רגע ההכתרה קישטו המודחות. הן התבוננו בקנאה בפיינליסטיות ובשמלות הערב שלהן. הן כבר לא יהיו "הדוגמנית הבאה של ישראל". אף פעם. לעולם. התואר הזה חמק מהן. אבד לנצח.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ירון ברנר
  השמחה
  צילום: ירון ברנר
  צילום: ירון ברנר
  החיבוק
  צילום: ירון ברנר
  הפרגון
  צילום: ירון ברנר
  צילום: ירון ברנר
  המתח
  צילום: ירון ברנר
  הזוכה
  צילום: עידו לביא
  לאתר ההטבות
  מומלצים