שתף קטע נבחר

הרוצחים סיגלית חיימוביץ' ושחר כהן התחתנו בכלא

זה התחיל באהבה ממבט ראשון באירוע "כוכב נולד לאסירים" והמשיך ברומן טלפוני סוער. בסופו התחתנו סיגלית חיימוביץ', שרצחה את הנער אסף שטיירמן והרוצח שחר כהן. החתונה נמשכה 4 דקות והאורחים היחידים היו הסוהרים

סיגלית חיימוביץ', שרצחה את הנער אסף שטיירמן, והרוצח שחר כהן נישאו היום (ג') בכלא איילון. חיימוביץ' נדונה ל-24 שנות מאסר והיא מרצה את עונשה בכלא נווה תרצה ואילו שחר מרצה עונש של 30 שנות מאסר על רצח אלפרד כהן בשנת 97'. הוא מרצה את עונשו בכלא איילון הסמוך. הרב של כלא איילון קידש את בני הזוג והיחידים שהיו נוכחים הם סוהרים.

 

השניים התאהבו ממבט ראשון במהלך הפקה של "כוכב נולד" לאסירים, אירוע שהתקיים לפני שנה. מאז אותו אירוע, הפכו המבטים השקטים לרומן סוער, שהתנהל בעיקר בטלפון.


משמאל לימין: חיימוביץ' ואתי אלון ב"כוכב נולד לאסירים" (צילום: גלעד קוולרצ'יק)

 

במהלך השנה האחרונה ביקשו השניים משלטונות בתי הכלא לאפשר להם ביקור מיוחד שבו ייפגשו זה עם זו, ונענו בחיוב. עד כה זכו השניים רק לביקור בודד אחד. למרות זאת החליטו להתחתן. הם הגישו בקשה לשירות בתי הסוהר, וזה אישר אותה. 

 

בשב"ס אומרים שלבקשתם, איש מחוץ לכלא לא הוזמן לחופה, כולל בני המשפחה הקרובה ביותר של השניים. "הם העדיפו להיות רק שניהם בחופה. לא להזמין חברים או קרובים", אומרים בשב"ס. גם אסירים לא הוזמנו ולכן לא יכלו להגיע לחופה. לפני החופה, כאשר עזבה חיימוביץ' את חומות כלא נווה תרצה ועברה לכלא איילון, האסירות מחאו לה כפיים, איחלו לה מזל טוב ועודדו אותה.

 

החתונה התקיימה במרכז החינוך שבכלא איילון ונכחו בה בני הזוג וסוהרים מהכלא, ששימשו גם כעדים וגם כמניין על-פי ההלכה. בשב"ס אומרים: "זו היתה חתונת בזק. היא נמשכה ארבע דקות בלבד".

 

בתום החתונה איפשרו שלטונות השב"ס לחיימוביץ' ולכהן להגיע לחדר ההתייחדות, שנמצא בכלא איילון, שם הם יבלו יחד בשעות הקרובות ובמהלך הלילה. שלא כמו בתאי הכלא הרגילים, החדר מצויד במיטה זוגית, בטלוויזיה, מקלחת ושירותים צמודים, וילונות על החלונות המסורגים. בשב"ס מנעימים את זמנם של הזוגות שבאים לחדר ההתייחדות באמצעות כיבוד שאינו ניתן בדרך כלל בתאי הכלא. 

 

אחד מגולשי ynet ראה חלק מהטקס כשהגיע לפגוש את אחד מאנשי הסגל ודיווח על כך באימייל האדום. הוא סיפר כי בדרכו לישיבה שמע רעש של מסיבה, "את שמלת הכלה חיימוביץ' תפרה לעצמה במתפרת בית הכלא, כפי שסיפרה אחת מהאסירות. היא לבשה שמלה לבנה יפהפיה. כשאמרו לי שסיגלית חיימוביץ' מתחתנת, השם ציפצף לי בראש, אבל לא ממש קלטתי שמדובר ברוצחת מפורסמת. האסירות מסביב נראו ממש שמחות".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ג'רמי פלדמן
סיגלית חיימוביץ'
צילום: ג'רמי פלדמן
מומלצים