שתף קטע נבחר

אתר ילדים איסלאמי: "רצח ילדים - חלק מהיהדות"

לכבוד הפסח? אתר ילדים של האחים המוסלמים מחייה את עלילות הדם ומקנה לילדים "מידע חיוני" על הדת היהודית: "היהודים רצחו 25 מנביאיו של אללה"; "ההיסטוריה השחורה שלהם מלאה בפשעים של רצח ושחיתות"; וגם "הסטייה בעולם - תוצאה של תכנון יהודי"

שובן של עלילות הדם לקראת הפסח? "הידעת? היהודים הכובשים את אדמתנו ואת המקומות הקדושים שלנו בפלסטין האהובה, מתכננים לכבוש את שאר ארצות המוסלמים ולהקים את ישראל הגדולה מהפרת ועד לנילוס. הם גם מעוניינים לחפור בקברו של שליחנו האהוב (הנביא מוחמד – ר.נ.)". את הבשורה הזו מביא לילדי מדינות ערב אתר האינטרנט של תנועת האחים המוסלמים במצרים, המיועד לילדים.


מגן דוד על הקסדות. מתוך האתר

 

מסמך מיוחד שהפיץ המכון לחקר כלי התקשורת במזרח התיכון, ממר"י, מציג תמונות קשות של הסתה אנטישמית באתר, ובכללה גם הסתה בנוסח: "רצח ילדים - חלק מדת היהודים". אלא שהפעם הכותבים לא מתרכזים רק ביהודים. האתר לא חוסך שבטו גם מהנוצרים, קורא לג'יהאד ואף תובע בעלות על חבל אנדלוסיה בספרד. הפנייה לאתר מופיעה גם בעמוד הראשי של אתר האחים המוסלמים במצרים.

  

כותבי המסמך בממר"י מדווחים כי האתר מכיל מאמרים בשבח הג'יהאד. במדור הידע הכללי באתר מופיע הערך "הנביא לוחם הג'יהאד" בו נכתב: "הנביא לחם מלחמת ג'יהאד כנגד הכופרים והצבועים והוכיח אותם. הגהינום הוא מעונם ומה רע גורלם".

 

באתר ישנם גם דברי שבח לפיגועים באפגניסטן ובעיראק - ה"התנגדות". במדור "מולדתי הגדולה", בו מוצגת סקירה על מוקדים שונים בעולם המוסלמי, נכתב כי אפגניסטן "נמצאת כעת תחת הכיבוש האמריקני העושק השואף כעת להשתלט על העולם המוסלמי. (הכיבוש) התחיל מאפגניסטן, אחר כך עבר לארצנו האהובה, עיראק, והנה הוא מאיים על סוריה וכו'. הנשיא האמריקני הכריז על מלחמה צלבנית כנגד העולם המוסלמי ותפקידנו הוא להכשיר את עצמנו לג'יהאד כנגד אויבי אללה".

  

"היהודים מתכננים לכבוש את שאר ארצות המוסלמים"

  

לצד הקטעים בשבח הג'יהאד וההתנגדות מופיעים באתר גם קטעים בעלי מסרים אנטישמיים. כך למשל במדור הידע הכללי הופיע קטע על היהודים לצד קטעים על תעלת סואץ, תפוז, חומוס ומשמש. תחת הכותרת "הידעת?" נכתב: "האם אתה יודע שהיהודים רצחו 25 נביאים מבין נביאיו של אללה וכי ההיסטוריה השחורה שלהם מלאה בפשעים של רצח ושחיתות?"

  

עוד נכתב: "האם אתה יודע שהיהודים ניסו מספר פעמים לרצוח את שליחנו האהוב (מוחמד), אולם אללה רב היכולת שמר עליו מפני תחבולתם? האם אתה יודע שהשחיתות והסטייה הנפוצות בעולם היום הן תוצאה של פעולה ותכנון מצד היהודים, המעוניינים להדיח את הבריות מדרכו של אללה? האם אתה יודע שהיהודים הכובשים את אדמתנו ואת המקומות הקדושים שלנו בפלסטין האהובה מתכננים לכבוש את שאר ארצות המוסלמים ולהקים את ישראל הגדולה מהפרת ועד לנילוס, וכי הם מעוניינים לחפור בקברו של שליחנו האהוב?"

  

והקטע נמשך: "האם אתה יודע שהיהודים מסיתים היום את העולם כולו כנגד האיסלאם והמוסלמים, באמתלה של המלחמה בטרור וכי הם מתכננים מזימות כנגד שאר מדינות המוסלמים, כפי שתכננו נגד עיראק ואפגניסטן?".

  

קטע אנטישמי נוסף מופיע תחת הכותרת "רצח ילדים – חלק מדת היהודים". בקטע שהופיע במדור "השתתפות החברים" ונכתב על ידי "מחמוד נביל תחת", נטען כי ניתן "לאסוף עדויות בתורה על תפיסת ההשמדה בקרב היהודים שמגיעה לרמה של פולחן". בהמשך מובאות דוגמאות מספר ישעיהו ומספר דברים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מתוך האתר. "חיילים" יהודים וילד ערב
מומלצים