שתף קטע נבחר

"מלחמת שילוט" בין שרון לנתניהו

לאחר שמקורבי שרון דאגו לפרסום שלט החוצות "רק שרון יביא שלום", הגיבו תומכי נתניהו בשלט: "שרון מפחד מבחירה ישירה". פעיל של נתניהו: אנשי שרון איימו עלי

מחריף המאבק בליכוד בין תומכי אריאל שרון ובנימין נתניהו. בימים האחרונים מתנהל "קרב שילוט" המלווה בהאשמות ואיומים.
לפני כעשרה ימים ניתלו על ידי מקורבי יו"ר הליכוד אריאל שרון שלטי חוצות תחת הכותרת "רק שרון יביא שלום". שרון טען כי אין לו כל מעורבות בנושא, אולם מקורבי נתניהו סברו אחרת והחליטו להשיב מלחמה. בימים האחרונים הם החלו לתלות שלטי חוצות ברחבי תל אביב ובנתיבי איילון תחת הכותרת "שרון מפחד מבחירה ישירה". זאת, מכיוון שלטענתם שרון יוצא כעת נגד שיטת הבחירות הישירה ודורש להחליפה בגלל החשש שלו כי נתניהו יפיק יותר מהשיטה הנוכחית.
שמשון דרעי, תומך נלהב בראש הממשלה לשעבר נתניהו, לוקח אחריות על השילוט וטוען כי מימן אותו באמצעות כספי בעלים של מסעדה בתל אביב. "נהיה בלגאן מזה, צלצלו אלי פעילים שתומכים בשרון ואיימו עלי בגלל השלטים האלה. מנכ"ל הליכוד אורי שני שלח אותם אבל אני לא מפחד, הם חושבים שאנחנו לא יכולים להרים פרויקטים, עובדה שהצלחנו".
בליכוד מכחישים את טענתו של דרעי לפיה שלח מנכ"ל הליכוד פעילים לאיים עליו. מקורביו של שרון אומרים דרעי כלל לא אחראי לשלטים האלה ולדעתם יש מקורבים אחרים של נתניהו שמימנו ותלו את השילוט, "אבל בגלל שעדיין לא הצלחנו לגלות בדיוק מיהם, איננו רוצים לפרסם שמות", אמר מקורב לשרון. לדבריו, "השלטים האלה לא רעים מבחינתו, זה מעיד שקיים אצל נתניהו לחץ, הרי אף אחד לא בועט בכלב מת".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שרון. "לא אחראי לשלטים"
צילום: גלי תיבון
נתניהו. הפעיל טוען כי "היו איומים מצד מחנה שרון"
צילום: גלי תיבון
מומלצים