שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  שי בן יצחק, ממייסדי 888, פורש מניהול שוטף
  גיגי לוי, לשעבר בכיר בענקית התוכנה אמדוקס, ימונה למנהל התפעול במפעילת אתרי ההימורים

  שי בן יצחק, ממייסדי מפעילת ההימורים המקוונים 888 ובעל מניות בחברה, פורש מניהול שוטף לאחר 10 שנים.

   

  בן יצחק כיהן בשני תפקידים בקבוצה: מנכ"ל החברה בת רנדום לוג'יק (הזרוע הטכנולוגית של קבוצת ההימורים) ומנהל הטכנולוגיות ב-888. בן יצחק ממשיך כדירקטור אך מפסיק את מעורבותו בניהול השוטף של החברה החל מ-18 ביוני 2006.

   

  במקביל, גיגי לוי ימונה למנהל התפעול (COO) בקבוצת ההימורים המקוונים, ויהיה כפוף ישירות למנכ"ל הקבוצה, ג'ון אנדרסון. גיגי כיהן בעבר בתפקיד נשיא אזור מערב אירופה, אמריקה הלטינית ומרכז אמריקה באמדוקס.

   

  בן יצחק כתב היום לעובדי רנדום לוג'יק, המעסיקה בישראל כ-370 עובדים: "אני מודיע על החלטתי שלא לעסוק עוד בניהול שוטף כלשהו בחברה. יחד עם

  זאת, בכוונתי להישאר בעל מניות מהותי ודירקטור ב-888.

   

  "לפני כ-10 שנים ייסדנו את 888, ובעבודה מאומצת ומשותפת הגיעה החברה למקום בו היא נמצאת היום. שנים אלה היו מרתקות ומלאות אתגרים. ביחד זכינו לראות את החברה גדלה והופכת לחברה בינלאומית מהמובילות בתחום. לפני כשנה הובלנו את החברה להנפקה בבורסה הראשית של לונדון. למרות תנאי שוק קשים במיוחד, היתה להנפקה הצלחה גדולה.

   

  "מזה זמן, אני חש כי מיציתי את הפן הניהולי השוטף ובכוונתי להמשיך ולהצעיד את 888 קדימה אך מעתה, מתוקף תפקידי כדירקטור בחברה. במקביל, בשלב זה, בכוונתי להקדיש חלק ניכר מזמני למשפחתי, ללימודים ולמנוחה, דבר לו ייחלתי זה זמן רב".

   

  קבוצת 888 סיימה את שנת 2005 עם רווח נקי של 65 מיליון דולר, זינוק של 59% לעומת רווחי 2004. במהלך 2005 רשמה החברה עלייה של 52% בהכנסות לרמה של 271 מיליון דולר.

   

  בסוף חודש ספטמבר 2005 הונפקה קבוצת 888 בבורסה של לונדון לפי שווי של מיליארד דולר. כיום החברה נסחרת במדד FTSE 250, המייצג את 250 החברות המובילות בבורסה הלונדונית.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  שי בן יצחק. יקדיש זמן למשפחה, ללימודים ולמנוחה
  מומלצים