שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  חדש: ערוץ נוצרי בכבלים ובלווין

  זו הפעם הראשונה שרשתות ישראליות מעניקות רישיון לשדר תכנים נוצריים 24 שעות ביממה. "בטלוויזיה הרב ערוצית ובחברה דמוקרטית הדוגלת בחופש הביטוי ובחופש הדת, יש מקום גם לערוץ נוצרי", נמסר מ-HOT

  רשת הטלוויזיה הנוצרית "Daystar" מגיעה לישראל ותועבר למנויי הכבלים (HOT) ולמנויי הלווין (yes) במשך כל שעות היממה. הערוץ הוא הראשון מבין הערוצים בישראל שישדר אך ורק תוכן נוצרי. באתר הרשמי של הרשת נכתב כי מדובר ב"מאורע היסטורי". עד עתה ניתן היה לקלוט תוכניות נצרות בערוץ "Star World" המשודר בישראל.   

   

  נשיא הרשת, מרקוס די. לאמב אמר: "זו הפעם הראשונה שרשתות ישראליות מעניקות רישיון לשדר 100% של תכנים נוצריים בישראל. עד עתה, רישיון כזה היה לא חוקי, לא אפשרי או לא מעשי. מסר הערוץ יעבור כעת לכול בית בישראל במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. זהו רגע שנזכור אותו לעד". עוד אמר לאמב שההזדמנות לשדר את הערוץ בישראל הגיעה לאחר שנה ארוכה של משא ומתן.

   

  מ-HOT נמסר כי "בטלוויזיה הרב ערוצית ובחברה דמוקרטית הדוגלת בחופש הביטוי ובחופש הדת, יש מקום גם לערוץ נוצרי. לאחר בדיקה שערכנו, שווידאה כי אין בתכני הערוץ פגיעה בציבור היהודי והמוסלמי בישראל, החלטנו כי יהיה זה בלתי ראוי לפסול אותו לשידור". ב-HOT יועברו השידורים באפיק 98 וב-yes באפיק 110.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: רויטרס
  ישו. גם בישראל
  צילום: רויטרס
  לאתר ההטבות
  מומלצים