שתף קטע נבחר

עדי הימלבלוי: "אני עובדת קשה לפרנס את עצמי"

לרוב היא מתעוררת מוקדם מאוד בבוקר לצילומים, לוקחת איתה את השמיכה להסעה וממשיכה לישון כל הדרך לנווה אילן, שם מצלמים. כמה שעות לפני שראו אותה בסדרה מדגמנת לפני מיטל את ריקוד "טוסיק טוסיק ציצי ציצי" של המעודדות, היא השיבה באירוח בפורום לשאלות הגולשים, סיפרה על החיבור שלה לעולם המשחק ואיך זה לשחק מול יהודה לוי והאחרים

 

 

 
צילום וידאו: מיכה דומאן
 
 
זה לא שכל בוקר עדי הימלבלוי צריכה להתעורר בארבע לפנות בוקר, חס וחלילה. "לפעמים יש מזל, ואני לא מצלמת כל יום בשעות כה מוקדמות, ואז באים לאסוף אותי בשמונה בבוקר (שזה כבר צהריים מבחינתי)", אמרה עדי, שהתארחה ביום שני בפורום הרשמי של "האלופה", כמה שעות לפני שראו אותה בסדרה מדגמנת לפני מיטל את ריקוד "טוסיק טוסיק טוסיק, ציצי ציצי ציצי" של המעודדות.
 
גם כשהיא מתעוררת בארבע, זה אולי לא כל כך נורא. "אני פשוט מתעוררת דקה לפני שההסעה מגיעה לבית שלי, לוקחת איתי את השמיכה וממשיכה לישון כל הדרך לנווה אילן (שם נמצאים האולפנים של הסדרה)". אז הנה באותה הזדמנות גם תשובה לכל מי ששאל איפה מצלמים את הסדרה.
 
לשאלתה של נטע השיבה עדי:
 
"מאז שאני זוכרת את עצמי (וההורים שלי מזכירים זאת רבות), כבר שיחקתי בבית עם הבובות, עם המשפחה, ולא פספסתי את ההצגות בבית הספר. הקריירה שלי התחילה לתפוס כיוון חיובי ומקצועי יותר כשהתקבלתי לסדרה 'השמיניה', ואז כבר ידעתי שאני ועולם המשחק נהיה חברים טובים שמבלים בלי הפסקה".

 

עדי מאמינה ב"שיוף הכישרון הטבעי,  עם הדרכה נכונה של אנשי מקצוע. לגבי הכסף בעולם הזוהר - אל תאמינו לכל מה שכתוב בעיתונים. אני עובדת קשה מאוד בשביל לפרנס את עצמי".

 

צריך לשמור שכל הזמויות שלי יעברו באור ירוק

 

עובד שאל אותה אם אנשים קוראים לה "ליאן" ברחוב, והיא השיבה בהומור:

 

"כשאני יוצאת החוצה, אני לוקחת בחשבון שהולכות איתי כל הזהויות שלי מהסדרות בהן שיחקתי. זה קצת קשה כשחוצים את מעבר החצייה, כי צריך לשמור שכולן יעברו באור ירוק. הרבה אנשים מתבלבלים וקוראים לי ליאן/נטשה/עדי/זאתי מהטלוויזיה. אומרים שבעזרת טיפול פסיכולוגי טוב, העניין יעבור עם השנים, ואני אחזור להיות עדי הימלבלוי. לפחות, בבית מקבלים אותי כמו שאני".

 

דור שאל אותה איך זה לשחק ליד מפורסמים, ועדי לא התבלבלה:

 

"כולם תמיד שואלים ומתפלאים כיצד אפשר לשחק עם יהודה לוי או כל שחקן מפורסם אחר. לדעתי, ברגע שאתה מרוכז בסצינה, אתה לא חושב על התדמית של השחקן או על כל הדברים שכתבו עליו בעיתונים, אלא מתמקד בעיקר בהעברת הרגשות ומשחק מול המצלמה".

 

אהה, ולדבריה היא גם מעולה בבאולינג, אומרת שהיא "מפילה את כולם בקלות". נראה לנו לגמרי הגיוני.

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גבי מנשה
עדי הימלבלוי. הרבה אנשים קוראים לי ליאן ברחוב
צילום: גבי מנשה
מומלצים