שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אסי דיין הזריק קוקאין ואושפז באיכילוב
  הבמאי והשחקן נמצא בטיפול בבית החולים לאחר שהזריק לעצמו קוקאין וכנראה שפספס את הווריד. דופק לבו הואץ וידו התנפחה, אך הרופאים ייצבו את מצבו שמוגדר קל

  השחקן והבמאי אסי דיין אושפז בצהריים (יום ה') בבית החולים איכילוב בתל-אביב לאחר שהזריק לעצמו קוקאין. ידו התנפחה, כנראה לאחר שפספס את הווריד, ודופק לבו הואץ. בבית החולים התייצב מצבו של דיין ומוגדר קל. הוא עבר סדרת בדיקות.

   

  דיין היה בדירת בנו ליאור ברחוב נורדאו בצפון תל-אביב, כאשר הזריק את מנת הסם. הבן הבחין שמשהו השתבש ומיהר להזעיק את מד"א, שהעבירו את דיין לבית החולים.  

    

  בספטמבר 2003 נעצר דיין לחקירה בחשד שהשתמש בקוקאין. הוא הודה בפני החוקרים בהחזקת הסם לשימוש עצמי ושוחרר בתום חקירה. מעצרו של דיין אירע בעקבות מעצר של מי שחשוד כסוחר הסמים שלו, אורי וענונו, שטען בחקירתו כי דיין הוא "הלקוח הכי גדול" שלו. וענונו שמר בחקירתו הראשונית על זכות השתיקה, אולם לאחר מכן נעצר שוב והפליל את דיין. 

   

  כארבעה חודשים אחר כך נדון דיין לשמונה חודשי מאסר על תנאי קנס בסך 3,000 שקלים, שמונה חודשי פסילת רשיון נהיגה ו-200 שעות למען הציבור. דיין הודה והורשע בעסקת טיעון, כי ביולי 2002 החזיק ברשותו 7.3 גרם קוקאין לשימוש עצמי. השופטת דניאלה שיריזלי כתבה כי בנסיבות רגילות, נוכח כמות הסם הגדולה שהחזיק, לא הייתה מאשרת את הסדר הטיעון, אך בסופו של דבר התחשבה במצבו הנפשי הקשה.

   

  בשבוע האחרון השתתף אסי דיין יחד עם בנו ליאור בצילומים לסדרת הטלוויזיה "החיים על-פי Y", סדרת ריאליטי העוקבת אחר חייהם של מפורסמים ומעמידה אותם במצבים שאותם הם לא מכירים מחיי היום-יום. השניים שהו באתר הנופש "אמירי הגליל" שבצפון, ומול המצלמות הרבות שפעלו 24 שעות ביממה, הם עברו טיפולים פיזיים ונפשיים, בין השאר תהליכי גמילה מעישון וסדנאות רוחניות.

   

  בהכנת הידיעה השתתפה מיטל יסעור-בית אור
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים