שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "אחרי הכל" לא תשוב למסך

  הרשות השנייה טוענת ש"אחרי הכל" של טל ברמן היא לא מה שהבטיחו לה ב"רשת", והתוכנית לא תשוב למרקע במתכונתה הנוכחית

  הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו מסרה היום כי תוכנית הלייט נייט של טל ברמן "אחרי הכל" לא עומדת בקריטריונים שהציבה הרשות לזכיינית "רשת" לפני המכרז לערוץ השני. "רשת" התחייבה כי משבצת השידור של טל ברמן תשלב תוכנית שרובה עוסקת בתרבות מסוגה עילית, כך על פי הגדרת הרשות. בעקבות זאת, תרד התוכנית מהמסכים במתכונתה הנוכחית.

   

  בעבר שיבצה "רשת" בשעות אלו את תוכנית התרבות האלטרנטיבית "בא בלילה" של איתי מאוטנר. הרשות לא מרוצה מהשינויים ומסרה כי "על פי ההצעות במכרז, רשת התחייבה לשדר רצועת תרבות לילית העומדת בקריטריונים של סוגה עילית. רשת החלו לשדר את תקופת הזכייון עם התוכנית 'בא בלילה' אשר עמדה בקריטריונים של רצועת תרבות. הזכיינית בחרה לשנות את הרצועה לפורמט אחר אשר אינו עמוד בקריטריונים".

   

  תוכניתו של ברמן משלבת אקטואליה רכה, תרבות והומור, ובדרך כלל מספקת אחוזי צפייה מספקים לשעת שיבוצה, ועומדת בממוצע בין 7 ל-9 אחוזים. התוכנית אמורה הייתה לצאת לתקופת פגרה בזמן שידורי גביע העולם בכדורגל, אך על פי הרשות נראה כי התוכנית לא תשוב למסך.  

   

  מ"רשת" נמסר בתגובה כי: בימים אלה מתקיימים דיונים אינטנסיביים עם הרשות השנייה בקשר להכרתה בתוכנית כתוכנית תרבות, וזאת לאור החשיפה הרבה לתחומי תרבות שונים, חשיפה שאף חוזקה והובלטה בתקופה האחרונה. הדיונים המתקיימים עם הרשות אכן ישפיעו על עתידה של הרצועה שהביאה רייטינג ממוצע גבוה, יחסית לשעה ויחסית למתחרים. בכל אופן שבו יסתיימו הדיונים ימשיך טל ברמן לפרויקטים חדשים ברשת, מתוקף היותו טלנט מוביל בטלוויזיה בישראל".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ברמן. עובר לפרוייקטים אחרים
  לאתר ההטבות
  מומלצים