שתף קטע נבחר

נחשפה הבלוגרית Velvet Underground

הבלוגרית "ולווט אנדדרגראונד", שכתבה בחצי השנה האחרונה יומן רשת על התקשורת הישראלית, היא דבורית שרגל, מבקרת הקולנוע של מגזין הבידור "רייטינג"

הבלוגרית "ולווט אנדדרגראונד", שכתבה בחצי השנה האחרונה יומן רשת על התקשורת הישראלית, חשפה עצמה הלילה בשמה המלא. מדובר בדבורית שרגל, מבקרת הקולנוע של מגזין הבידור "רייטינג".

 

"השם Velvet Underground היה הראשון שעלה במוחי כשחשבתי אסוציאטיבית על המילה 'מחתרת', כי ידעתי שעיתונאית לא יכולה לכתוב בלוג ביקורת עיתונות בשמה", היא כותבת, "...לא ידעתי מה אני

רוצה, איך, כמה ולמה. הכל התגבש תוך כדי תנועה".

 

לדברי שרגל, רק שלושה אנשים ידעו מי עומדת מאחורי הכינוי, ועל אף שכתבי רכילות ניסו לפצח את זהותה בעולם האמיתי, הם לא הצליחו בכך עד לרגע החשיפה.

 

"מחר, 30 ביוני 2006 חוגגת Velvet חצי שנה לקיומה, מה שאומר שהגיע הזמן מבחינתי, גם אם אתם מתנגדים לכך נמרצות, לצאת מהמחתרת", היא כתבה, "לא מצליחה להבין את ותיקי המלחמות שהסתתרו בג'ונגלים 40 שנה. אני לא בנויה לזה, כלומר לא עוד".

 

שרגל כותבת כי היא מצויה במשא ומתן "מורט עצבים" בנוגע להמשך דרכו של הבלוג, שאמור לאפשר לה "להמשיך לוולווט בדרך זו או אחרת, אבל עם הרבה יותר משאבים בעזרתם אוכל להשתכלל ולהתעמק".

 

Velvet Underground מזכיר יומני רשת שצמחו בשנים האחרונות בארה"ב, כמו Gawker.com, המסקר את המדיה של מנהטן, "בירת העולם", כהגדרת הבלוג. Gawker.com הוא חלק מחברת הבלוגים המוצלחת Gawker Media, שחתמה לאחרונה על הסכם לשיתוף תכנים עם יאהו!.

 

האם הבלוג יפסיק לפעול עכשיו או בכוונתך להמשיך להפעיל אותו בשמך המלא?

  

"אני חייבת מנוחה, ורוצה לראות לאן מועדות פני. אני מותשת לגמרי. אני מניחה שאשמור את המותג".

  

איך את מסכמת את החוויה?

 

"התשה נפשית ופיזית חסרת תקדים. צריך מבנה אישיות מיוחד כדי לתחזק שתי זהויות. חצי שנה זה המקסימום עבורי. כך מתברר".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חגי קאופמן
זו ולווט
צילום: חגי קאופמן
מומלצים